Astronaudid soovitavad: kuus asja, millega pead arvestama, kui turistina kosmosesse sõidad (ja palju see maksab)
Kui siiani on valdav enamus inimestest, kes kosmosesse põrutanud, astronaudid, siis mida aeg edasi, seda kättesaadavamaks muutub see ka n-ö tavatarbijale.
Kummaline teadustöö väidab, et Maa sees on must auk
Teadlasi kulme kergitama pannud kummaline teadustöö väidab, et meie planeedi keskel on must auk.
FORTE INTERVJUU | Päikese aktiivsus hakkas kasvama – mida see inimkonna tervisele ja tehnikale kaasa toob
NASA ja Ühendriikide meteoroloogiaagentuuri teadlased jõudsid hiljuti kokkuleppele, et uue Päikese aktiivsuse tsükli alguseks tuleb lugeda 2019. aasta detsembrit. Forte uuris Tartu Observatooriumi juhtivteadurilt Anu Noormalt, mida see planeedi Maa elanike jaoks endaga kaasa võib tuua.
Venemaa teatas «ebatüüpilisest» õhulekkest rahvusvahelises kosmosejaamas
Venemaa teatas teisipäeval, et rahvusvahelise kosmosejaama (ISS) meeskond avastas «ebatüüpilise» õhulekke jaama teenindusmoodulis Zvezda.
NASA toimetab rahvusvahelisse kosmosejaama uue miljonipeldiku
USA kosmoseagentuur NASA toimetab järgmisel nädalal rahvusvahelisse kosmosejaama ISS uue kosmosetualeti, et muu seas testida seda enne tulevas missioone Kuule või Marsile.
Tom Cruise sõidab kosmosesse filmi väntama
"Võimatu missiooni" täht Tom Cruise sõidab aasta pärast rahvusvahelisse kosmosejaama, et filmida seal maailma esimest kosmoses vändatavat linateost.
RagnaRÖCK & Wrestling 2020 Supershow 31.10.2020 - 19:00 -
RagnaRÖCK & Wrestling 2020 supershow31.10.2020 @ Rock CafeTallinn, EestiLaupäeval, 31. oktoobril toimub Eestis, Tallinnas klubis Rock Cafe megaüritus, mida Baltimaade pinnal pole kunagi veel nähtud - RagnaRÖCK & Wrestling 2020 supershow, kus kõrvuti on esmakordselt Eestis raskemuusika kahurvägi M...
Android 11 on kohal – millal see su telefoni jõuab?
Maailma suurima mobiilitarkvaraplatvormi uusim versioon Android 11 on valmis ja hakanud automaatselt esimeste mobiilideni jõudma. Märguannetes korra majja lööv, automaatset kuvasalvestamist võimaldav ja teavitusajalugu sisaldav süsteem jõuab sõltuvalt tootjast telefonidesse aga alles paari lähima...