Mäkäräineni mantlipärija leitud? Soome andekaim murdmaasuusataja kipub biatlonisse
Soomlased hellitavad lootust, et hiljuti karjääri lõpetanud laskesuusalegendile Kaisa Mäkäräinenile leiti murdmaalt mantlipärija.
Jelena Välbe sõnul on Johaug naiste suusatamise ära rikkunud: see on täielik müstika, kuidas ta võistleb nagu robot
Endine tippsuusataja ja nüüdne Venemaa suusaliidu juht Jelena Välbe tunnistab, et Therese Johaugi ülemvõim oma spordile halvasti mõjunud.
Rootsi noor suusatäht võtab eeskuju Ingebrigtsenitest, Norra ekspert jääb skeptiliseks
Rootsi 20-aastane suusataja Frida Karlsson, keda peetakse Norra suusakuninganna Therese Johaugi valitsemisaja üheks peamiseks ohustajaks, on otsustanud viia oma treeningutes läbi muudatused, võttes õppust Norra kergejõustikuperekonnast Ingebrigtsenitest.
Per Elofsson – suusakuningas, kes kahtlustas eestlasi juba sajandi alguses
Täna saab 42aastaseks Rootsi suusataja Per Elofsson. Kireva karjääriga sportlane lõpetas karjääri tervislikel põhjustel vaid 28aastaselt. Kõva okka jättis mehe hinge Salt Lake City olümpia, kus ta enda sõnul pidi puhta sportlasena võistlema dopingukasutajatega.
Rootsi suusatäht proovib Johaugi alistada vendadelt Ingebrigtsenitelt laenatud treeningmetoodikaga
20-aastane Rootsi murdmaasuusatamise tulevikulootus Frida Karlsson pidi tervisemurede tõttu kaks kuud hooajast vahele jätma, kuid suutis hiljem mainekal Holmenkolleni suusamaratonil alistada Therese Johaugi enda. Nüüd on rootslanna peas küpsemas mõtted, kuidas norralannast stabiilselt jagu saada.
PÖÖRANE SUUSARETK: kolm norralast liuglesid 32 tunniga 516 kilomeetrit
Norralased Anders Aukland (47), Jörgen Aukland (44) ja Joar Thele (26) suusatasid möödunud nädalavahetusel 32 tunni jooksul 516 kilomeetrit, teatab Norra telekanal TV2.
Norra suusatamine pääses halvimast
Kui eelmisel nädalavahetusel levis uudis, et Norra suusaliit peab võib-olla koondama ligi 100 töötajat, siis nüüd tundub, et halvimast on pääsetud. Sparebank1 otsustas majanduskriisi kiuste jätkata vähemalt kaks aastat nende peasponsorina