14. augusti ilm aastatel 2005-2019
Nädala lõpp ja uue nädala algus pakub kuni 28 kraadi sooja
Ilmateenistuse prognoosi järgi pakub nädala lõpp ja uue nädala algus kuni 28 kraadi sooja.
ILMAPROGNOOS | Suvekuumad taanduvad, sisemaad kimbutab öine jahedus
Nädala edenedes muutub ilm jahedamaks ja pilvisemaks, kuid nädalavahetusel muutub taas ilusamaks. Sisemaal öökülmadest ei pääse.
Lähipäevade jahenev õhk veel täielikku ilmamuutust ei too
Kuni reedeni, mil Skandinaaviasse ähvardab murda võimas madalrõhkkond, jäävad Eestis päevased õhutemperatuurid 17–22 kraadi vahemikku ja päikesepaistet on veel suviselt palju.
Ees on jahedad ööd ja palavad päevad
Suvitusilmad jätkuvad
Saaremaa ümber vohab taaskord sinivetikas
Soojade ilmadega tasub suplema minnes silmas pidada, et endiselt tuleb olla tähelepanelik sinivetika osas, mida leidub ka Saaremaa ümbruses.
Lõunast tuleb ohtlik ilm
Suvi on kulgenud küll rahulikumalt, küll tormilisemalt ja jõudnud juba poole peale. Juuli teises pooles alanud ritsikate kõristamine andis märku suve küpsusest. Ilmavallas võivad mõnikord tooni anda lõunatsüklonid, mida seostatakse ohtliku ilmaga.Mis on lõunatsüklon? Kõige lihtsama määratluse jär...
Nädala lõpp toob taas 25-kraadise suvesooja
Ilmateenistuse prognoosi järgi ei ole suvi sugugi kadunud ning nädala lõpp toob taas 25-kraadise soojuse, pühapäeval võib ilm veelgi kuumem olla.
ÕL VIDEO | Mille eest hoiatavad Tallinna randades lehvivad punased lipud?
Õhtulehe reporter käis Tallinnas Stroomi, Pirita ja Pikakari rannas uurimas, millist värvi lipud seal lehvivad ning kas tohib minna ujuma, kui rannas lehvib hoiatavalt punane lipp.