Saaremaa võrkpalliklubi saab 10 000 euro suuruse preemia
Euroopa võrkpalliföderatsioon (CEV) otsustas 2. aprillil, et erinevate eurosarjade auhinnafondist makstakse 2,6 miljonit eurot juba praegu klubidele, kes selle raha senipeetud mängudega välja on teeninud.
Saaremaa Võrkpalliklubile makstakse 10 000-eurone preemia
Euroopa võrkpalliföderatsioon (CEV) otsustas 2. aprillil, et erinevate eurosarjade auhinnafondist makstakse 2,6 miljonit eurot juba praegu klubidele, kes selle raha peetud mängudega välja on teeninud.
Robert Täht: sportlasena on karantiini ehk veidi kergem taluda
Eesti võrkpallikoondise nurgaründaja Robert Täht on tänaseks juba kuu aega vollenälga ravinud YouTube'i vahendusel, sest koroonapandeemia tõttu on pea kogu maailma sporditegevus peatatud.
Tartu vanameistrid veel ketsa varna riputama ei tõtta
Koroonaviiruse tõttu lõppes tänavune võrkpallihooaeg Maarjamaal enne play-off mängude algust, mistõttu jäid Eestis ja Lätis välja jagamata ka medalikomplektid. Kuigi õhus on palju küsimärke, üritab Postimees neid natukene vähendada. Seetõttu uurisime, kas Tartu Bigbanki vanameistreid Rait Rikberg...
Saaremaa VK president: me pole veel püssi põõsasse visanud, vastuseta küsimusi on liiga palju
Saaremaa Võrkpalliklubi president Toivo Alt pingutab, et keerulisel ajal spordimaastikul ellu jääda. Kas ja millisel tasemel Saaremaa VK jätkab, on selgusetu.
Koroonaviirusest tervenenud Saaremaa võrkpalliklubi mängija: õnneks elasin selle perioodi üle
Saaremaa võrkpalliklubi kuubalasest nurgaründaja Javier Jimenez tervenes hiljaaegu koroonaviirusest, ent püsib isolatsioonis. 30aastasele mängijale haigus suuri probleeme ei valmistanud ning nüüd tunneb ta end taas hästi.
Eesti võrkpallitreener kirjutas koroonakriisi ajal alla uuele töölepingule
Tunamullu suvel Soome kõrgliigaklubi Akaa Volley peatreeneriks saanud Oliver Lüütsepp jätkab põhjanaabrite juures ka tuleval hooajal.