Enesekindel Solberg: juhin mõne aasta pärast WRC sarjas tehasetiimi
2003. aastal autoralli maailmameistriks tulnud Petter Solberg soovib mõne aasta pärast juhtida WRC tehasemeeskonda.
Tänaku tiimivahetuse avalikkuse ette toonud ajakirjanik: eestlane on ralliajaloo üks tugevamaid persoone
WRC kodulehel valitakse ralliajaloo parimat pilooti. Mängus on sees ka Ott Tänak. Kvalifikatsioonis edestas Tänak 19-kordset MM-etapi võitjat, legendaarse soomlast Markku Alénit. Avaringis ootab saarlast ees neljakordne maailmameister ja Toyota WRC meeskonna pealik Tommi Mäkinen.
Soome rallilegendi karjääri ainus vigastus osutus tragikoomiliseks
47-aastane Miikka Anttila on üks WRC-sarja kogenumaid tegijaid. Soomlasest kaardilugeja on startinud 220 MM-rallil, kuid mõnevõrra üllatuslikult pole ta navigaatoriametit pidades kordagi (tõsisemalt) vigastada saanud. Küll on ta endale haiget suutnud teha hotellis.
VIDEO | Järveoja tegi üheksakordsele maailmameistrile ulmelise väljakutse
Ott Tänaku kaardilugeja Martin Järveoja näitas ulmelist tasakaalu, kui suutis köiel kõndida ja sealt saltoga maha hüpata.
Mainekas ralliajakirjanik: Tänak on ajaloo üks tugevamaid karaktereid
WRC sari otsustas koroonaviirusest tingitud võistluspausi ajal selgitada välja läbi aegade parim rallisõitja. Võistlustules on ka valitsev maailmameister Ott Tänak, kes seljatas kvalifikatsioonis 1978. aasta rallitšempioni Markku Aléni.
Tänak pakkus välja variandi, kuidas MM-rallid fännide jaoks veelgi huvitavamaks muuta
Armastatud spordiduo Kalev Kruus ja Toomas Vara sai täna Betsafe live'i abil ühendust rallisõitja Ott Tänakuga, kes on võistluspausil ja hõivatud kodutalus kevadtööde tegemisega. Mehed arutasid rallimaailma hetkeolukorra üle, Tänaku sõnul eelistaks ta püsivalt kompaktsemaid kahepäevasi rallisid, ...
Leclerc'ide pidu: Charles võitis kindla eduga virtuaalse vormel 1 etapi, väikevend oli lähedal poodiumikohale
Vormel 1 virtuaalsarjas sõideti pühapäeval teine etapp. Ametlikult nimetati seda küll Vietnami GP-ks, kuid kuna Hanoi tänavaringrada F1 2019 arvutimängus pole, kihutati Austraalia GP rajal Albert Parkis.
Tuntud ralliajakirjanik: WRC-etappidel tuleks publik ära keelata
Kogenud ralliajakirjanik Colin Clark arvab, et ainus viis, kuidas tänavune WRC-sarja hooaeg lõpuni sõita, oleks korraldada rallid pealtvaatajateta.
Kõik hääletama! WRC selgitab kõigi aegade parimat rallisõitjat, Tänak heitleb kvalifikatsioonis soomlasega
WRC-sari alustas täna küsitlust, millega selgitatakse välja kõigi aegade parim rallisõitja. Kõik fännid saavad võistlusel osaleda, hääletades WRC leheküljel play-offi paaride vahel.
F1 piloot: videomängus võidu sõita on keerulisem kui reaalse vormeli roolis
Ferrari F1 tiimi piloot Charles Leclerc tunnistas hiljuti, et tema jaoks “F1 2019” videomängus kiirete ringiaegade jahtimine tohutult raske ja isegi keerulisem kui reaalse vormeliga ringrajal sadu kilomeetreid tunnis kihutamine. Loe "F1 piloot: videomängus võidu sõita on keerulisem kui reaalse vo...
10 minutit Ott Tänakuga legendaarsel «El Chocolate» kiiruskatsel Mehhikos
Autoralli valitsev maailmameister Ott Tänak avaldas sotsiaalmeedias kümneminutilise videoklipi, kuidas läbis tänavusel Mehhiko rallil legendaarse «El Chocolate» kiiruskatse. Vaata videot ja kihuta koos Tänakuga!
Tänak alistas kvalifikatsioonis legendaarse soomlase, avaringis ootab endine boss Mäkinen
Kui praegu on autoralli MM-hooaeg pausil, korraldab WRC võistlust, et selgitada välja, kes on aegade parim piloot. Ott Tänak alistas kvalifikatsioonis 70ndate ralliässa Marrku Aleni, avaringis läheb valitsev maailmameister vastamisi oma endise bossi Tommi Mäkineniga.
WRC meenutab: esimest võitu jahtinud Tänakut ja Mõlderit tabas Poola rallil tohutu ebaõnn
Autoralli maailmameistrivõistluste kodulehekülg wrc.com meenutab, kuidas Ott Tänak ja Raigo Mõlder olid 2016. aastal Poola rallil kindlal liidrikohal, kuid eelviimasel kiiruskatsel tuli rehvipurunemine ja eestlased pidid leppima teise positsiooniga. Tänak võitles pisaratega. «See on liiga raske.»
Mida teeb Sebastian Vettel pärast vormelikarjääri? «Mul on mõned ideed.»
Neljakordne vormel 1 maailmameister (2010–2013) Sebastian Vettel kommenteeris portaalile Motorsport.com põgusalt, mida ta kavatseb teha, kui tema karjäär kuninglikus vormelisarjas saab kunagi läbi.
Jari-Matti Latvala kauaaegne kaardilugeja sõidab ainult soomlastega
Soome rallisõitja Jari-Matti Latvala kauaaegne kaardilugeja Miikka Anttila rääkis kohalikule ralliportaalile põgusalt oma karjäärist. Muuseas ütles kogenud kaardilugeja, et sõidab ainult soomlastega.
WRC-sari seisab silmitsi suure murega: kas M-Spordi ja Hyundai jätkamine on ohus?
Koroonaviiruse pandeemial võib olla ka suur mõju 2022. aastal autoralli MM-sarjas jõustuma pidavatele uutele reeglitele.
Põnev võistlus: WRC hakkab selgitama kõigi aegade parimat rallisõitjat, Tänak alustab kvalifikatsiooniringist
WRC-sari alustab järgmisel esmaspäeval küsitlust, millega selgitatakse välja kõigi aegade parim rallisõitja. Kõik fännid saavad võistlusel osaleda, hääletades WRC leheküljel play-offi paaride vahel.
Pandeemia takistab uute WRC-autode arendamist, millest võib saada sarjale suur mure
Üleilmne koroonaviiruse pandeemia mõjutab muuhulgas 2022. aastal WRC sarjas kasutusele võetavate uute masinate arendamist.
KÕIK HÄÄLETAMA! WRC selgitab välja aegade parima rallisõitja, kandidaatide seas ka Tänak
WRC on otsustanud, et nüüd on aeg paras selleks, et teha selgeks, kes on kõigi aegade parim ralliäss. Välja on valitud 20 pilooti, nende seas on mõistagi ka valitsev maailmameister Ott Tänak. Oma hääle saavad anda kõik fännid, süsteem võimaldab seda teha mitu korda.