Kui sa ei suuda voodis orgasmini jõuda, siis lõpeta oma mehe süüdistamine ja otsi põhjust nendest teguritest
See, et naised voodis orgasmi ei saa, on probleem paljudes suhetes. Naised tunnevad, et nende mees ei ole alumise korruse vallas piisavalt hea, aga tegelikult võib põhjus peituda veel igasugustes tegurites, millel pole sinu mehega mingit pistmist.
Suurus loeb! Värske uuring avaldas, kui suure meheauga on võimalik naisele orgasm kinkida
Eks paljud mehed (ja naised) on küsimusele, milline on ideaalne peenise suurus, juba aastakümneid vastust otsinud ja värske uuringu tulemusena sai selle lõpuks selgeks, vahendab The Sun.
Naine, pane tähele! Su mees armastab sind, kui ta pöörab seksi ajal tähelepanu nendele asjadele
Kellessegi armudes tekib meil ikka küsimus, kas nad tunnevad meie vastu sama. Enne, kui sa oma uue kallimaga tõsistest teemadest räägid, võid otsida vihjeid teie voodielust, sest kehakeel ju ei valeta!
Segaduses naine: abikaasa arvab, et ma võiksin ükskõik kellega seksida, aga mitte temaga
41aastane naine kirjutab, et temast 19 aastat vanemal abikaasal ilmnesid juba aastaid tagasi terviseprobleemid ning ta pole sellest ajast saadik võimeline seksima, vahendab The Sun.
Oled juba kõike proovinud ja naine ikka ei taha sinuga seksida? On paar nõksu, mis panevad ta meelt muutma
On vähe suhteid, kus ühel hetkel ei seisaks kallimad vastamisi täieliku seksipõuaga. Osad saavad sellest raskustega üle, teised kaugenevad ja lõpuks minnakse lahku. Vaata, mida sa saad mehena ära teha, et naisel uuesti seksiisu tagasi tuleks.