Lugeja: kui naisel on sõrmus sõrmes ehk abielu eesmärk saavutatud, lastakse ennast käest ära
Nädala alguses avaldasime ühe naise lugejakirja, kes on hämmingus, sest suhtes olles lasi mees ennast käest, peale lahkuminekut on ta aga väga heas vormis. Kommentaariumis võtab sõna üks lugeja, kes avaldab, et enamasti lasevad just naised ennast käest ära ja eriti veel siis, kui abiellutakse.
Kristel Aaslaid laste saamisest: kogu aeg on ju tunne, et veel pole õige aeg
"Sõbrad, kellel on lapsed, ütlevad ikka, et "tehke ära". Aga arvan, et eks seal on ka kasud mängus, lapsevanemad käivad ju automaatselt läbi ainult teiste lapsevanematega," räägib Kristel Aaslaid pere loomisest.
VIDEO | Mai alul sündinud kolmikud on kodus. Lastel läheb hästi, aga pere vajab hädasti abi
Ida-Tallinna keskhaigla sünnitusmajas sündisid 6. mail kolmikud — kolm poissi. Vadim, Evgeni ja Vladimir ei ole ema Taisiia ja Igori esimesed lapsed, kodus ootas pisikesi 3,5 aastane vend. RusDelfi käis perel külas ja uuris, kuidas neil läheb.
VIDEO | Geniaalne nipp või laste lollitamine? Üks ema näitab, mida ta oma lastele "maiustusena" serveerib
See on kõigile teada, et lapsed armastavad maiustusi ja kui on ühel hetkel juba maitse suhu saanud, siis edaspidi nuiavad nad vanematelt muudkui veel ja veel suhkrurikkaid elamusi. Aga vanemad ei ole sellega muidugi päri.
LASE LAPSEL LAPS OLLA I Lastekaitsepäeva tähistatakse Tartus kampaaniaga „Lase lapsel laps olla”
Lastekaitsepäeval toimub Tartus sel aastal traditsioonilise perefestivali asemel üleriigiline telekampaania, mille eesmärk on tõsta täiskasvanute teadlikkust laste õigustest ning vajadustest harmooniliseks arenguks. Kampaania tunnuslauseks on „Lase lapsel laps olla”, mis aitab tuletada meelde lap...
„Pane puuk posti!” aitab välja selgitada Eesti kõige nakatumisohtlikumad kohad
Esimest korda peaks tekkima ülevaade, kus on suurem oht puugiga koos mõni haigus külge saada.
Els Heinsalu: Kust sa tead?
​Koduõpe. Muusikatund. Heeringalaul. Õpetaja on lastele põhjaliku tunnimaterjali valmistanud. Mulle väga meeldib, et laulu õpetades selgitab ta lastele ka mõningate laulusõnade tähendust, mida nad ei pruugi teada. Näiteks kaljas ja last ja Neptun... Kõik on väga hästi, kuid siis läheb midagi viltu.
Katkend raamatust “Kuidas peatada autismiepideemia”: Tuhandete perede sarnased lood
1980ndate algusest praeguseni on lastele manustatavate vaktsiinide arv pea neljakordistunud – ja samal ajal on autismi esinemissagedus suurenenud üle 30 000 protsendi. Hetkel põeb autismi üks 36st Ameerika lapsest. Autismiepideemia on päriselt olemas? Raamatus “Kuidas peatada autismiepideemia“ to...