Eesti film nomineeriti tudengifilmide Oscarile
Eesti režissööri German Golubi film “Mu kallid laibad” nomineeriti sel nädalal tudengifilmide Oscarile, kirjutab ERR. Loe "Eesti film nomineeriti tudengifilmide Oscarile" täispikka artiklit portaalist Diktor.
Sharon Osbourne'i sõnul ei tule film tema abikaasast sama mannetu nagu Queeni ja Elton Johni omad
Sharon Osbourne'i sõnul on film Ozzyst täiskasvanutele suunatud film, mis on kordades vallatum kui "Bohemian Rhapsody" ja "Rocketman".
Tartuffi raames filmimuuseumis: "Tšempionid" (Campeones" Hispaania 2018
Tartuffii filme saab juba varsti näha ka Tallinnas
Tartus jätkuva PÖFFi armastusfilmide festivali Tartuff filme saab vaadata ka järgmisel nädalal Tallinnas, kui Filmimuuseum näitab festivali valikkava. Loe "Tartuffii filme saab juba varsti näha ka Tallinnas" täispikka artiklit portaalist Diktor.
TREILER I „Tenet“ piletid nüüd müügil!
Esimene seanss jõuab Forum Cinemas kõikide kinode ekraanidele 26. augustil, täpselt 00.01 teisipäeva öösel vastu kolmapäeva.  Piletid on saadaval kõikidel päevadel ja kõikides saalides, nii et iga filmihuviline leiab endale sobiva kategooria: iSense saal – võimsaim kinoelamus tänu parimale laser...
Kultuuri lühiuudised
Rumalate inimeste mõttetu surm
Õuduspõnevik «Puhkemaja» on seda ­tüüpi film, mis poleks ükskõik missugusel teisel aastal isegi võrdlemisi tühjade kinode hooajal läbi löönud. Kuid ajal, mil inimestele tuleb pakkuda mingitki põhjust kinos käia, võib Dave Franco režissööridebüüti pidada isegi meelelahutuseks, kuigi mitte suure M-...
Uued tulijad Netflixis: Joseph Gordon-Levitt ja Jamie Foxx on narkouimas superkangelased
Eesti Netflixi tuleb sellel nädalal tervelt 21 erinevat uut filmi, sarja, dokumentaali või seriaali uut hooaega. Loe "Uued tulijad Netflixis: Joseph Gordon-Levitt ja Jamie Foxx on narkouimas superkangelased" täispikka artiklit portaalist Diktor.
Reisikiri 7. Soome-Ugri Filmifestivalilt
Soomeugrilikust aeglusest ja passiivsusest nende produktiivsemas tähenduses, Soome-Ugri Filmifestivali ja muude taoliste ürituste ülesannetest ja tähtsusest ning selle aasta juuli lõpust augusti alguseni Sännas toimunud festivali sündmustest kirjutab Ave Taavet.
Dokumentaalfilm: „Maailma kõige õnnelikum mees“ ja vestlusõhtu
Tartuffi filmide tegijad käisid läbi veebi ERMis intervjuud andmas
Esmaspäeval algab Tartu armastusfilmide festival Tartuff, mis toob kuuel päeval vaatajate ette filmiprogrammi koos teemakohaste kõrvalüritustega. Korraldajad eesotsas Kristiina Reidolviga on lisaks tavalistele seanssidele koroonaohtlikku aega silmas pidades võtnud kasutusele virtuaalse kinosaali....
FORUM CINEMAS I 10. aastapäevaks naaseb kinolinadele Christopher Nolani ulmefilm “Algus”
“Tenetit” peab küll veel pisut ootama, ent Christopher Nolani fännid võivad rõõmustada – 12. augustist saab kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum vaadata 10. aastapäeva puhul filmi “Algus”. Vaatajate rõõmuks eelneb filmile uhke eelvaade filmist “Tenet” ja Nolani sissejuhatus filmile “Algus”....
Tartuff kuulutas välja filmikava
Südantliigutav dokumentaalfilm anorektikust, kes teeb oma närbuvast kehast kunstiteose, on viimane lisandus PÖFFi armastusfilmide festivali Tartuff programmi, mis on tänasest avalik. „Võimas film haigusest ja kunstist, mis võib muuta elu,” resümeeris hiljaaegu oma seisukoha Krakowi filmifestivali...
Saada filmiteos! Rakvere gümnaasiumi filmifestival heidab pilgu peeglisse
Rakvere gümnaasiumi filmifestival kutsub taas noori filmitegijaid saatma festivalile oma lühifilme. Festivalist osavõtjad jagatakse kahte kategooriasse: kuni 19-aastased õpilased ning kuni 26-aastased tudengid.
Film "Rong Busanisse 2: Poolsaar"
1980. aastate kassatükk „Dirty Dancing“ saab järje
1987. aasta romantilisele draamale "Dirty Dancing" vändatakse BBC Newsi teatel järg, milles mängib ka omaaegse filmi täht Jennifer Grey.
Tom Hanks peab läbirääkimisi „Pinocchio“ rolli asjus
Tom Hanksist võib saada puunukk Pinocchio looja Geppetto - insaiderite teatel peab Hollywoodi superstaar läbirääkimisi legendaarse Disney animafilmi uue versiooni tegemise asjus.