Võimsa sooloetenduse pakkunud itaallane võttis favoriitide ees Dauphine'lt etapivõidu, Kangert tõusis üldarvestuses
Prantsusmaal jätkuval Dauphine velotuuri 157-kilomeetrisel kolmandal etapil eestlased kõrgete kohtade nimel ei võidelnud. Tanel Kangert (EF Pro Cycling) ületas finišijoone 32. kohal ning Rein Taaramäe sootuks 132. positsioonil.
Eesti ratturid tegid hullu tembu
Täna alanud Balti Keti velotuuri 194,9 km pikkusel 1. etapil finišiga Jõgeval teenisid kaksikvõidu eestlased Alo Jakin (Peloton) ja Gert Jõeäär (Eesti koondis). Nende edu peagrupi ees oli vaid kaks sekundit.
Terviseamet sundis Eesti tippratturid isolatsiooni, koondis kaalub kodusest suurvõistlusest loobumist
Eesti maanteeratturite koondis kaalub loobumist Balti Keti velotuuril osalemisest, sest Terviseamet kehtestas kolmele koondise liikmele kahe nädala pikkuse eneseisolatsiooni.
Tige Kirsipuu: Terviseamet paneb ööklubid ja velotuuri ühte katlasse
Eesti jalgrattakoondise peatreener Jaan Kirsipuu oli sügavalt pettunud Terviseameti otsusest määrata Karl Patrick Lauk, Martin Laas ja Norman Vahtra karantiini, mistap nad ei saa osaleda homme algaval Balti keti velotuuril.
FOTO JA VIDEO | Dauphine velotuuri ratturid said hiiglaslike raheterade poolt läbi pekstud
Prantsusmaal toimuval Dauphine velotuuril elasid ratturid eile üle karmi katsumuse.
Kangert sai rahetormiga lõppenud Dauphine`i velotuuri etapil 35. koha
Dauphine`i velotuuri teise etapi (135 km) võitis finišiheitluses sloveenlane Primož Roglic (Jumbo-Visma). Tanel Kangert (EF Pro Cycling) lõpetas 35. ja Rein Taaramäe (Total Direct Energie) 56. kohal.
Suurepärases vormis belglane näitas võimu ka Dauphine velotuuril, Taaramäe ja Kangert alustasid tagasihoidlikult
Paljudele rattatiimidele viimaseks ettevalmistuseks Tour de France'ile on just mainekas Dauphine velotuur, mis sai täna võimsa avalöögi. Avaetapilt noppis võidu väga heas vormis belglane Wout van Aert (Team Jumbo-Visma).
Maanteerattur Aksel Nõmmela soovitab: kasulikud põhjused, miks eelistada jalgratast
Jalgrattaga liiklemine on üks lihtsaimaid viise oma elukvaliteedi parandamiseks – sellega hoiad nii tervist kui ka keskkonda, boonusena kaasnevad mitmed muud hüved.Andekas maanteerattur, ERGO kindlustuse noorsportlase stipendiumi pälvinud Aksel Nõmmela toob välja mõned head põhjused, miks kohe tä...
Tagasi tippu pürgiv rattamaailma endine valitseja kaotas mainekal velotuuril parimatele peaaegu pool tundi
Tour de France'i neljakordne meister Chris Froome pole oma paremate päevade tasemel, sest tunnustatud l'Ain'i velotuuril kaotas ta võidutsenud Primoz Roglicile enam kui 26 minutit. Sellise tulemusega on ohus ka Froome osalemine Prantsusmaa velotuuril.
Taaramäe sai mägisel etapil alles 120. koha
Prantsusmaal toimuval Tour de l'Aini velotuuril sai Rein Taaramäe (Team Total Direct Energie) teisel etapil 120. koha.