7 soovitust, kuidas vältida läbipõlemist
Praegu on kummaline aeg, kus osa inimestest püüab leida lisateenimise võimalusi või koristab kodus kappe, teised aga töötavad läbipõlemise äärel. Sellised nõuanded, mis tavaelus võiksid olla abiks viimasel juhul, on praegu paljuski kasutud, sest äärmuslikus olukorras pole võimalik hoida töö ja pe...
Praktilised nõuanded: kuidas nautida kodust töökohta?
Uuega harjumine võtab aega mitu nädalat. Jagan oma kodukontori nippe, mis muudavad päeva kordaläinuks ja tähenduslikuks.
Mis valdkonna inimesed käivad enim haigena tööl?
Kui aastatel 2013–2017 käis suurem osa eestimaalastest aeg-ajalt tõbisena tööl, siis alates 2018. aastast hakkas haigena tööl käimise trend muutuma. Eelmisel aastal oli haigena tööd pidanud tegema 81% töötajatest ja tänavu – veel enne, kui paljud tööandjad rakendasid kodukontori võimalust – oli t...
Kui tehtavate tööde nimekirjad tekitavad stressi, tasub proovida seda
Tööde ja ülesannete nimekirjad on tegelikult kasulikud. Me saame üles kirjutades vabastada mälu kohustusest asju meeles pidada ja süstematiseerida seda, mis vajab kiiret reageerimist ning millega tegeleda hiljem.
Tööindu peaks tundma rohkem kui korra nädalas
Kui sageli tunned indu oma tööst, asud huviga mõne ülesande kallale või tunned rahulolu tööprotsessist? Kas seda juhtub sageli või hetkel ei tule meeldegi, millal viimati sellist tunnet tundsid?