Plastikakirurgia tõi Kullamaale eduka aasta
Plastilise kirurgiaga tegeleva Jüri Kullamaa ettevõtetele oli mullune aasta edukas. Üks ettevõte annab omanikule ka 300 000 eurot dividende.
Doktoritöö uuris kriitilises seisus vastsündinute ravi
ITK anestesioloog Maarja Halliku doktoritöö annab olulist infot kahe ravimi doseerimise, plasmakontsentratsiooni ja toimete kohta, mis on kriitilises seisundis vastsündinute jaoks elutähtis.
Eesti Diabeedikeskuse tulemused nõrgenesid
Narva Haigla jätkas positiivse tulemi kursil
Narva Haigla käive mullu oli 21,5 mln eurot ja tulem 165 000 eurot. Võrreldes 2018. aastaga oli käive pisut suurem ja tulem üle kahe korra väiksem.
Boeringer Ingelheimi käive Eestis ligi 10 mln eurot
Boehringer Ingelheim RCV GmbH & Co KG Eesti Filiaal teenis mullu käivet 10 mln eurot ja kasumit 300 000 eurot.
Krka kasvatas mullu kasumit
Ravimifirma Krka, d.d., Novo Mesto Eesti Filiaali kasum oli mullu 240 000 eurot, mis oli märksa parem aasta varasemast tulemist.
HUS uuris: koroonapatsiendid olid raskemad haiged kui gripi omad
Soome HUS haiglapiirkond võrdles koroonaviirushaigusega hospitaliseeritud patsiente gripipatsientidega ja leidis, et esimeste olukord oli palju raskem.
Biocodex otsib võtmekliendijuhti ja ravimiesindajat (Tallinn ja Harjumaa)
10 kohalikku nakatumist pärast jaanipäeva
Kuigi eile andis terviseameti teada 8 uuest COVID-19 positiivsest testist, leiti pärast jaanipäeva alanud 2 nädalase perioodi sees vaid 10 kohalikku juhtu.
COVID-19 raskusastet võib selgitada veretest
Soome ettevõte töötas välja vereanalüüsi, mis ennustab koronaarsümptomite individuaalset raskust juba enne nakatumist - mõnel inimesel kuni 10 korda suurem risk haigestuda, kirjutab Mediuutiset.
Ausmehe kliinikutel oli hea aasta
Meestearst Kristo Ausmehele kuuluvatel kliinikutel asukohaga Tallinnas ja Tartus oli mullu hea aasta, kaasa aitasid sellele mitme eriaala lepingud haigekassaga.
Pfizeri kasum mullu vähenes
Pfizer Luxemboyrg SARL Eesti fliaali kasum mullu vähenes, olles 52 000 eurot tunamulluse 140 000 euro kõrval.
WHO: koroonaviirus levib ka õhu kaudu
WHO teatas teisipäeval, et uute tõendite valguses tuleb tunnistada, et koroonaviirus suudab efektiivselt levida ka õhu kaudu ega ole ainult piisknakkus.
Ortopeedia Arstid mullu kasumis
Ortopeedia Arstid AS majandustegevus 2019. aastal oli positiivne, puhaskasum oli 73 600 eurot.
Koroonaviirust suureks äririskiks ei peeta
Ortopeedia Arstid AS majandustegevus 2019. aastal oli positiivne, puhaskasum oli 73 600 eurot. Koroonapandeemia mõju ettevõtte juhid suureks riskiks ei pea, kuna majandustegevus on peaaegu taastunud.