Koda toob tšarterlennuga hooajatöölised Eestisse
airBaltic hakkab Icelandairiga lende jagama
Läti lennufirma airBaltic sõlmis täna koodijagamise kokkuleppe Icelandairiga, mis ettevõtte teatel avab partneritele uusi turge, võimaldades neil üksteise süsteemides pileteid müüa.
Külmlaofirma juht ostis enamusosanikud firmast välja
Külmutatud ja jahutatud toodete logistikale spetsialiseerunud ning Eesti ühte suurimat külmladu haldava Nordneti juht Madis Laansalu ostis senised enamusosanikud firmast välja.
Neste: Lätis tankimine on vähenenud poole võrra
Diislikütuse aktsiisilangetus tulemusel suurim kaubavedude tankimiste tagasivool Eestisse on toimunud Lätist, kus tankimised on kukkunud üle poole, ka Venemaa suunal on toimunud tarbimise liikumine Eestisse.
Eestlased võtavad taas autolaenu
Eestis vähenes aprillis autolaenu taotluste arv 20-25%, kuid mais ja juunis on taotluste arv taas aasta alguse tasemel, teatas Bigbank.
Suurriigid surusid transpordireformi läbi protestist hoolimata
Kolmapäeva õhtul kiitsid Euroopa parlamendiliikmed muudatusteta heaks kõik kolm liikuvuspaketi õigusakti, mille ELi ministrid võtsid vastu 2020. aasta aprillis. See, et üheksa Ida-Euroopa riiki ei olnud nõus ühe seal oleva punktiga, parlamendi otsust ei mõjutanud.
Kadri Simson: vesinikust peab saama EL rohelise energia kese
Euroopa Komisjoni energeetikavolinik Kadri Simson tutvustas eile Komisjoni vesinikustrateegiat, millega peaks vesinikust saama Euroopa Liidu riikide rohelise energia kese.
Eesti teeb ettevalmistusi vesinikuenergia kasutuselevõtuks
„Vesinikuenergia omab suurt potentsiaali ka 2030+ kliimapoliitika eesmärkide täitmisel ning mõistame, et ettevalmistusi tuleb teha juba selle kümnendi alguses,“ ütles majandus- ja taristuminister Taavi Aas.
Vanasadama uues kruiisiterminalis peeti sarikapidu
Tallinna Vanasadama uus kruiisiterminal, mis loob uue värava Tallinna külalistele ning tekitab uut mereäärset linnaruumi kohalikele elanikele, on saavutanud oma ehituskõrguse ning teisipäeval peeti hoone sarikapidu.
FlixBus stardib: 10 euroga sajasse Euroopa linna
Euroopa suurim bussifirma FlixBus alustab 17. juulist kord päevas reise Tallinnast Varssavisse, kust saab edasi 100 erinevasse Euroopa linna: üks reis maksab oktoobri keskpaigani kestval tutvumisperioodil 4.99 €.
Carring avas Tartus Jeep`i esindussalongi
Lõuna-Eesti automüüja Carring ja Jeepi ametlik esindaja Eestis United Motors sõlmisid jaanuaris koostöölepingu, mille tulemusel avas Carring 8. juulil Tartus uue Jeep`i müügi- ja teeninduskeskuse.