Veebipõhised müügiportaalid peavad tagama äriklientidele selgemad kasutustingimused
Alates 12. juulist on Eestis otsekohalduv Euroopa Liidu määrus, mis aitab vahendusteenuste ärikasutajatele tagada läbipaistvamad ja õiglasemad kasutustingimused.
Kaubanduses vähenes ettevõtete käive mais kokku 328 miljonit eurot
Ettevõtete maikuu käivete langus ulatus kokku 22,4 protsendini, mis oli 3,6 protsendipunkti võrra sügavam aprilliga võrreldes. Käive vähenes absoluutsummas kokku enim kaubanduses ning töötlevas tööstuses, vastavalt 328 miljonit eurot ja 285 miljonit eurot.
Tõnu Palm: e-kaubandus on saanud veelgi tuult tiibadesse
Euroopa majanduste taasavamine koroonaviiruse piirangutest on toonud säästurežiimil olnud tarbijad tagasi ostukeskustesse, kirjutab Luminori peaökonomist Tõnu Palm.
Selver avas Kuressaares teise supermarketi
Täna avas Kuressaare uues WOW keskuses uksed Saaremaa teine Selveri kauplus.
Walmartist võib saada Amazonile tõsiseltvõetav konkurent
USA jaekaubanduskett Walmart teatas, et käivitab sel kuul uue teenuse Walmart+, mis hakkab konkureerima Amazon Prime'iga.
Ilm on ilus ja puhatakse, aga sügis saab olema raske
Kaubanduskoja juht Mait Palts rääkis hommikuprogrammis, kuidas peaks lahendama võõrtööjõuprobleemi nii, et välismaalt tulnud töötajaist sõltuvad ettevõtted raskustesse ei satuks.
Uus makseviis lahutab maksmise ostmisest
Inbank tõi juuli alguses turule spetsiaalselt e-poodidele mõeldud makseviisi, mis laseb kliendil kaupa kodus tasuta proovida ja maksta selle eest alles järgmisel kuul.
Eestis prognoositakse tänavu majanduslanguseks 7,7 protsenti
2020. aasta suvise majandusprognoosi kohaselt majanduslangus süveneb ja riikidevahelised erinevused suurenevad, teatas Euroopa Komisjon.