Saaremaa väiketootja tootnik jõudis Saksamaa suurketi kauplustesse
Eesti taustaga firma Ostseegrüne, mis tegutseb Saksamaal Hamburgis ja vahendab saksakeelsele turule Eesti tootjate kaupu, murdis edukate läbirääkimiste tulemusena EDEKA riiulitele Saaremaal toodetud Lahhentagge toonikutega.
Uuring: Eesti inimesed soovitavad toidupoodidest enim Coopi
Coop on tarbijate hinnangul konkurentsitult soosituim toidupoekett, ületades Eestis ainsana Euroopa keskmise jaekaubanduse soovitusindeksi määra, selgub Kantar Emori värskelt läbi viidud uuringust.
Hulgikaupmees, pane enda online lahendus tööle
Keegi ei kahtle ammu ena, et edukal kaubandusettevõttel on vaja e-poodi. Kuidas saavad online tellimist edukalt pakkuda aga hulgi- ja ärikliendi müügile suunatud ettevõtetd, kirjutab Multon Developments juht ja e-kaubanduse ekspert Harles Mägi.
Toidukauplused laiendavad kojukandeteenust koostöös Bolt Foodiga
Selver leevendab suurenenud e-ostude nõudlust koostöös Bolt Foodiga, kes toob nüüd toitu kaheksast Selveri kauplusest ning valmistoidu Selveri Köögist. Koostööst Bolt Foodiga andis teada ka Solarise toidupood Delice, varem on sellest teatanud Stockmann.
Kaupmeeste liidu juht: e-kaubandus ei suuda piisavat leevendust pakkuda
Eesti kaupmeeste liidu tegevjuhi Nele Peili sõnul ei ole e-kaubandus päästerõngas, mis aitab koroonakriisi tõttu suletud kauplused hädast välja.
Kuidas hakkama saada kaubanduse tarneahela muredega kriisis?
Äripäeva teemaveeb kaubandus.ee ja advokaadibüroo Ellex Raidla korraldavad 7. aprillil veebiseminari, mis keskendub kaubanduse tarneahela muredele kriisis – force majure’st lepingute ülesütlemiseni.
Hotelliettevõtjad koroonaviiruse mõjust: tulevik on suur küsimärk
Viimastel aastatel Eestis buuminud hotelliturg on äraootaval seisukohal. Kauaks koroonaviiruse mõju püsima jääb, näitab aeg, leidsid Colliersi ärikinnisvara seminaril BREL Forum Eestis tegutsevad hotelliettevõtjad ja -juhid.
Jaekettide väikerentnike saatus püsib segane
Eesti jaeketid lubavad olla Eestis välja kuulutatud eriolukorras oma väiksemate rentnikega paindlikud ja läheneda juhtumipõhiselt. Valdkonna eksperdi sõnul ootavad aga ees keerulised juriidilised vaidlused selle üle, kes kulud kandma peaks.
Kriis sunnib looma ja korrastama e-poodi
Eesti e-kaubanduse liidu juht Tõnu Väät rääkis Äripäeva raadio hommikuprogrammis, kuidas kriisis on üks võitja e-kaubandus. Tarbijamugavus muutub kriisis palju, sest paljud ettevõtted on sunnitud e-poode avama.