Remmelkoor: kulud tuleb kokku tõmmata, et saneerimine õnnestuks
Pro Kapitali juhatuse liikme Allan Remmelkoore sõnul on piisavalt põhjust uskuda, et kaubanduskeskuse T1 Mall of Tallinna emafirma saneerimine õnnestub, kuid selleks tuleb pikaajaliselt kulusid kokku tõmmata.
Koroonakriis võib olla võimalus laiendada oma e-müüki rahvusvaheliseks
Olukorras, mil suur osa tavakauplusi on suletud, on e-kaubandus saanud varasemast olulisemaks kanaliks – see võib paljudele kauplejatelele ollagi ainuvõimalik kauplemise viis. Eesti vähese elanike arvu tõttu on riigisisese internetikaubanduse turg siiski piiratud, seega tasuks kauplejatel suunata...
Saaremaa väiketootja tootnik jõudis Saksamaa suurketi kauplustesse
Eesti taustaga firma Ostseegrüne, mis tegutseb Saksamaal Hamburgis ja vahendab saksakeelsele turule Eesti tootjate kaupu, murdis edukate läbirääkimiste tulemusena EDEKA riiulitele Saaremaal toodetud Lahhentagge toonikutega.
Uuring: Eesti inimesed soovitavad toidupoodidest enim Coopi
Coop on tarbijate hinnangul konkurentsitult soosituim toidupoekett, ületades Eestis ainsana Euroopa keskmise jaekaubanduse soovitusindeksi määra, selgub Kantar Emori värskelt läbi viidud uuringust.
Hulgikaupmees, pane enda online lahendus tööle
Keegi ei kahtle ammu ena, et edukal kaubandusettevõttel on vaja e-poodi. Kuidas saavad online tellimist edukalt pakkuda aga hulgi- ja ärikliendi müügile suunatud ettevõtetd, kirjutab Multon Developments juht ja e-kaubanduse ekspert Harles Mägi.
Toidukauplused laiendavad kojukandeteenust koostöös Bolt Foodiga
Selver leevendab suurenenud e-ostude nõudlust koostöös Bolt Foodiga, kes toob nüüd toitu kaheksast Selveri kauplusest ning valmistoidu Selveri Köögist. Koostööst Bolt Foodiga andis teada ka Solarise toidupood Delice, varem on sellest teatanud Stockmann.
Kaupmeeste liidu juht: e-kaubandus ei suuda piisavat leevendust pakkuda
Eesti kaupmeeste liidu tegevjuhi Nele Peili sõnul ei ole e-kaubandus päästerõngas, mis aitab koroonakriisi tõttu suletud kauplused hädast välja.
Kuidas hakkama saada kaubanduse tarneahela muredega kriisis?
Äripäeva teemaveeb kaubandus.ee ja advokaadibüroo Ellex Raidla korraldavad 7. aprillil veebiseminari, mis keskendub kaubanduse tarneahela muredele kriisis – force majure’st lepingute ülesütlemiseni.
Hotelliettevõtjad koroonaviiruse mõjust: tulevik on suur küsimärk
Viimastel aastatel Eestis buuminud hotelliturg on äraootaval seisukohal. Kauaks koroonaviiruse mõju püsima jääb, näitab aeg, leidsid Colliersi ärikinnisvara seminaril BREL Forum Eestis tegutsevad hotelliettevõtjad ja -juhid.