Datafox sai 6. Eesti IT-firmana ISO infoturbe sertifikaadi
Eesti IT-firma Datafox sai infoturbe juhtimise rahvusvahelise sertifikaadi, mille on varem pälvinud viis siinset IT-ettevõtet.
E-lahenduste kasutamine võimaldaks Eestis kokku hoida üle 14 miljoni töötunni aastas
Reaalajamajanduse aluseks olevate lahendustega (e-arved, e-kviitungid, e-veoselehed, automaatne aruandlus jms) saaks Eestis kokku hoida üle 14 miljoni töötunni aastas.
SEB üleminek uuele IT-süsteemile toob sel nädalal kaasa tõrkeid pangakaartide kasutuses
SEB pank läheb üle uuele majasisesele maksete teostamise süsteemile, millega kaasnevad nädala jooksul tõrked pangakaartide toimimises.
Ekspert: ITsse panustamine aitas Leedu majandusel koroonakriisis paremini hakkama saada
Leedu suutis kevadel alanud koroonakriisis Eestist ja Lätist paremini hakkama saada, sest riik on seal digitaliseerimist ja sidetaristut süsteemselt arendanud.
Kriisimurdja. Tarkvarafirma, mis palku ei kärbi, värbab hoogsalt ning üha kasvatab käivet
Kahe ja poole aasta eest loodud ning mullu nime vahetanud tarkvarafirma Srini on oma inimeste arvu tänavu kahekordistanud, ootab kevadel prognoositust suuremat käivet ning jagab kasumit töötajatega.
CERT-EE juht: uuenda kõiki rakendusi väga regulaarselt, kasvõi 2-3 korda päevas
Riigi infosüsteemi ameti küberintsidentide käsitlemise osakonna CERT-EE juht Tõnu Tammer soovitab kodus töötajatel ja õppijatel vaadata kriitiliselt üle kõikide kasutatavate programmide uuendused.
Teenindajat pole vaja. Cleveron pakub firmadele automaatseid esindusi
Pakiroboteid arendav Cleveron hakkas pakkuma ettevõtetele iseteeninduse põhimõttel töötavat ja kaupade kättetoimetamiseks mõeldud automatiseeritud esindust.
Mis maksab mälupulk ehk kes kannab isikuandmete väljastamise kulu?
Kui isikuandmete väljastamisega kaasnevad andmetöötlejale kulud, siis kes need kulud kannab, küsib oma kommentaaris advokaadibüroo Njord advokaat Siiri Vello.
Kaljulaid ÜROs: koroona lubab maailmal teha suur tehnoloogiline hüpe
President Kersti Kaljulaid sõnas ÜRO peaassambleel, et koroonaviiruse põhjustatud pandeemia on andnud võimaluse üleilmseks tehnoloogiliseks hüppeks.
Helmes: hea töösuhte baas on tööd ja ettevõtet nautivad inimesed
Ülemiste Citys hakatakse looma targa linna lahendusi, et neid tulevikus ka eksportida
Täna ametisse asunud TalTechi tuleviku linna professor Jenni Partanen soovib Ülemiste Citys luua ja katsetada erinevaid tarku lahendusi, mida hiljem saab ka eksportida.
Erialaliidud küsivad riigilt 130 miljonit, tehes neli ettepanekut majanduse taastamiseks
Seitse ettevõtlusliitu – sealhulgas IKT-sektori firmasid ühendav ITL – tegid valitsusele neli nende endi hinnangul kiiresti teostatavat majanduse taastamise ettepanekut.
Eesti liitus üleeuroopalise turvalise andmevahetuse uurimisega
Eesti liitus algatusega, mille raames soovivad Euroopa Liidu riigid luua üliturvalist andmevahetust võimaldava üleeuroopalise kvantsidetaristu.
Eesti päikesekatuste tootja Roofit.solar siseneb tarkvaraärisse ning otsib investoreid
Eestis arendatud päikesekatuste tootja Roofit.solar on loomas tarkvara, mis võimaldab planeerida elektrit tootvaid katuseid ja ka traditsioonilisi metallkatuseid.
Eesti IT-ettevõte võitis kolmandat korda järjest Briti valitsuse pilveteenuste raamhanke
Eesti IT-ettevõte ADM Cloudtech võitis kolmandat korda järjest Suurbritannia valitsuse pilveteenuste raamhanke, mis võimaldab neil automaatselt ja lihtsustatult osaleda seal riiklike pilveteenuste hangetel.
Mitmed IT-firmad Tallinna äriauhindade konkursil nominentide seas
Tänavuse Tallinna ettevõtlusauhindade konkursi nominentide seas on mitmed IT-firmad, sealhulgas koostööprojekti, särava startija, töökohtade looja ning tulevikulahenduse kategoorias.