Probleemid eelarvega – enamat kui vaid tüütu sügelus
Jüri Käo: praegu saab teha põhjendatud hinnaga tehinguid
Suurettevõtja Jüri Käo jaoks saabub majanduskriisi tõehetk novembris, kuid sellegipoolest otsib ärimees praegu kõiki võimalusi mõnd ettevõtet üle osta.
Pealiskaudsus tarbija laenuvõimelisuse hindamisel – kas tahtmatu eksimus?
Praktikast nähtub, et sugugi mitte kõik krediidiandjad ei analüüsi tarbijate krediidivõimelisust nagu kord ja kohus, vaid kontrollitegevused jäävad teinekord pealiskaudseks ega täida seetõttu eesmärki – tagada, et laenuvõtja suudab laenu ettenähtud tingimustel probleemideta tagasi maksta.
Saabub tulumaksu juurdemaksmise tähtaeg
Homme, 1. oktoobril on maamaksu teise osa ning tuludeklaratsiooni alusel juurdemaksmisele kuuluva tulumaksu tasumise tähtaeg.
EstateGuru kolib ka Soome
Seni seitsmes riigis tegutsenud investeerimisplatvorm EstateGuru alustab oktoobris tegevust Soomes, teatas ettevõte.
Soovitus riigiasutustele ja KOVidele: makske arved 7 päevaga
Eesti Väike- ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsiooni volikogu teeb üleskutse kõigile avaliku sektori asutustele kiirendada arvete tasumist ja loobuda iganenud süsteemist, kus ettevõtjad sisuliselt krediteerivad riigi- ja omavalitsusasutuste arveid.
Uuring: Eesti ettevõtted laenavad ettevaatlikult, kärbivad kulusid ja vähendavad värbamist
Krediidihaldusteenuste ettevõte Intrum avaldas uuringu, mis puudutab Covid-19 pandeemia negatiivset mõju ettevõtete finantsolukorrale. Uuringu „Euroopa maksearuanne 2020“ tulemused kinnitavad, et kontinendi majandus ja äritegevus on saanud suure hoobi ning see on paljudes sektorites seiskunud. Va...
Elon Musk plaanib IPOt
Tesla juht ja visionäär Elon Musk teatas, et plaanib SpaceXi satelliitplatvormi Starlinki projekti mõne aasta pärast börsile viia, vahendab Äripäev Reutersit.
Fiteki emaettevõte noteeriti Brüsseli börsil
Fiteki emaettevõtte Unifiedpost Groupi aktsiatega alustati Brüsseli Euronext börsil kauplemist 22. septembril.