Ajujahi võitis trükirevolutsiooni loov Pagerr
Eesti suurima äriideede konkursi üldvõidu noppis kontaktivabalt peetud finaalis tänavu idufirma Pagerr, kes viis koju 30 000 eurot auhinnaraha.
Reklaamifestival Cannes Lions jääb ära
Juunis toimuma pidanud ja koroonaviiruse tõttu oktoobrisse lükatud reklaamifestival Cannes Lions jääb sel aastal ära.
Neway uus tegevjuht on Arnika Kajaste
Täna alustas Neway tegevjuhina tööd Arnika Kajaste, kes varasemalt täitis disainiagentuuris projektijuhi kohustusi. Senine juht Jaan Naaber jätkab ettevõttes ärijuhina.
Saaremaa Piimatööstus tõi turule uue kaubamärgi
Saaremaa Piimatööstus tõi turule uue kaubamärgi MO Saaremaa, mida hakkavad tulevikus kandma ettevõtte kõik tooted.
Välimeediaettevõtted: Tallinna ettevõtlusmeetmed on abiks kõikidele kaupmeestele
Eile teavitas Tallinna linnavalitsus avalikkust planeeritavatest ettevõtlusvaldkonna abimeetmetest. Abimeetmete seas on ka sellised, mis otseselt toetavad kaupmeeste turundus- ja müügivõimalusi.
Eriolukorra mõju tarbijate ostukäitumisele
Eriolukorras tellitakse internetist enim kulleriga valmistoitu ja toidukaupu. Eriolukorra esimestel nädalatel on toidu e-ostmine kasvanud kordades kiiremini kui tööstuskaupadel, seda nii ostumahtude kui ka esmakordsete ostjate arvestuses.
37% peab koroonaviiruse meediakajastust ülepaisutatuks
Üle kolmandiku Eesti elanikest hindab koroonaviiruse kajastust meedias ülepaisutatuks ja ebaadekvaatseks, selgus Kantar Emori uuringust.
Kuidas oma müük kiirelt veebi kolida
Üks on kindel – vaatamata COVID-19 pandeemia pingutustele ei kavatse maailm niipea seisma jääda. Küll aga tuleb kohaneda ja päris kõvasti. Paljude ettevõtjate jaoks tähendab see praegu seda, et siiani kindlal pinnasel seisnud äri tuleb vette visata, et näha kas see oskab ujuda või mitte. Teisisõn...
Juturobotiga netipetturite vastu
Uus- Meremaa internetiturvalisuse organisatsioon Netsafe lõi uudsed juturobotid, mis asusid võitlusse internetipetturitega. Selle töö eest said nad Aasia/Vaikse ookeani regiooni turundusefektiivsuse konkursil APAC Effie Awards kaks kulda.
Suhtemaja Powerhouse lõi Eesti esimese lobby-registri
Suhtemaja Powerhouse lõi Eesti esimese lobby-registri, kuhu end registreerinud avaliku sektori inimesed, nii poliitikud kui ka ametnikud, saavad õiguse suhelda erasektoriga. Registrisse kandmine on vajalik, sest muidu võib juhtuda, et erasektor teeb otsuseid, mis lähtuvad laiemast kasust, või mis...
Koroonaviiruse mõju meediatarbimisele ja reklaamidele
Kantar analüüsis viimaste nädalate teleauditooriumi ning reklaamimahtude andmeid ning selle lühikese aja jooksul on näha juba mõningasi muutusi inimeste vaatamisharjumustes. Mida see reklaamijate jaoks tähendab?
E-nädal turgutab kriisis kaubandussektorit
30. märtsist 4. aprillini toimub Eesti E-kaubanduse Liidu eestvedamisel ühisaktsioon, mille eesmärk on toetada kohalike e-kaupmeeste tegevust, julgustada inimesi Eesti e-poodides ostlema ning turgutada seeläbi löögi alla sattunud kaubandussektorit.
Euroopa meediaettevõtted taotlevad nullprotsendilist käibemaksumäära
Eesti Meediaettevõtete Liit teatas täna, et Euroopa meediaettevõtjaid ühendav organisatisoon News Media Europe (NME) saatis reedel Euroopa Komisjonile kirja ettepanekuga kehtestada ajakirjanduslikku sisu sisaldavatele toodetele koheselt nullprotsendiline käibemaksumäär.
Magnus Lužkov: "Käesoleval aastal võib tulla liitumisi"
Optimist Creative'i juht Magnus Lužkov rääkis intervjuus, mis Eesti reklaamiagentuuride turul muutunud on. Ta tõdes muuhulgas, et loovagentuuride keskmine kasumimarginaal on olnud võrdlemisi madal, mistõttu sel aastal võivad tema hinnangul mõned agentuurid liituda.
Mida stabiilsem olukord, seda vähem motivatsiooni
Eelmine suur kriis tõi meie teadvusse mitu tänast suurtegijat. Ettevõtlikud praegu juba tegutsevad, kirjutab strateegilise disaini agentuuri Rethink asutaja ja TTÜ õppejõud Jana Kukk.
Aeg on vaadata üle oma bränd
Kriisijärgsel ajal tuleb kohanemist juhtida, korrastada mõtteid ning leida uusi võimalusi, et teha ettevõte tugevamaks ja jätkusuutlikuks, kirjutab Neway disainiagentuuri juht Jaan Naaber.