Raido Ränkel lasi esimesel hooajal püstiasendist ämbritäie trahve
Läinud suvel murdmaameeste leerist laskesuusatajate sekka siirdunud Raido Ränkel usub, et tema aeg uuel alal seisab veel ees. Selge on, et ühe hooajaga imesid korda ei saada, vaid peab nägema vaeva ja varuma kannatust.
Ida-Eesti regionaalse kriisikomisjoni juht: rohkem on vaja tegelda ennetusega
Ida-Eesti regionaalse kriisikomisjoni juht Ailar Holzmann ütles, et praegu tegeldakse palju tagajärgedega, kuid rohkem on rõhku vaja panna ennetustegevusele.
Maakonna töötukassa juht sotsiaalset krahhi ei näe, kuid on mures Kundas toimuva pärast
Nädala alguse seisuga on maakonnas 1874 registreeritud töötut. Paari nädalaga on töötus kasvanud hüppeliselt. Lääne-Virumaal on mitu suurettevõtet, Kundas on tööta jäänud ligi 140 inimest. Kas Lääne-Virumaa töötukassa juht Kristi Moldau näeb sotsiaalset krahhi?
Kesk-Venemaa elanik: meie olukord on sarnane teie omaga, aga televiisoris räägitakse igasugu jampsi
Vitaly Blinushov elab Kesk-Venemaal Rjazanis. Vabakutseline ajakirjanik ja praegu kütusemüügifirmas töötav mees on väikest viisi estofiil: tal elab Eestis sugulasi, ta oskab hästi natukene eesti keelt ja ta hoiab end siinse eluga meedia vahendusel kursis. Autospordihuvilisena on ta käinud Tapal j...
Kodumaale naasnud Rain Veideman: politsei küsis, kuidas on tervis
Viimati kuu aega tagasi Itaalia esiliiga korvpalli meistrivõistlustel väljakul käinud ja seejärel kolmeks nädalaks Roomas karantiini sulgunud Rain Veideman pühkis pika ootamise järel lõpuks saapamaa tolmu jalgelt ning naases kodumaale.
Lääne-Virumaal 12 kinnitatud koroonadiagnoosi, haiglaravil kolm inimest
Tänase seisuga on Lääne-Virumaal koroonaviirus diagnoositud 12 inimesel. Haiglaravil on neist kolm eakat, nende seisund on stabiilne.
Koondamislaine võtab hoogu juurde
Lääne-Virumaalt esitas töötukassale sel nädalal koondamisteate Tapal asuv õmblusfirma Segers Eesti OÜ. Esmase teate järgi kaotab oma töö 36 inimest.