Saates on parvlaev Estonia hukujärgne peaminister Andres Tarand
Kell 14 on Postimehe otsesaates Andres Tarand, kes oli Eesti peaminister 1994. aasta novembrist aastani 1995. Jutuks tuleb parvlaev Estonia kerest leitud auk ja uue rahvusvahelise uurimise korraldamine.
Kuumemad uudislood algaval nädalal
Kell 12 algavas otsesaates tulevad arutluse alla algava nädala peamised teemad nii Eestist kui maailmast. Kuumematest uudistest räägivad saates «Nädala vaade» Postimehe peatoimetaja asetäitjad Marti Aavik ja Aivar Reinap.
August Estonia laevavrakis räägib Margus Kurm
«Otse Postimehest» stuudios on seekord Estonia huku uurimiskomisjoni endine juht Margus Kurm. Margus Kurm on  eraviisiliselt dokumentaalsarja tegijatega korduvalt kohtunud, neile oma mõtteid jaganud ja nende mõtteid kommenteerinud.
«Olukorrast ajakirjanduses» lahkab erameedia ja rahvusringhäälingu suhteid
Esmaspäevane Kuku Raadio ja Postimehe veebitelevisiooni saade «Olukorrast ajakirjanduses» arutleb selle üle, kuidas jagada maid Eesti Rahvusringhäälingu ja erameedia vahel.
«Lobjakas vs Vooglaid» - abielureferendumist ja Euroopa põgenikepoliitikast
Iganädalases saates «Lobjakas vs Vooglaid» arutlevad saatejuhid Ahto Lobjakas ja Varro Vooglaid abielureferendumi üle ning analüüsivad Euroopa Komisjoni asüülipoliitika ettepanekuid.