Puust ja punaseks: kuidas tõsta immuunsust ja mida see üldse tähendab?
Küsimus, kuidas tõsta enda ja oma lähedaste immuunsust, käib ehk igal haiguste hooajal paljude peast läbi. Kõige ausam vastus – ega hästi ei saagi. The post Puust ja punaseks: kuidas tõsta immuunsust ja mida see üldse tähendab? appeared first on Tervisegeenius.
Eesti firma korraldab ikka edasi “koroonapeletusmatku”, menüüs saun ja pitsid
Matkakorraldaja Avasta Eesti plaanib eriolukorrast hoolimata jätkata loodusretketega, mis korraldajate hinnangul aitavad eemale peletada koroonaviirust. The post Eesti firma korraldab ikka edasi “koroonapeletusmatku”, menüüs saun ja pitsid appeared first on Tervisegeenius.
Koroonaviirus nõudis Eestis esimese inimelu
Lääne-Tallinna keskhaiglas suri kolmapäeval koroonaviirusesse nakatunud patsient, kinnitas Postimehele haigla pressiesindaja. The post Koroonaviirus nõudis Eestis esimese inimelu appeared first on Tervisegeenius.
Kaheksa tervenenut: mida see arv tegelikult tähendab?
Terviseameti ja veebilehe Koroonakaart andmetel oli 25. märtsi seisuga Eestis koroonaviirusest tervenenud kaheksa inimest. Mida see number tegelikult tähendab? The post Kaheksa tervenenut: mida see arv tegelikult tähendab? appeared first on Tervisegeenius.
Teisipäeval tehti rekordarv koroonateste, positiivseid proove oli 35
Teisipäeval tuvastasid laborid 35 koroonaviirusesse nakatunut, seejuures lisandus eile 768 testi. The post Teisipäeval tehti rekordarv koroonateste, positiivseid proove oli 35 appeared first on Tervisegeenius.