Kristjan Jõekalda eriolukorrast: nagu oleks saabunud igavesed jõulud
"Kuna minu pere jäi sellest haigusest puutumata, ei tajunud ma ohtu lähedalt ja rõõmustasin vaikselt omaette, et elu nii mõnusalt rahulikuks muutus," räägib saatejuht Kristjan Jõekalda Kroonikale, kuidas möödus eriolukorra-aegne kodusistumine talle.
VIDEO | Kontserdikorraldajad: piletite massiline tagasiostmine viib pankrottideni
Suurkontsertide korraldajad hoiatavad, et koroonapiirangute tõttu ärajäänud kontsertide piletite tagasiostu kohustus võib kaasa tuua pankrotilaine ja ürituste massilise ärajäämise. Kultuuriminister Tõnis Lukas näeb lahendusena võlaõigusseaduse paindlikku tõlgendamist.
"Kuuuurija": kus on krunt?
Nõmmel aadressil Raudtee 64a on krunt, millest osa sai omandireformi käigus tagastatud mehele nimega Harri Kuusik. Mees jäi teisest kinnistuosast ilma, kuna notarileppe sõnul pole maja krundil algsel kujul säilinud.
Erik Orgust saab tõsielusaatejuht! Mees paneb inimesed oma hirmudega silmitsi seisma
Kuidas elada, kui sulle meeldib aiatöö aga kardad meeletult vihmausse? Kui ainuüksi mõte liftisõidust, kohtumisest närilistega, kaine peaga avalikus ruumis viibimisest või teiste inimestega suhtlemisest kutsub esile paanikahoo? Eetrisse jõuab uus kodumaine tõsielusari „H-rühm“, mille liikmeid seo...