Linlased ootavad Tallinna Ühiskaardilt preemiapunktide süsteemi
Tallinnna Ühiskaardile keskkonnasõbraliku funktsiooni arendamise avalik ideekorje näitas, et 85 protsenti küsitlusele vastanuist sooviks kaardil näha preemiapunktide süsteemi, mis motiveeriks neid keskkonnasõbralikke valikuid eelistama.
Jaekaubanduse kasv on märk tarbija kindlustunde taastumisest
LHV majandusanalüütiku Kristo Aabi sõnul on tööstustoodangu suhtes püsivalt nõrk nõudlus, kuid jaekaubanduse kasv on positiivne märk tarbija kindlustunde taastumisest.
Turule lisandus uus toidukulleri platvorm
Homne sihtnumbrite muudatus toob pakid inimestele lähemale
Parema postiteenuse osutamiseks muutab alates homsest valik Tallinna ja Pärnu linna sihtnumbreid. Tallinna linnas muutuvad teatud sihtnumbrid Kesklinna, Põhja-Tallinna, Kristiine, Haabersti, Mustamäe, Lasnamäe, Pirita, Nõmme linnaosades. Pärnu linnas muutuvad sihtnumbrid osadel aadressidel, mis a...
Ole kriisiks valmis: Päästeamet kutsub inimesi koduseid varusid täiendama
Sel sügisel on Päästeameti fookus elanikkonnakaitsel. Viimased aastad on näidanud, et kriisid tabavad moel või teisel ka Eestit ning praktika kinnitab, et inimesed ei ole võimalikeks hädaolukordadeks piisavalt valmis. Seetõttu kutsub Päästeamet kõiki üles koduseid varusid üle vaatama ning vajadus...
Enne kütteperioodi algust lase spetsialistil korstent kontrollida
Tänavu täitub kohustuslikud viis aastat, mille järel iga koduomanik peaks kontrollida laskma oma maja või miks mitte ka suvila korstnaid. Kuna kütteperiood on algamas, tasub seda teha esimesel võimalusel.
Ratta trepikotta jätmine meelitab ligi vargad
Koos soojade ilmade naasmisega on täies hoos endiselt ka rattahooaeg – tasub meeles pidada, et lisaks ratturitele muutuvad neil hetkedel aktiivsemaks ka rattavargad, kes veel enne välihooaja lõppu lihtsat teenistust leida proovivad. Kindlustusandja jagab kõige värskemat vargusstatistikat ning ann...
SEB üleminek uuele maksesüsteemile võib kaasa tuua tõrkeid
SEB läheb üle uuele maksete teostamise süsteemile, millega võivad kaasneda lühiajalised tõrked pangakaartide toimimisel.
DPD hoiatab ettevõtte nime kasutavate petukirjade eest
Viiruse tõttu on e-poodlemine ja veebiliiklus tunduvalt kasvanud, kuid sellega seoses on levima hakanud küberpetturite õngitsuskirjad. Ka kullerettevõte DPD Eesti on täheldanud, et viimasel ajal on ilmseks tulnud DPD nime kasutavad petukirjad, millega üritatakse varastada inimeste isiklikke andme...
Kütusehinnad tegid järsu hüppe
Circle K reedesest Balti riikide pealinnade hinnavõrdlusest selgub, et eelmise nädalaga võrreldes kasvasid kütusehinnad vaid Tallinnas. Riias ja Vilniuses püsisid hinnad muutumatul tasemel.
Tallink muudab nädalavahetuse graafikut
Tulenevalt Soome riigi kehtestatud piirangutest turismireiside korraldamisele alates esmaspäevast, 28.septembrist 2020, muudab Tallink Grupp Tallinna-Helsingi liinil opereeriva shuttle laeva Star nädalavahetuse graafikut.
Toidutootjad pakendiuuendustest: tarbija ootab sisukat ja jätksuutlikumat muutust
Eesti toiduainetööstus on asunud jätksuutlikumalt pakendama, et vähendada pakkematerjali kogust ja keskkonnale tekkivat jalajälge. Pakendiuuenduste taga on mahukad, ligi miljon euro suurused investeeringud.