Rikkaliku värvipaletiga ja oivaliselt maitsev ratatouille
Toit ei pea alati olema ühevärviline. Olgem ausad - mida värvilisemat toitu me valmistame, seda rohkem ka teda süüa soovime. Tänaseks retseptiks on eriti rikkaliku värvipaletiga ning oivaliselt maitsev ratatouille, mis on pärit Taimse Teisipäeva retseptiriiulilt.
10 märki, et sa oled halb autojuht
Kui sõidueksamist on möödas palju aastaid, võib sulle tunduda, et oled kogenud juht ning seega ka hea juht. Kuid on see ikka tõsi?
Miks on telefoni desinfitseerimine oluline ning kuidas seda teha ilma, et seadet kahjustaksid?
Praegusel ajal on eriti oluline kaitsta end erinevate bakterite eest. Üks väga suur bakterite kogunemiskoht on telefoni ekraan, mida igapäevaselt katsume. Kuidas aga puhastada telefoni ilma, et seda kahjustaksid, vahendab BestLife.
Imeliselt maitsev ahjupirukas
Selleks, et sinu toidulauale väikest vaheldust tuua, soovitame sulle täna ühte mõnusat ajupiruka retsepti. Selle valmistamine ei võta kauem kui 40 minutit ning maitseb suurepäraselt.
Nõuanded, mis aitavad kodukontoris töötades puhkepause kontrolli all hoida
Paljud inimesed töötavad kodukontorites. Mida enam töösse süveneme, seda suurem on oht, et unustame töö tegemise kõrvalt võtta aega puhkepauside tegemiseks. Kontoris töötavatel inimestel on enamasti tekkinud erinevad rutiinid, millega nad oma pause täidavad. Paljud on neist kahjuks sellised, mida...
Kreemine seenesupp kuuele
Tänaseks lõunasöögi retseptisoovituseks on eriti maitsev ja kreemine seenesupp, mida vahendab AllRecipes.com.
Neli ideed õhtusöögiks, mis küll kõhtu ei täida, aga ajavad sind naerma
Tänase rahvusvahelise naljapäeva puhul tutvustame sulle mõnda eriti vaimukat õhtusöögiideed. Selleks, et keegi ei solvuks, soovitab CafeMom neisse pigem huumoriga suhtuda.
Soome noor peaminister Sanna Marin: ma pole kehvem ega parem kui keskealine mees
Möödunud aasta detsembris vaid 34-aastaselt Soome peaministriks saanud Sanna Marin on praegu noorim valitsusjuht maailmas. Nii noorelt tippu jõudnud naine pakub otse loomulikult huvi ka erinevatele naistele suunatud väljaannetele, sealhulgas Briti Vogue’ile, kellel õnnestus teda veel enne koroona...
10 vaimse tervise märki, mis viitavad, et lapsel on kriisisituatsioonis raske hakkama saada
Pole mingi saladus, et Covid-19 pandeemia ja sotsiaalne distantseerumine mõjuvad meie kõigi vaimsele tervisele. Lapsevanemad aga peaksid lisaks endale mõtlema ja tähele panema, kui hästi saavad olukorras hakkama lapsed.
Huvitav teada: põhjus, miks me nutame, on lihtne ja keeruline samaaegselt
Kui sa oled kunagi mõistatanud, miks inimesed nutavad, siis sellele on nii lihtne kui ka keerulisem vastus.
Tuglas, Gailit ja teised haritlased korraldasid soome tantsijanna Maggie Gripenbergi etenduse ajal Tartus tõelise lööma
Ei kunagi varem ega hiljem ole meie tantsuajaloos aset leidnud sellist skandaali, nagu see kaasnes Maggie Gripenbergi esinemisega Tartus Vanemuise saalis 3. ja 5. novembril 1919. aastal. Tartu kunstirahvas – enamasti pallaslased ja mõned siurulased – vilistasid ta välja, mille tagajärjel tantsija...
6 kuninglikku privileegi, millest Harry ja Meghan nüüdsest loobuma peavad
Homme astuvad Sussexi hertsog ja hertsoginna ametlikult tagasi oma kuningliku perekonna rollidest ning alustavad uut elu Põhja-Ameerika ja Suurbritannia vahel end jagades. Pärast seda pole neil enam ka teatud õigusi ja privileege, mida kuningliku perekonna liikmetele tagatakse.
Gordon Ramsay oivalised kookospannkoogid
Paljudes peredes on traditsiooniks saanud pannkoogihommikud. Enamasti peetakse neid pühapäeviti. Meie murrame tava ning soovitame sulle hoopis teisipäeva hommikuks mõnusaid kookospannkooke, mis on valmistatud Gordon Ramsay retsepti järgi.
Kulutulena leviv foto paljastab, kas sul võib olla levinud nägemishäire
Kui palju mõistad sa selle kohta, kuidas su silmad töötavad? Oled sa kunagi mõelnud sellele, et see, kuidas sina maailma näed, polegi teiste jaoks normaalne?
Terapeut annab nõu: kuidas tagada, et praegustes oludes närv mustaks ei läheks ja lapsele laksu ei annaks
Praegune aeg on nii täiskasvanutele kui ka lastele väljakutsete ja samas ka koosolemise aeg. Sügav kummardus vanemate ees, kes aitavad lastel koolikohustust täita ka siis, kui koolid on suletud või kes ise nüüd oma lapsi kooliks ette valmistavad, kirjutab Lastekaitse Liidu koolitaja, superviisor ...
Jamie Oliveri isuäratav tofusalat
Alati ei pea olema lõunasöögiks praad või kosutav supp. Kerge tofusalat on mõnus toidukord ning sobib tarbimiseks nii hommikul, lõunal kui ka õhtul.
Inimõiguste eest võidelnud Souli kuninganna Aretha Franklin: must naine peab olema vaba
Sel nädalal tähistasime souli kuninganna tiitlit kandnud Aretha Franklini 78. sünniaastapäeva. Milline naine oli Aretha Franklin ning miks me teda mäletame?
Kerge herne-mündisupp neljale
Mis sobiks pühapäeva lõunasöögiks paremini kui üks kerge supp? Täna toob Taimne Teisipäev sinuni lihtsasti valmistatava herne-mündi supi, mis sobib söömiseks ka kerge õhtusöögina.
Tüüfuse Mary nakatas kümneid inimesi ning veetis 25 aastat oma elust karantiinis
Märts 1907. 37-aastane kokk Mary Mallon teeb rahulikult köögis oma tööd, kui ühtäkki seisab tema ees mees, kes nõuab verd, uriini ja väljaheiteid. «Ei läinud kaua, et Mary ettepanekule reageeriks,» kirjutas mees hiljem. «Ta haaras kahvli ja ründas mind.»