Inimõiguste eest võidelnud Souli kuninganna Aretha Franklin: must naine peab olema vaba
Sel nädalal tähistasime souli kuninganna tiitlit kandnud Aretha Franklini 78. sünniaastapäeva. Milline naine oli Aretha Franklin ning miks me teda mäletame?
Kerge herne-mündisupp neljale
Mis sobiks pühapäeva lõunasöögiks paremini kui üks kerge supp? Täna toob Taimne Teisipäev sinuni lihtsasti valmistatava herne-mündi supi, mis sobib söömiseks ka kerge õhtusöögina.
Tüüfuse Mary nakatas kümneid inimesi ning veetis 25 aastat oma elust karantiinis
Märts 1907. 37-aastane kokk Mary Mallon teeb rahulikult köögis oma tööd, kui ühtäkki seisab tema ees mees, kes nõuab verd, uriini ja väljaheiteid. «Ei läinud kaua, et Mary ettepanekule reageeriks,» kirjutas mees hiljem. «Ta haaras kahvli ja ründas mind.»
Suus sulav šokolaadiparfee
Raske töönädal on tänasega lõppenud ning on õige aeg end kosutada ühe mõnusa šokolaadise magustoiduga. Selleks, et sa liigselt mõtlema ei peaks, tutvustame sulle imelihtsat kahele inimesele mõeldud kogustega retsepti, mida vahendab SouthernLiving.
5 lihtsat viisi, kuidas toiduülejääke koduspüsimise ajal targalt kasutada
Üks viis koduspassimist meeldivamaks teha on lasta loomingulistel mahladel köögis voolata. Kuna aga poes käimist on targem vältida, siis tasub iga ülejääk kavalalt ära kasutada.
James Blunt: teen kõigile teene ja ei hakka kodukontserti korraldama
Armastatud muusik James Blunt on tuntud oma terava huumorisoone poolest. Twitteris on tema iroonilis-sarkastilised märkused saanud legendaarseks ning ei pidanud fännid pettuma ka sel korral.
Tosin head viisi, kuidas teha oma laste sünnipäev kriisiajal siiski eriliseks
Sotsiaalse distantseerumise tõttu kannatavad ka lapsed. Nad peavad leppima, et sõpru enam ei näe, planeeritud reisid ja ajaveetmised jäävad ära ning need põnnid, kes lähiajal sünnipäeva peavad, on kindlasti väga pettunud, kuna pidu ei toimu.
Rahustavad Youtube’i-kanalid ajavad kokku rekordkasumeid
Kodus püsimine on praegu oluline, et elusid päästa, seega on tähtsam kui kunagi varem leida viise enda rahustamiseks. Üks viis, kuidas seda teha, on mediteerida, kuid kui sa seda varem teinud pole, pead otsima alustamiseks juhatust. Siin tulevad appi populaarsed Youtube’i-kanalid.
Kiisu kelbast ei ajanud, aga suhtekogemuseta Juminda poisile käppa peale panna ei suutnud
Saate «Karvased kosilased» neljas episood on eriline selle poolest, et sellel korral on valijaks hoopiski noormees. Nimelt asub armastust  otsima nimelt 24-aastane Theo.
«Karvased kosilased»: 24-aastane Theo tahaks esimest korda elus leida tõsist suhet
Kanal 2 värske suhtesaade oma lõbusa formaadiga toob kohtingutesse hulgaliselt üllatusi ja huumorit ning tõestab, et omavaheline külgetõmme võib tekkida ka kaaslase välimust nägemata.
Suurepärane ning kiiresti valmistatav köögivilja fritata fetajuustuga
Kes on öelnud, et lõunasöögi valmistamiseks peab kuluma palju aega? Vastus: mitte keegi. Täna tutvustab Taimne Teisipäev sulle väga lihtsalt valmistatavat ning maitsvat lõunasööki, mida võib rahumeeli süüa ka hommikusöögina.
Lenin käib spaapäevade ajal kemikaalivannides ja ilusüstidel
21. jaanuaril 1924 suri nõukogude parteiliider ja liidu juht Vladimir Iljitš Lenin. Et kõikidel teda jumaldanud inimestel oleks võimalik suure juhi ja õpetajaga hüvasti jätta, lebas Lenini surnukeha kuus päeva Moskvas vaatamiseks väljas. Sel ajal polnud valitsusel plaanigi Lenini surnukeha säilit...
Imeline kuivainevarudest valmistatud šokolaadikook
Kuidas praegusel isolatsioonis olemise ajal oma tuju tõsta ja oma lähedasi naeratama panna? Ikka imemaitsva koogiga! Taimse Teisipäeva ülilihtne šokolaadikook valmib mõnekümne minutiga ja koosneb igaühel köögikapis varuks olevatest koostisosadest.
«Roaldi retked» külastab Pärnust pärit Oliveri, kes õpetab iidsete maiade maal söögi- ja võluseente kasvatamist
Täna kell 20.00 võtab Roald Johannson Kanal 2 saates «Roaldi retked» ette ränga teekonna ja uurib, kuidas ühest Pärnu poisist sai seeneguru kaugel Guatemalas.
Heidi Ruul: sina, jah sina – lastega ja linna peal – mis sul ometi viga on?!
Praegune olukord maailmas on pehmelt öeldes halb. Kõigilt meilt palutakse ainult üht: püsige kodus ja juhul, kui käitegi vahepeal väljas, siis palun hoidke teiste inimestega distantsi. Aga ei, see käib nii paljudel kas siis üle mõistuse või võimete.
Õed-vennad tülis: 6 probleemi, mida terapeudid kõige sagedamini kuulevad
Ükskõik kui vana sa ka poleks, õel või vennal on harukordne võime su närvidel mängida nii nagu ei keegi teine. Mõned veljed ja sõsarad kasvavad täiskasvanuna pidevast kraaklemisest välja ning nende vahel areneb ilus armastus. Teise jaoks on asjad keerulisemad.
Luuletaja Heiti Talviku ema Frieda elas ajastu kohta küllalt vabameelses – kuigi hinge piinavas – abielus
Eesti üks tundlikumaid luuletajaid Heiti Talvik pärines Tartu esimese põlve haritlaseperekonnast. Tema isa Siegfried oli arst. Emast Elfriede Marie Friederikest on teada vähem, kuigi ta oli absoluutse kuulmisega pianist ja astus üles ka avalikel esinemistel. Teda peeti sensuaalseks, kuigi mitte e...