JANIKA LUGU | Mida teha, kui mees hakkab igal reisil jooma? Kas ka juua või leida teine mees?
„Reisil tunduvad inimesed hoopis teistsugused kui koduses elus. Olles oma mehe sõbraga ja tema naisega aastaid vastastikku külas ja erinevatel üritustel käinud, ei olnud mul kunagi tekkinud tunnet, et küll see mehe sõber Janek on armas mees," alustab oma lugu 31aastane Janika.
PALJU ÕNNE | Anti üle uued EHE märgised Eesti loodust ja kultuuripärandit väärtustavatele turismiteenustele
29. septembril kuulutas Eesti Maaturismi Ühingu nõukogu esimees Anneli Kana üle-eestilisel virtuaalsel turismikonverentsil välja 17 uut EHE-märgise pälvinud turismiteenust.
Algab Porikuu festival! Palju põnevaid üritusi ootavad osalejaid
Oktoobrikuu algusega saab avalöögi kuu aega kestev menukas Porikuu elamusfestival, mis pakub poriste ilmade saabumise puhul rohkelt tegevust ja avastamisrõõmu pealinnast Haapsaluni. Festivali avab suurejooneline valgusrännak, millele järgnevad terve kuu jooksul sündmused nii kultuuri-, kohaliku t...
Kutse tuurile: tee tööst väike paus ja avasta virtuaalselt kuulsaid Euroopa losse ja paleesid
Meie küberruumi giid Google on oma kunstidele ja kultuuridele pühendatud erilehel teinud nähtavaks paljud kultuurimälestised üle terve ilma, mis jõuavad sinuni läbi ekraani tänu nende Street View tehnoloogiale. Käesolev artikkel on pühendatud lossidele ja paleedele Euroopas. Seega tehkem tööst vä...
Ära pane end piinlikku olukorda! Esmapilgul viisakad asjad, mida ei tohi erinevates riikides teha
Praegu on inimestel, kes armastavad reisida, palju vaba aega, nii et miks mitte korrata üle mõned reeglid, mille vastu võõras riigis eksida ei tohiks.
Põnev projekt: kunstnikud kutsuvad köögilaua taha Euroopa tuleviku üle arutlema
Üritustesari "Euroopa köök" kutsub inimesi kulinaarsele vestlusele köögilauas. Sel nädalavahetusel toimusid arutelud Eestis. "Anna ja võta" nime kandev aktsioon Kadrioru mänguväljakul tõi kokku hulga inimesi väikese kaetud laua taha, et arutleda Euroopa tuleviku teemadel.
Astronaudid soovitavad: kuus asja, millega pead arvestama, kui turistina kosmosesse sõidad (ja palju see maksab)
Kui siiani on valdav enamus inimestest, kes kosmosesse põrutanud, astronaudid, siis mida aeg edasi, seda kättesaadavamaks muutub see ka n-ö tavatarbijale.
Erivajadustega noored Kreekas | Vaimustav on tunda end täisväärtusliku osana imelisest, eelarvamustevabast maailmast
Praegu on väga raske õpirändureid välismaale saata — see on suur vastutus ja risk. Aga kui palju rõõmu, kogemusi, avastusi, uusi kohtumisi, inspiratsiooni ja sooje mälestusi nad said! Iga inimese elus peavad aset leidma sündmused, mis annavad uusi mõtteid ja võimalusi, motiveerivad isiksusena are...
TOP 15 | Elu tundub hall? Vaata, millised on kõige värvilisemad linnad maailmas, kuhu tasub minna niipea kui võimalik
Kas praegune olukord maailmas on teinud su tuju kurvaks ja elu halliks? Meil on selle vastu rohtu. Kohe saad imetleda kõige värvilisemaid linnu maailmas. Kas oled mõnes neist käinud? Millisesse tahaksid minna?
VIDEO | Haruldased kaadrid: vaata, kuidas sukelduja alt allveelaev läbi sõidab
Võib olla päris võimas tunne, kui parajasti sukeldud ja näed kalakeste ning meritähekeste asemel enda all hoopis hiiglaslikku allveelaeva. Selle sukeldujaga aga just nii juhtus ja tema filmitud haruldased kaadrid on nüüd sinu ees!
PÕNEV UURIMUS | Reisimine pandeemia ajal ja tulevikus: millised on naiste ja meeste ohutunnetuse suurimad erinevused?
Reisikindlustuse pakkuja Berkshire Hathaway on avalikustanud enda selle aasta esimesed uurimuse tulemused reisikindlustuse ja inimeste reisiharjumuste kohta. Küsitlusi viiakse läbi mitme kuu vältel, et paremini mõista inimeste reisikindlustuse vajadusi tulevikus. Lisaks uuritakse inimeste uusi kä...
Hiina ettevõte Fosun plaanib Thomas Cooki tootemargi tagasi tuua
Eelmise aasta septembris läks Briti reisikorraldaja Thomas Cook pankrotti. Pika ajalooga reisifirma pidi enda tegevuse suurte võlgade tõttu lõpetama. Novembris ostis Thomas Cooki tootemargi endale Hiina ettevõte Fosun, mis oli ühtlasi reisifirma suurim aktsionär.