Tunne end kui puhkusel! Hotellid üle maailma teevad oma vaadetest otseülekandeid
Praegu on aeg, kus inimestel tuleb kodudes püsida. Kui mõne jaoks on kodus olemine unistuste puhkus, siis teine ei jõua ära oodata aega, millal jälle reisile saab. Selleks, et reisikirge natukenegi rahuldada, on mitmed hotellid üle maailma otsustanud teha otseülekandeid, et inimesed saaksid ennas...
Kuidas Türgi reisilt leitud armastus lõhkus ühe Eesti perekonna
Aili šokeeris pärast Türgi reisilt koju jõudmist meest teatega, et leidis Türgis armastuse ja soovib lahutust. Kui Aili oma värskest võimsast tundest rääkis, ei suutnud mees teda mitte kuidagi uskuda.
Suurbritannia, Kanada ja USA hotellid pakuvad viirusepuhangu ajal kodututele majutust
Mitmed riigid, kus on kodututega probleeme, on võtnud suuna majutada tänaval elavad inimesed hotellidesse. Nii saab tühjana seisvaid majutusasutusi kasutada ära viiruse tõkestamiseks ja pakkuda abi neile, kellel seda hetkel kõige rohkem vaja.
Heleri lugu: Ema lõi mult mehe üle ja sõitis temaga Egiptusesse puhkama
„Meenutan oma lapsepõlve heldimusega, kuigi oma isa tunnen vaid pildi järgi, mitte isiklikest mälestustest. Emaga elas ta koos ainult kaks aastat ja jättis meid maha, kui ema sai 22aastaseks ja mina kolmeseks,“ alustab oma lugu Heleri.
FOTOD │ Kolm pisikest ja pilkupüüdvat ratastel suvekodu, millega matkama minna
Nüüd, kus privaatsus ja isoleeritus on saanud meie igapäevaseks osaks, tuleb ka reisimine enda jaoks ümbermõtestada ja vältida rahvarohkeid kohti. Kõige targem on kodus püsida, kuid ohutult Eesti kauneid maapiirkondi ja loodust avastada pakub head vaheldust tubasele elule. Eriti kui teha seda täi...
SUUR FOTOGALERII | Vaata lummavaid reisifotosid möödunud aasta enimkülastatud riikidest
Et koduseinte vahel veedetud aeg pisut rõõmsamalt kulgeks, toome teieni suure pildigalerii turistide poolt kõige enim külastatud riikidest ja lummavatest kohtadest.
ETTEVAATUST! 10 kõige hirmsamat haigust, mille võib reisides üles korjata
Koroonaviirus on oma kiire leviku tõttu viimase saja aasta üks hullemaid. Kui see ühel ilusal päeval seljatatud saab (mis loodetavasti juhtub peagi!), tasub siiski reisides edasi ettevaatlik olla, sest hirmsaid haigused varitsevad meid igal pool. Siin on kümme haigust, millest iga reisihuviline v...
Reisi riikidesse, mida pole olemas — oma kodust lahkumata
Lähematel kuudel ei reisi mitte keegi, isegi reisiajakirjanikud mitte, ent see ei tohiks olla põhjus meeleheiteks ei reisiportaalide lugejatele ega nende autoritele.
Eesti Turismifirmade Liit palub inimestel juba ostetud reisipaketid mitte tühistada, vaid edasi lükata
Eesti Turismifirmade Liit palub kõikidel inimestel, kes on Eesti reisiettevõtetelt ostnud reisipaketi ja ei ole saanud koroonaviiruse tõttu reisile minna, võimalusel lükata see edasi, mitte täielikult tühistada. Nii saame aidata reisifirmadel finantsilise ja halduskoormusega paremini toime tulla.
TOP 5 | Kui reisile ei saa, siis rända virtuaalselt Youtube’i parimate reisikanalitega!
Kuigi praegu vaevleb terve maailm karmides piirangutes ja enamus meist on sulgunud koduseinte vahele, ei keela keegi unistada järgmistest reisidest ja põnevatest sihtkohtadest. Toome teieni oma lemmikud YouTube'i reisikanalid, mis viivad rändama kõige uskumatumatesse paikadesse. Ammuta inspiratsi...
OLULINE INFO! Praegu on viimane võimalus välismaalt Eestisse naasta! Loe, millised reisivariandid on selleks olemas
Välisministeerium ja Eesti välisesindused jätkavad koostööd reisi- ja transpordifirmade ning teiste riikidega, et leida ja vahendada lahendusi eestlaste koju naasmiseks. Seoses enamike lennuvõimaluste vähenemisega üle maailma ja suure nõudlusega üksikutele lendudele muutub see aga üha keerulisema...
Avaldati maailma kõige õnnelikumate riikide edetabel. Kes tuli võitjaks ja mitmendal kohal on Eesti?
ÜRO avaldas hiljuti nimekirja maailma kõige õnnelikumatest riikidest. Hoolimata sellest, et praegu maadleb terve maailm COVID-19´ga on suurepärane hetk mõelda, mida keerulisel ja ebakindlal ajal nendelt edetabeli tippu jõudnud riikidelt õppida?
PÕNEV TEST | Kas tead, kus need kohad asuvad? Pane end proovile!
Kui praegu reisile ei saa, on õige aeg kodus pisut ajusid ragistada ja testida enda teadmiseid laiast maailmast. Avaldame ühe toreda testi vähetuntumate paikade-linnade-riikide kohta - vaata, kas sina tead, kus need paigad asuvad!