Ülestähendusi Montmartre’i mäelt | Iga kord kodust väljudes tunnen end kurjategijana, sest äkki eksin mingi klausli vastu ranges režiimis
Jutuvestja, giid ja terapeut Ena Mets veetis oma giidihooajale eelneva talve Pariisis, kirjutades oma kolmandat romaani, kui korraga märtsikuus elu Euroopas ning siis juba kogu maailmas pea peale pöörati.
Uudised eestlaste lemmiksihtkohtadest: Kreeka avab reisijatele piirid 15. juunist, Hispaania ootab turiste alates juulist
Kreeka peaminister Kyriákos Mitsotákis teatas möödunud kolmapäeval, et turistid on lubatud Kreekasse juba 15. juunist. Hispaania peaminister Pedro Sánchez teatas, et turistid on oodatud alates juulist.
SUVEPEALINN KUTSUB | 10 imeilusat kohta Pärnus, kus häid Instagrami pilte teha
Ilmad lähevad aina soojemaks ja esimene suvekuu algab juba loetud päevade pärast. Sel aastal 25. korda suvepealinna tiitlit kandev Pärnu linn on puhkajateks valmis. Visit Pärnu meeskond pani kokku nimekirja valitud kohtadest, kus on kõige parem oma Pärnu puhkust vääriliselt pildile jäädvustada. L...
ÜLEVAADE | Vaata, kui kallid on Eesti spaahotellide ööbimise hinnad pärast nende taasavamist
Esimesest juunist on võimalik taas Eesti spaahotelle külastada. Reisijuht uuris, millised on hinnad Eesti populaarseimates spaahotellides järgmisel nädalavahetusel (5.-6.juuni) booking.com`i andmetel. Panime kirja kümme kõrgeima hinnaga spaahotelli ning kolm kõige odavamat.
Ecolines taastab rahvusvahelised reisid Balti riikide vahel alates 29. maist 2020
AVASTADES UUT KODUMAAD | Need olid tavalised Eesti inimesed, kel puudusid näoilmed. Paljud neist olid kui kõndivad puud
Sel suvel on oodata eestlaste märksa suuremat huvi siseturismi vastu. Seetõttu otsisime välja Justin Petrone “Minu Eesti” raamatud ja avaldame neist mõne katkendi kodumaa avastamise inspiratsiooniks. Eelmise katkendi leiad SIIT!
Milline võimalus! Jaapan võib maksta pool sinu lennukuludest, kui reisid sinna riiki 2020. aasta teises pooles
Selle aasta suvi tõotas Jaapanile tulla grandioossne. Ikkagi Tokyo suveolümpiamängud... Paraku ei jõudnud lõviosa turistidest COVID-19 tõttu kaema ka aprillis meeli hullutavaid kirsiõievahuseid parke ja tänavaid.
Sille lugu ehk Kuidas kuus <em>swinger</em>it läksid reisile vaba elu nautima, aga tulid tagasi nagu täiesti võõrad
„Tavalise perekonnaelu ja seksuaaleluga inimene peab svingerit ehk partnerite vahetajat tõenäoliselt kas lihtsalt liiderlikuks või siis täiesti vabameelseks inimeseks, kes ei tunne iialgi armukadedust, kui tema kaaslane seksib teise mehe või naisega," alustab oma intrigeerivat lugu Sille.
Halvad uudised: Türki puhkama ilmselt enne sügist ei saa — ja ka siis ebameeldivate piirangutega
Kui Euroopas hakkab piiride avanemine (või mitteavanemine) tasapisi selgeks saama, siis eurooplaste jaoks küllaltki olulise puhkuseriigi Türgi puhul tuleb nentida, et turismiuudised on segased ja sageli ka vastuolulised, kirjtab Trip.ee.
Liepāja – parim sihtkoht suvepuhkuseks lastega perele
Usume, et olete igatsenud meid sama palju kui meie teid. Pidades meeles vastutustundliku reisiplaneerimise põhimõtteid, pakub Liepāja linn palju suurepäraseid puhkusetegevusi.
Eestlase jaoks väga oluline lennufirma Finnair hakkab juulist tasapisi lennugraafikuid taastama
Finnairi ärijuht Ole Orvér on öelnud, et eeldatavalt hakkab kogu lennutööstus taastuma alates juulist. Nende eesmärk on juulis uuesti tööle saada 30 protsenti tavalendudest. Muuhulgas alustatakse taas pikamaalendudega Aasiasse.
Lõksus troopilises paradiisis ehk Kaugtöökogemus Vietnamis eriolukorra ajal
Kaugtöö on eestlaste hulgas aina enam populaarsust koguv elamise-olemise viis. Aga mis siis, kui oma soojamaakontorisse lõksu jääd? Loe, kuidas Märt ja Sandra Vietnamist kojulennu asemel isolatsiooni sattusid ja kuidas neil seal läheb.
Nuusuta motoajalugu Riia Mootorimuuseumis
VIDEO | Elu inimtühjas Riias: vaata, mida meie naaberriigi pealinna elanikud arvavad neil veel kehtivast eriolukorrast
Pärast pikka pausi õnnestus Reisijuhil taas rändama minna — mitte küll kuigi kaugele, vaid meie armsa naaberriigi Läti pealinna Riiga. Vaatasime linnas ringi ja näitame oma vaatlustulemusi teile ka.
Mida kogud sina? Kümme maailma populaarseimat suveniiri, mida turistid jumaldavad
Kellel meist poleks tuttavat, kes kuuldes, et plaanid reisile minna, hakkaks nuruma külmkapimagnetit või postkaarti. Jalutad ehk isegi heal meelel võõramaa suveniiripoode läbi ja mõtled, et mida küll koju mälestuseks võtta. Olgu see kraam siis tegelikult valmistatud Hiinas või ausalt päriselt koh...
VIDEO | Plaanid lähiajal lennureisi? Vaata, millised on uued reeglid lennukis, millega pead arvestama
Pärast pikka pausi õnnestus Reisijuhil jälle lendama minna, et omal nahal järele proovida uued reeglid lennukis. Lend viis airBalticuga Tallinnast Riiga ehk viibisime õhus ainult 35 minutit, aga uued reeglid said selgeks sellegipoolest.
Sloveenia ja Poola kavatsevad anda oma kodanikele 200-eurosed kinkekaardid siseturismiks
Selleks, et turgutada siseturismi, plaanivad Sloveenia ja Poola oma kodanikele jagada kinkekaarte, mida saab kasutada lisaks majutusele erinevate turismiteenuste kasutamiseks.