Koroonakriisis löögi saanud peredel on lootus saada riigilt abi
Rahvastikuminister Riina Solman lõi kolmapäevase otsusega perede tugilaenu töörühma, mille eesmärgiks on aidata peresid ja isikuid, kelle sissetulekud on koroonaviiruse levikust tingitud majanduslanguse ja töötuse kasvu tõttu oluliselt vähenenud, kuid kelle maksevõime tõenäoliselt kriisi möödudes...
Aas: Eesti ei ole EL-i maantepaketi kohtus vaidlustamist otsustanud
Majandus- ja taristuminister Taavi Aasa sõnul ei ole Eesti veel otsustanud, kas pöörduda kolmapäeval Euroopa Parlamendis heaks kiidetud Euroopa Liidu (EL) maantepaketi vaidlustamiseks Euroopa Liidu Kohtusse.
Ratas on digiteemadest rääkides ülekaalukalt ELi aktiivseim riigijuht
Euroopa digitaalse konkurentsi keskus koostas digitaalse kaasatuse (digital engagement) raporti, mille kohaselt oli 2019. aastal digiteemadest rääkides kõige aktiivsem Euroopa riigijuht Eesti peaminister Jüri Ratas.
Riik leevendab avalike ürituste korraldamise nõudeid
Riik leevendab alates 15. juulist koroonakriisist tulenevaid nõudeid avalike ürituste läbiviimisel.
Seeder: kokkulepe lahendab välistööjõuprobleemi
Isamaa esimehe Helir-Valdor Seederi sõnul lahendab koalitsioonierakondade kokkulepe ajutise välistööjõu probleemi ning toetab Eesti ettevõtete konkurentsivõimet.
Helme: võime tulemusega päris rahul olla
Rahandusminister Martin Helme sõnul võib EKRE tänase valitsuse otsusega hooajatöötajate ning immigratsiooni osas rahule jääda.
Paet: EKRE nägemus Eesti muutumisest Läänemere Šveitsiks on kahtlane
Europarlamendi saadik ja endine välisminister Urmas Paet kirjutab, et EKRE esimehe Martin Helme nägemus Eesti muutumisest Läänemere Šveitiks on kahtlane kas või juba selle poolest, et Šveitsis on neli riigikeelt.
Karilaid: EKRE kongress mõjus täna operetlikult naljakalt
Keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid soovib laupäeval kogunenud EKRE kongressi foonil koalitsioonipartnerile kiiremat küpsemist.
Martin Helme valiti EKRE esimeheks
Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna kongress valis erakonna uueks esimeheks Martin Helme ning aseesimeesteks Mart Helme, Henn Põlluaasa ja Siim Pohlaku.
Martin Helme: järgnevatel aastatel muutuvad majandusteemad meie jaoks väga oluliseks
Martin Helme palus kongressilt mandaati, et saada erakonna juhiks. Kui ta juhiks saab, siis ei muutu Eesti Konservatiivses Rahvaerakonna poliitilised vaated ning ka siis peab erakond lugu põhiseadusest. Martin Helme sõnul soovib ta rohkem erakonda sisse tuua majandusteemasid - suur rõhk oleks sel...