Valitsus toetab Euroopa rohelise kokkuleppe elluviimist aastaks 2050
Valitsus otsustas tänasel kabinetinõupidamisel toetada aastaks 2050 Euroopa Liidu ülest kliimaneutraalset eesmärki.
Valitsuse pressikonverentsil annavad aru Ratas, Helme ja Reinsalu
Tänasel valitsuse pressikonverentsil kommenteerivad päevakajalisi teemasid peaminister Jüri Ratas, rahandusminister Martin Helme ja välisminister Urmas Reinsalu.
Anastassia Kovalenko astus sotsiaaldemokraatide ridadest välja
Tallinna linnavolikogu liige Anastassia Kovalenko astus Sotsiaaldemokraatlikust Erakonnast välja. Kovalenko teatel viisid lahkumiseni viimase aasta jooksul toimunud arengud erakonnas.
Indrek Saar: ERJK kaotamise eelnõu lõhnab väga halvasti
Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Indrek Saar ütles täna riigikogus, et kolme valitsuserakonna algatatud ERJK kaotamise eelnõu on kui poliitiline vorstikäru keset riigikogu saali, mis pealegi lõhnab väga halvasti.
Kaja Kallas ERJK likvideerimisest: see on ilmselt see «vorst», mille Keskerakond koalitsioonipartnerite käest sai
Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni juhi Kaja Kallase sõnul räägib erakondade rahastamise järelevalve komisjoni (ERJK) likvideerimise eelnõu ning selle pädevuse andmine riigikontrolli kätte sellest, et poliitika ongi vorstikauplemine ja oma naha eest võitlemine, millel ei ole Eesti rahva ja rii...
EKRE ja Isamaa esitasid oma kandidaadid Eesti Panga nõukogusse
Isamaa esitas Eesti Panga nõukogu liikmeks Sven Sesteri ja Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) esitas nõukogu liikmeks Jaak Valge.
Martin Repinski Jõhvi võimuvõitlusest: kasutavad Keskerakonna kaubamärki ning seisavad kitsa seltskonna ärihuvide eest
Keskerakonna Jõhvi osakonna juhatus soovib peatada nende  volikogu liikmete erakonda kuulumise, kes algatasid eelmisel neljapäeval erakonnakaaslasest vallavanema Max Kauri umbusaldamise. Martin Repinski sõnul on see erakonna põhikirjaga lubatud.
Kiik: haigekassale eraldatud 213 miljonist ligi pool on kasutamata
Sotsiaalminister Tanel Kiige sõnul on teise lisaeelarvega haigekassale kriisiabiks eraldatud 213 miljonist eurost ligikaudu 100 miljonit kasutamata.
Eesti annab ÜRO Julgeolekunõukogueesistumise teatepulga üle Prantsusmaale
Pressikonverents algab kell 15.00 ning seal räägib Eesti eesistumise saavutustest  välisminister Urmas Reinsalu, poliitikaküsimuste asekantsler Paul Teesalu ja Eesti alaline esindaja ÜRO juures Sven Jürgenson.