Eesti esikanuutaja suudab maailma parimat karistada
Nii nagu paljudel muudel spordialadel keeras viiruse levik aerutamiseski võistluskalendri pea peale. Nõnda jäi hooaja ainsaks suurvõistluseks eelmise nädala maailmakarikavõistlus Ungaris Szegedis.
Nakatunud kadeti tõttu tuleb politseikoolis laustestimine
Kuigi rahvastikuregistri järgi ei osutunud viimase ööpäeva jooksul ühegi COVID-19 haigust põhjustava viiruse suhtes testitud pärnumaalase analüüs positiivseks, lisandus maakonda siiski üks nakatunu.
EMi sihtiv Laura Lizette Sander korjas esimesed rahvusvahelised punktid
Pärnu Kalevi spordikooli 16aastane rattur Laura Lizette Sander teenis nädalavahetusel oma elu esimesed UCI ehk rahvusvahelise rattaliidu punktid, kui saavutas Tšehhis C2-kategooria võidusõitudel Mlada Boleslavil ja Hole Vrchyl vastavalt neljanda ja seitsmenda koha.
Mark Soosaar: Meid välja tõstnud Novira rikub jämedalt seadust
Mark Soosaar sõitis eile õhtul parajasti tagasi Muhumaalt ja tema tütar Mariegi polnud Pärnus, kui nad Esplanaadi 10s juhtunust kuulsid. “Minu arvates ei tohi kultuuriga niimoodi mängida. Meie inimesed on täna öösel magamata olnud ja endast väljas, sest see on uskumatu, mida Eestis tehakse,” aval...
Turvamehed ei lubanud uue kunsti muuseumi eestvedajat majja
Täna hommikul Pärnus Esplanaadi 10 maja ukse taga nõutult seisnud Uue kunsti muusemi eestvedaja Mark Soosaar pidi tõdema, et maja uks on lukus. Koputamise peale tuli uksele vastu G4S turvamees, kes teatas, et tal ei ole lubatud kedagi majja lasta ja tema midagi rohkem sellest ei tea ja soovitas i...