Eesti inimesed arutlevad: mis on vana mööbli väärtus?
Kuigi poes on külluses kõike uut, eelistavad paljud kasutatud ja päevinäinud asju. Uurime inimestelt, kellel on silma vanadele mööbliesemetele, mis neid selle puhul nii kütkestab.
Tiina Toomet vastab: mida koeraga reisile kaasa pakkida? Või tasub lemmik reisi ajaks üldse koju jätta?
Suvel võib kohata palavat või isegi kuuma ilma ning lemmikloomadele on selline olukord äärmiselt vastumeelne. Seetõttu võtsime ühendust loomaarsti Tiina Toometiga, kes rääkis väga põhjalikult, kuidas suvel  reisides lemmiklooma eest hoolt kanda.
GALERII | Pulmapidu mere ääres ehk Kuidas korraldada lummav meremuinasjutt?
Eestlane on ikka ja alati olnud mererahvas ning nii on arvanud ka paljud pruutpaarid – nende pidu peab toimuma merekohina saatel. Mida meremuinasjuttu planeerides silmas pidada ja milliste vahvate detailidega oma pidu eriliseks muuta?
10 põhjust, miks lõheõli su lemmikloomale eriti kasulik on
Eriti kasulike omadustega lõheõli sisaldab oomega-3- ja oomega-6-rasvhappeid (EPA ja DHA), mis mõjuvad hästi lemmiku nahale ja karvastikule ning tagavad sujuva ainevahetuse. KIKA Eesti juht Ksenia German toob välja 10 põhjust, miks iga loomaomanik oma lemmikule just lõheõli peaks pakkuma.
Telefon kukkus vette? Häid soovitusi, kuidas veekahjustuse korral reageerida!
Küllap on kõigil vähemasti kord elus juhtunud, et telefon kogemata vette kukub. Kuidas sellest prohmakast korras telefoniga välja tulla, jagab nõu Denis Gubenko nutiseadmete hoolduskeskusest EkraaniAbi.ee.
Kriisiaja kogemus: kuidas teha nii, et töö keerulisel ajal ei kannataks?
Eriolukorrast tingitud kriisiaeg on küll lõppenud, aga see ei tähenda, et keerulised ajad oleks läbi saanud. Uutmoodi olukord paneb meid endiselt proovile. Mis on muutunud ja kuidas sellega toime tulla?
VANAST UUS: tavalisest plassist sissepääsust saab uhke tahveluks
Massiivsed tahveluksed mõjuvad kordades suursugusema ja kvaliteetsemana kui odavamad kerguksed. Sageli tulevad soetatud elamisega kaasa just viimased, mis hakkavad nii mõnelgi juhul häirima. Uue ostmise asemel tee olemasolevast nägus tahveluks!
Et riidad püsiksid püsti ehk Puude ladumise kuldreeglid
Kui jätta meelde paar põhitõde, võibki puuriida ladumine olla nii lihtne kui laulus – eit ja taat tegid aga puuriida õue ja riit oli täpipealt halge täis! Siiski väga heaks riidaladujaks saadakse vaid läbi kogemuste. Tee selleni algab pihtahakkamisest. Nõu annab Robert Šaluhhin, endine metsavaht,...
TUUL MÖLLAB! 10 tegevust, mida tormise ilmaga toas teha
Tänaseks lubab riigi ilmateenistus Eestisse tormist ilma, mis toob endaga kaasa tugeva vihma ja tuule. Sellistes oludes tasub viibida rahulikult kodus ning leida tubast tegevust. Toome sinuni kümme erinevat võimalust, mida ise, sõprade või perega toas tormi ajal teha.
Telefon läks katki või ihkad uut kohvimasinat? Häid soovitusi, mida teha vana või rikkis kodutehnikaga!
Avastad järsku, et sinu külmkapp on vanaks jäänud ning oleks hea aeg uus soetada. Või läks su telefon järsku katki ja enne uue ostmist tuleb vanast kuidagi lahti saada. Nipiraamat toob sinuni erinevaid lahendusi, mida teha katkise või vanaks jäänud kodutehnikaga.
LEMMIKUGA REISILE | Kuidas looma turvaliselt sõidutada?
Sel suvel puhkavad inimesed Eestis, mis võimaldab neil ka oma lemmiklooma reisile kaasa võtta. Seetõttu uurisime, kuidas on turvaline lemmiklooma transportida. Nipiraamatu küsimustele vastab maanteeameti ennetustöö osakonna ekspert Gerli Grünberg.
Oh keeruta, lennuta... ehk Tee ise tuules lendlev suvekleit!
Üks tõeliselt suvine kleit on lohvakas, õhuline ja kerge. Kuigi suviseid üritusi ja külaskäike võib sel aastal ehk vähem olla, on piisav sündmus kleidi kandmiseks ka toidupoodi või turule minek.
VIDEOD | 5 kuulsat TikToki väljakutset, mida võiksid järele proovida!
Mõtled, mida huvitavat koos pere või sõpradega teha? Või hoopis koos oma lemmikloomaga? Toome sinuni viis populaarset TikToki väljakutset, mis lahutavad maailmas sadade tuhandete inimeste meelt.
Kui halb või hea on lihtsalt logeleda või hoopis sportlikult puhata?
Kiirele tööelule pakub vaheldust kauaoodatud puhkus. Kuidas puhata nii, et sellest lühikesest ajast maksimum võtta? Uurime, millised on aktiivse ja logelemispuhkuse plussid ning miinused.
VIDEO | Marek Lindmaa saatejuhi ametist: tasakaalu töö- ja eraelu vahel on raske leida!
Noored küsivad, tegijad vastavad! TV3 Seitsmeste uudiste ankur Marek Lindmaa on teletööd teinud juba kuusteist aastat. Kuidas ta saatejuhiks sai ning mida tema töö endast täpsemalt kujutab, seda käis uurimas Karjääristuudio.
7 lihtsat soovitust koolinoortele: kuidas end suvel harida?
Selja taga raske kooliaasta, on suvi kindlasti kauaoodatud auhind kõikidele pingutustele koolis. Vaatamata sellele, et tahaks lihtsalt nautida päikest, randa ja puhkust, on oluline jätkata haridusteed ka vaheajal, sest nii on kergem järgmist kooliaastat alustada. Selleks on Nipiraamatul sinu jaok...
Mummud, nahktagid ja haagissuvila! Häid isetegemisideid retrostiilis pulmapeoks!
Värvi- ja mustriteküllus võib näida pulmade jaoks üllatav valik, kuid paneb kiiremini põksuma nende südame, kelle lemmikajastud jäävad aastakümnete taha. Retropulmi korraldades pole midagi tabu ja leidlikud lahendused sünnivad just asjadele vindi peale keeramisest!
MÕTTEKOHT | Metsamees teistmoodi aastast: juba talvest alates on looduses olnud teisiti!
Palju on olnud juttu, et inimeste seas oli kevad seekord teisiti. Minu kui metsamehe pilgu läbi oli looduses juba talvest alates erinev. Talve ju tavapärases mõistes ei olnudki, hilissügis muutus märkamatult varakevadeks.
Kui põrandapinda napib: meisterda ruumisäästlik panipaik seinale!
Juulikuu Nipiraamatu koduloos tutvustasime Supilinna kodu, mida iseloomustavad kõige paremini rahulikud lahendused nii toonides kui ka koduvalikutes. Erand pole ka seinal kanduritele asetatud mustapesukast − soodne ja leidlik. See sobib asjade hoidmiseks ka teistesse ruumidesse, kus põrandapinda ...
Ehitusprügi? Ei, ehitusaare! 10 nutikat ideed, kuidas remondijääkidest praktilisi esemeid valmistada
Üldiselt on suvi aeg, mil tehakse remonti. Pärast tööde valmimist võib aga toanurgast leida hunniku prahti. Ära ummista sellega prügikasti, sest nii mõnestki jäägist saab teha hoopis midagi uut!