SUL ON OLNUD SEKSUAALFANTAASIA? Siin on 10 kõige populaarsemat!
Kas oled fantaseerinud oma eksist? Või kujutlenud, kuidas oleks olla afääris oma kolleegiga?
NÄPPA IDEID STAARIDELT | Kanna viigipükse nagu Kate Moss!
Meeste garderoobist inspiratsiooni saanud viigipüksid on üha enam tänavamoe osaks saamas.
VÄIKESED TRIKID! 7 asja, mida saad teha, et peika sind veel rohkem ihkaks
Alustuseks olgu öeldud, et sa oled suurepärane ja mees, kellega sa koos oled, peaks sind IGA PÄEV panema tundma, nagu sa oleksid maailma kõige ihaldusväärsem naine. Kui ta seda ei tee, pole ta väärt su aega.
TAHAKS TITAT? 6 nippi, kuidas suurendada rasestumisvõimalust
Kui paar otsustab lapsi saada, siis alati ei pruugi rasestumine toimuda kiirelt ja lihtsalt. Ometigi on mõned lihtsad võimalused, kuidas rasestumisvõimalust ka ise suurendada saab.
AUS ÜLESTUNNISTUS: „Magame mehega eraldi tubades ja oleme õnnelikus abielus!”
Miks magab üks abikaasadest külalistetoas ja teine omaette paari suures magamistoas? „Me ei läinud tülli. Me ei ela lahus, aga samas majas. Me ei hakka lahutama. Mida me teeme – me magame päriselt. Ja see on hämmastav,” sõnab Sarah Hosseini väljaandele Yourtango.
EELISTAB POSEERIDA ALASTI! 30 aastat modellitööd teinud Natalja: „Kõik on ju inimesed, kahe jala, kahe käega.”
Natalja Mihhailova teeb Eesti Kunstiakadeemias modellitööd juba kolmkümmend aastat. Ta eelistab poseerida alasti, sest siis on modellitasu kõrgem.
Kirsti Timmer: „Ütlen karmilt, mina hellitama ei hakka!”
«Suurimad lammutajad on mehed, kelle ühes lauses esineb kolm kirjaviga,» kirjeldab Kirsti Timmer tabavalt tüpaaži, kes ummistavad kaardipanemise palvetega tema postkaste ja kelle ta tavaliselt pikalt saadab.
Horoskoop 30. september – 6. oktoober 2020
JäärOn elev ja ärev täiskuuaeg, just sinu jaoks nii tähtis hetk, mil täiskuu kulminatsioon toimub Jäära sodiaagimärgis! Astroloogid tavatsevad öelda, et täiskuu heidab valgust meie varjupoolele. Seega – kui emotsioonid nüüd su üle võimust võtavad, on pinnale kerkimas teemad, millega sa tegeleda e...
ÄRA PÕE! 10 asja su vagiina kohta, mis meest ei huvita
Naised kipuvad sageli kõige üle liigselt muretsema. Kui ellu tekkinud uus mees, siis ikka tunneb naine, kuidas tema arvates ebatäiused keha juures väga häirima hakkavad. Võibolla üritab mõni naine seetõttu suisa seksi uue kaaslasega vältida. Muretsemiseks pole tegelikult põhjust!
TAHAD TRENDIKAT SOENGUT? Just see prantsuse lõikus on sügisel täielik hitt!
Soengutrendide seas on selle sügise vaieldamatu hitt prantsuse bob. Kui on üks lõikus, mis kunagi moest ei lähe, siis on selleks bob. Milline on aga prantsuse versioon sellest?
„MÕTTEKOHT“ | Millal on põhjust vaimse tervise pärast muretseda ja kuidas seda hoida?
Kui hommikuti ei kipu enam õhinal tööle, tekib soov eemale hoida sõpradest, meeleolu langeb või pole enam jõudu panustada asjadesse, mis varasemalt meeldisid, võivad need olla märgiks vaimse tervise probleemidest. Millal on põhjust vaimse tervise pärast muretseda ja kuidas seda hoida, räägib täna...
KAKS TRIIPU! Positiivne rasedustest – mida ometi edasi teha?
Palju õnne, kui oled teinud rasedustesti ja saanud positiivse tulemuse! Beebi tulek perre on üldiselt alati positiivne sündmus ja sellised tunded kuluvad lapseootuse ajal emale ära. Esimest korda lapseootele jäädes võib aga südames möllata emotsioonide virvarr ja tekib tunne, et ei oskagi midagi ...
KUIDAS VÄLTIDA SUHTEKOLMNURKA? Pereterapeut: kolmnurgas saab olla ka töö, hobide, sõltuvustega.
Pinged, konfliktid ja negatiivsed emotsioonid on sisse kirjutatud igasse paarisuhtesse. Üsna sageli haagitakse sellistes olukordades suhtele juurde keegi kolmas – pingemaandaja väljastpoolt. Selle üle arutleb pereterapeut Kätlin Konstabel.
PÄRAST LAHKUMINEKUT: kas sõprus eksiga on pingutust väärt?
Kui sa oled läbi elanud mitmeid lahkuminekuid, oled kindlasti kuulnud klassikalist väljendit „Ma loodan, et me jääme sõpradeks“. Kuid mitu korda oled tegelikult tõsiselt vaeva näinud, et eksiga sõpradeks jääda? Ja kas see on seda üldse väärt?
8 tegevust, mis aitavad lapsi raamatute maailma juhatada
Laste vähene huvi raamatute vastu ei ole enam kellelegi saladus. Suur osa tegemata tööd on siin ka vanematel, kes ei oska oma lapsi raamatute maailma juhtida.
Pöörane trend või imenipp? Moodsa iluravi eesmärk on loomulik puhanud välimus
Mul on ka selliseid patsiente, kes enda eest eriti ei hoolitse. Kui asi ikka juba hulluks kisub, küll ma siis lasen teha facelift'i ehk näopinguldusoperatsiooni, ütlevad nad. Kuid selline suhtumine on veidi vanamoodne.
Mswati III mõtleb vaid iseendale
Mosambiigi ja Lõuna-Aafrika vabariigi vahel asuva väikese, kuid aidsist räsitud Eswatini kuningriigi pea teeb, mida tahab. Ainult tema sõna maksab ja monarhi kritiseerimine on keelatud.
PAARITERAPEUT ANNAB NÕU: kuidas panna suhe seksisoove täitma?
Kas porno vaatamine paarisuhtes on saatanast? Kas avatud suhe on midagi patoloogilist? Kas hea seksi jaoks on tingimata vaja suuri tundeid? Küsimused seksi ja selle variatsioonide kohta on alati õhus, iseasi, kas neid partneriga arutada julgetakse. Teemat lahkab paariterapeut Kätlin Konstabel.
Terevisiooni uus saatejuht Erle Loonurm: „Usun, et ise peab märku andma, mida teha tahad. Keegi teine sinu mõtteid ei loe.“
Viimasel kohtumisel klassikaaslastega libiseti Erle Loonurmest avaringis sujuvalt üle. «Kuna mind kuuleb-näeb teles uudiseid lugemas, tundsid klassikaaslased, et on minu eluga igati kursis,» naerab ta.
RAHVUSPARGID: kuus kohta, kus viirusevabalt vananaistesuve nautida
Vägevaks looduselamuseks ei pea sõitma seitsme maa ja mere taha. Eesti rahvusparkides näeb mõndagi sellist, mida mujal maailmas naljalt ei näe, teab Martin Suuroja, matkajuht, fotograaf ja loodusraamatute autor.
On aeg kalmistu korrastamiseks!
Kui oled mõelnud, et lähedase kalm vajaks ühel või teisel põhjusel värskendust, on just praegu parim aeg see töö ette võtta. Mida seejuures jälgida, kõneleb aiandusõpetaja Reet Palusalu.
VALUTU LAHUTUS | Kuidas see on võimalik? Pereterapeut annab nõu
Igaüks võib end leida olukorrast, et paarisuhtel ei paista enam tulevikku ja parim lahendus näib lahkuminek. Juhiseid, kuidas astuda järgmine samm ja suhtele mõlema jaoks võimalikult valutult punkt panna, jagab pereterapeut Kätlin Konstabel.
MÄLUMÄNG | Mis on ühist kahel eestlaste lemmikul – filmil „Tenet“ ja ehtebrändil Nomination? Vasta ja võida auhind Nomination Italylt!
On hetki, mis on täiuslikud ning mille tahaksid alatiseks meelde jätta. Olgu selleks tähtis sündmus elus, meeldejääv reis või armastus millegi või kellegi vastu. Üks kaunis viis, kuidas seda teha, on läbi sõnumitega ehete.
Ära pelga näidata oma haavatavust – see tugevdab suhet
Psühholoog Jaana Ojaneni sõnul on inimsuhete puhul hakatud tähtsustama haavatavust – omadust, mida tasub praktiseerida.
Ontlikud pereinimesed seksivad oma fantaasiates võhivõõraga – kas suhe on ohus?
Rohkem kui pooled paarisuhtes elavad inimesed unistavad seksist võhivõõraga, selgus värskest põhjanaabrite juures tehtud uuringust. Huvi juhuseksi proovida ei sõltu püsisuhte pikkusest ja on kõige populaarsem seksuaalfantaasia nii värskete kui ka kauaaegsete partnerite jaoks. Miks on ontlikel per...
AVANE JA PAINDU: 4 joogapoosi, mis tagavad parema seksi
Oled sa alles algaja või juba aastaid praktiseerinud ekspert, jooga on tänapäeval miski, mida soovitavad vaimse ja füüsilise tervise parandamiseks arstid, šamaanid ja teised eksperdid.
AEGUMATU KLASSIKA – MUSTAD SAAPAD! 5 võimalust, kuidas neid sel sügisel eriti trendikalt kanda!
Uueks hooajaks valmistumine on alati põnev – neli korda aastas saame kapid uuesti vastavalt hooajale ümber kujundada. Kuigi lõbus on osta uusi asju, on mõned asjad sellised, mis ajahambale jalgu ei jää. Niisugused on ka mustad saapad.
NÄPPA NIPPE STAARIDELT: ühe tõmbega huuled ja põsed roosaks
Ilutooted, mida saab kasutada mitmeti, on mugavad ja soodsad. Meile näiteks meeldib, kui ühes pakendis on koos roosikuma nii põskedele kui ka huultele. Iginoor näitlejanna Jamie Lee Curtis on selle nipiga ammu tuttav.
4 iganenud kohtamisreeglit, millel tasub heaga minna lasta
On terve hulk kirjutamata reegleid, mida justkui tuleks järgida, et mitte muutuda liialt tüütuks ja säilitada salapära. Kes meist poleks sõbrannalt küsinud: „Mis arvad, kas ma võin talle juba kirjutada?“ Tegelikult tuleks nii mõnelgi tobedal reeglil minna lasta ja toimida just sisetunde järgi!