Netikohting plaanis? Sea end valmis!
Vajab suhe kallimaga hoidmist või leidsid värskema silmarõõmu, pidžaamas ekraanielu edendada on üsna keerukas. Tegelikult võid jätta mugavad unepüksid jalga küll, kuid ülemise otsaga võta end kokku!
VIDEO | Kuidas mõjutab koroonaviirus kopsuhaigeid?
COVID-19 raskest ja eluohtlikust haiguse kulust on enim ohustatud krooniliste haigustega patsiendid. Juuresolevas videos jagab professor Alan Altraja soovitusi kopsuhaigetele, mida seoses uue koronaviirusega silmas pidada.
Viis soovitust meelerahu leidmiseks
Raskele perioodile tuleb otsa vaadata ja mõista, et praegu ongi keeruline iseenda töö kõrvalt majandada kõike seda, mis muidu teiste õlgadele pandud on. Kuidas selle väljakutsega edukalt toime tulla? Nõu annab psühholoog Helena Väljaste.
KASULIK! Rakendused, mis aitavad piirangute ajal vanurite eest hoolt kanda
Eriolukorra ajal kehtestatud liikumis- ja suhtlemispiirangud on eriti keeruliseks teinud riskirühma kuuluvate vanurite eest hoolitsemise, kuid nutiseadmete ja mõningate rakenduse abil on võimalik kõrges eas sugulaste ja tuttavate heaolu eest märksa mugavamalt hoolt kanda.
VÄRSKES NAISTELEHES | Jakko Maltis teise lapse sünnist: naine näitas mulle poega aknast
Ilmunud ongi taas uus Naisteleht. Seekordne kaanelugu räägib südamliku loo sellest, kuidas koroonaviirus nurjas peresünnituse Jakko Maltise peres. Sellest hoolimata on uus ilmakodanik toonud vaid rõõmu!
Jakko Maltis teise lapse sünnist koroonaajastul: "Naisele toeks ma olla ei saanud, last näidati sünnitusmaja viienda korruse aknast."
«Kui sain videokõne, avasin kodus veinipudeli ja lõin endaga kokku,» kirjeldab laulja Jakko Maltis oma teise lapse sündi. Pisipoeg otsustas ilmale tulla just koroonaaja alguses, mil peresünnitused katkestati.
Horoskoop 8.-14. aprill
JÄÄRSul on endiselt teistest rohkem energiat ja teravam tunnetus – mõlemad kuluvad praegu marjaks. Otsusta oma sihtide üle. Praegu algav võib sind viia kaugele.Pane tähele! Reaalsus koputab uksele. Lahendust nõudvad asjad tuleb järjekorda panna, neis selgust saada ja nendega siis ükshaaval tegele...
Lugejakiri | Miks poekülastajad piisavat vahemaad ei hoia?!
„Käisin varasemalt poes mitu korda nädalas. Jube hea oli pärast tööd poest õhtuks midagi haarata. Nüüd on elu sundinud planeerime ja pikemalt ette natuke mõtlema. Käin poes ainult korra nädalas. Mul on korralik nimekiri ja plaan, kuidas ma poes liigun. Toetan väga valitsuse piiranguid ja järgin, ...
KURB REAALSUS! Naiste tugikeskused: vale oleks loota, et karantiini tingimustes vägivald ei kasva
12. märtsist kehtib Eestis eriolukord. Kuidas on see muutnud aga naiste tugikeskuste tööd ja lähisuhtevägivalla kulgu? Pärnu naiste tugikeskuse juhi Margo Orupõllu sõnul käib praegu nende töö pigem teosammul ja valmistutakse hüppeks. „Kaks nädalat on elatud justkui šokis. Ja see šokk on mitmepalg...
NAISTELEHE PODCAST „MÕTTEKOHT“ | Kuidas praegusel ebamäärasel ajal tervet mõistust säilitada?
Alustame Naistelehe internetiraadioga! Igal nädalal eetrisse minev podcast „Mõttekoht“ on psühholoogiateemaline vestlussaade, kus oma ala parimad spetsialistid räägivad ühel või teisel päevakajalisel teemal.
VIDEO | Kuidas mõjutab koroonaviirus südamehaigustega inimesi?
COVID-19 raskest ja eluohtlikust haiguse kulust on enim ohustatud krooniliste haigustega patsiendid. Juuresolevas videos jagab professor Margus Viigimaa südamehaigetele nõuandeid ja soovitusi, mida seoses uue koronaviirusega silmas pidada.
Lugejakiri | Majahoidja palve kõigile meile
Majahoidjatel on ennegi tulnud teiste järelt koristada esemeid ja rämpsu, mida normaalne inimene niisama tänavale ei loobi. Aga alati leidub ju keegi, kel kõik käest pudeneb. Koroonaviiruse ajal on majahoidjad hädas maha loobitavate kummikinnaste.
Tahad kodus olles vormi hoida? Vaata, kuidas aitab trenditoode kuu ajaga vähendada tselluliiti ja ümbermõõtu 2-5 sentimeetrit!
„Populaarseks teeb kupud see, et nad tõesti toimivad, neid on lihtne kasutada ning nad on väga taskukohased. Tulemusi on näha juba 2-4 nädalaga! Jutt kuppudest levib ammu sõbralt sõbrale ja mingit pähemäärimist lihtsalt ei ole,“ räägib kupumassaažist www.kupud.ee esindaja Mariliis Mürgimäe. Muide...
OH AJAD, OH KOMBED! Sutsakas lõhna või ülevalgustatud nägu ehk Kuidas kodukontoris koosolekuks valmis seada
„On hommikuid, kus lasen isegi lõhna peale, et endal hea tunne oleks. Aga kulmuvärv ja puuder on ikka primaarsed vahendid enne enda videos näitamist,“ kirjeldab üks paljudest kodukontorisse jäänud töötajatest ettevalmistusi videokoosolekuks, mis on saanud uueks argipäeva reaalsuseks. „Normaalselt...
Lükka vananemist edasi! Turguta välist ilu seestpoolt!
Kui ihaled veatut nahka, läikivaid juukseid või tugevaid küüsi, ei piisa seerumitest-kreemidest ega juuksehooldustoodetest. Välist ilu tuleb turgutada seestpoolt.
Suudlus läbi maski ehk Abiellutakse ka koroonaviiruse kiuste
«Ei takista vallid, ei takista kraav, kui kokku tahab saada üks õnnelik paar,» laulsid Kukerpillid ühes vanas loos. Nii see tõepoolest ka on, sest abiellutakse isegi eriolukorra ja koroonaviiruse kiuste. Naisteleht ajas juttu viie hiljuti abiellunud paariga.
Taani prints vajas abiellumiseks poegade luba
«Kasuema rolli astunud Marie võeti minu peres väga hästi vastu,» kinnitas Taani kroonprintsi noorem vend Joachim Holger Waldemar Christian teist korda abiellu astudes.
Optimistliku partneriga on tulevik roosilisem
Michigani teadlased leidsid, et optimistliku loomuga inimeste elukaaslaste tervis on tugevam – rõõmsameelne partner võib sind päästa Alzheimeri tõvest ja vaimsete võimete langusest.
Koroonaängi leevendamiseks esita endale need kolm küsimust
Mida teha, kui koroonakarantiinis istumise ajal muremõtted enda ja kogu maailma saatuse pärast nii painavaks muutuvad, et ei lase elada? Mõttetehnikate treener Maria Rautava soovitab soomlaste Iltalehtis esitada endale kolm küsimust.
Puukentsefaliiti põdenud noor naine: „See oli väga õudne kogemus!“
Väike puuk võib palju pahandust teha ja end veel aastaid hiljem valusalt meelde tuletada. Kindel on see, et puukentsefaliidiga ei tasu loteriid mängida – pigem vaktsineeri aegsasti.
Psühholoog: „Harjumuste teadlik muutmine ei ole lihtne.“
Harjumused on nagu õhk, mida me hingame – need on olulised, kasulikud ja vältimatud. Harjumuste teadlik muutmine ei ole lihtne, kuid kui suudame seda enda jaoks vajalikuna tõlgendada, siis on muutustega harjumine kergem, selgitas Kliinik4 psühholoog Kristjan Tamm.
Müüdid ja tegelikkus – mida on rasedana ohtlik teha?
Rahvasuus ringleb hulk müüte asjadest, mida rasedad teha ei tohiks, sest see võib talle ja kõhubeebile halvasti mõjuda. Mida tasub uskuda ja mida mitte, selgitab Pelgulinna sünnitusmaja raseduskeskuse ämmaemandusjuht Elina Piirimäe.
10 lihtsat asja, mida naised voodis saada tahavad
Mis puudutab seksi, siis meil kõigil on erinev ja omapärane maitse. Ometigi on ka teatud asjad, mis on ühtesed ja universaalsed. Mees saab teha nii mõndagi, et seks oleks naise jaoks veelgi mõnusam.
ME SAAME HAKKAMA | Eesti tippmodell Kätlin Hallik: kohanemine on praeguse aja märksõna
Uurisime tuntud eestlastelt, millised on nende praegused toimetused ja millele nad segastel aegadel mõtlevad.
Tallinna praost Jaan Tammsalu: „Elu mõte on oma roll üles leida.“
«Ma ei taha öelda, et olin kunagi meeletu möllumees ja nüüd vaga vend. Arvan, et ma pole väga palju muutunud,» sõnab Tallinna praost Jaan Tammsalu.