Hilisõhtused rutiinid: need on VIIS asja, mida igas õnnelikus suhtes olevad inimesed enne magamaminekut teevad
Mida sina ja su abikaasa enne magamaminekut teete? Pesete hambad ja näo puhtaks, ronite linade vahele ja vaatate Netflixist mõnda seriaali, kuni mõlemad sügavale unne vajute?
Said teada, et sõbranna mees petab teda? Kuidas talle sellest õigesti teada anda?
Truudusetus tekitab alati kannatusi. See reedab teise inimese tundeid, rikub usalduse ja mõjub alandavalt igas paarisuhtes. Kaaslaste vahele tekivad sellised tunded nagu viha, raev, pettumus ja kurbus ning truudusetus mitte üksnes ei riku suhet mõneks ajaks, vaid võib selle lõplikult hävitada. Se...
Terapeut annab nõu: ÜHEKSA igapäevast nippi, kuidas elada õnnelikumat elu
Terapeut Liis Kuurme on võtnud enda ülesandeks aidata inimestel leida oma eluetappidel fookus ja saavutada püsivalt terve, harmooniline ja õnnelik elu.Siit leiad mõned Liisi nipid, mida igaüks saab hõlpsalt iga päev kasutada.
Mida teha, et avatud kastmepurk säiliks külmkapis kuu aega?
Paljudes retseptides on vaja kasutada näiteks paar supilusikatäit tomatipastat või veidikene pestot. Ülejäänud purk jääb alles, ükskõik kui väikese versiooni sa poest muretsesid. Ja kui sa ei taha järgnevatel päevadel seda kastet enam kasutada, siis kuidas seda külmkapis säilitada?
Silmad on kuivad või näed pimeduses väga halvasti? See on märk ühest kindlast vitamiini puudusest
Ehkki A-vitamiini leidub nii lihas, kalas kui ka erinevates köögiviljades, on inimestel pahatihti selle olulise vitamiini puudus ning on mõned kindlad märgid, mis kohe sellele viitavad.
MOEHOROSKOOP | See on üks asi, mis sa enda garderoobi sel sügisel soetama peaksid, vastavalt su tähemärgile
Kas ka sulle meeldib iga sügis enda garderoobi midagi uut soetada, sest see on justkui uue alguse aeg ja näiteks paar ägedaid kontsakingi annaks sulle hoogu juurde, et oma eesmärke püüda? Jah, meile ka! Seetõttu toome välja, mis sina peaksid vastavalt oma tähemärgile sel sügisel garderoobi lisama.
Mehed, kas teadsite? Leidub üks äärmiselt loogiline põhjus, miks naistel ei ole õhtul tuju teiega linade vahel mürgeldada
Mitmetes peredes või paarisuhetes on väga levinud selline olukord: mees tahaks õhtul enne magamaminekut veel kelmikalt vallatleda, naine aga on rampväsinud ja mõte ükskõik millisest kuumast ahvatlusest jätab ta täiesti külmaks. Miks?
Mehed, pange hoolega tähele! Kui kätte jõuab üks teatud vanus, on 85% teie hulgast suure osa oma juustest kaotanud
Paljude meeste jaoks ei ole midagi õudsemat mõttest, kui kiilaspäisus. Sest kui juuksed juba kord langema hakkavad, siis ega neid edaspidi enam juurde kasvama ei hakka.
Neid KOLME tähemärki ootab ees suurepärane ja teguderohke oktoobrikuu
Jäära, Lõvi ja Amburi tähtkujust inimesed, te võite nüüd tõesti rõõmustada, sest just teie olete need, kelle oktoobrikuu kujuneb äärmiselt meeldivaks kõikides eluvaldkondades.
Psühholoog kinnitab: on 12 ohumärki, mille ilmnemisel oleks mõistlik lahku minna
Austraalia psühholoog Gabby Goodier jagab listi kaheteistkümnest ohumärgist, mis tema sõnul kinnitavad, et sul on saanud oma kallimast ja teie suhtest küllalt ning aeg oleks see ära lõpetada, sest kes see ikka jaksab lõpmatuseni kummi venitada.
Näed tihti unes kukkumist või uppumist? Mida see tähendada võiks?
Juba ammustest aegadest peale on püütud erinevatele unenägudele tähendusi otsida. Vaatame, mis on kõige levinumad unenäod, mida inimesed näevad, ja kliiniline hüpnotiseerija Claire Aristides kirjeldab, mida need unenäod tähendada võiksid.
On 15 asja, mida kõik lapsevanemad peaksid oma väikestele tütardele juba maast madalast õpetama
Loomulikult õpetavad kõik lapsevanemad oma lastele kõike seda, mida ise õigeks ja vajalikuks peavad, aga kindlasti on vajalik meeles pidada, et ajaga on vaja kaasas käia ning seetõttu on praeguse ajal lastele vaja õpetada enamat kui see, mida teile endale omal ajal kodust kaasa anti.
Hambaarstid avaldavad VIIS märki, mis vihjavad, et krigistad öösiti hambaid
Kas ka sina krigistad öösiti hambaid? Kui sa unne vajud, ei pruugi sa mõistagi, mis su kehaga toimub, kui sul selle üle kontroll kaob. Su organism loob uusi rakke, et hoida sind õnneliku ja tervena, aga samas juhtub sinuga ka asju, mis võivad tekitada tulevikus suuri probleeme.
Tahaksid lahutada, aga laste pärast olete veel koos? Suhteekspert selgitab, mida see päriselt lastele teeb
Peremudel, kus vanemad teineteisega ei räägi, magatakse eraldi tubades, tuttavate ees jäetakse mulje nagu musterperekonnast... Selliseid peresid on palju. Ja lastesse jätab see karmi jälje.
Pikaaegse seljavalu põhjus ei pruugi olla seal, kus sa arvad
Arvad, et sa oled oma pikaaegse seljavaluga üksi, siis arva uuesti. Üle 80% inimestest kogevad kroonilist seljavalu mingil hetkel oma elu jooksul. Krooniliseks loetakse seljavalu, kui see on igapäevaselt kestnud üle 3 kuu ning halvendab inimese elukvaliteeti. Kuid mis põhjustab seljavalu?
Mehed, pange tähele, see on üks asi, mida naised vajavad teist rohkem ja kodurahu nimel tasuks seda neile võimaldada
Duke'i ülikoolis 210 keskealise mehe ja naise seas läbiviidud uuringust selgub, et naistel on hommikul põhjendatud õigus meestest kauem magada, sest just naised kannatavad enim unepuudusega seonduvate probleemide all.
Need on põhjused, miks nii paljud targad ja imeilusad naised on aastaid vallalised
Oled tõenäoliselt oma imekaunilt sõbrannalt korduvalt uurinud, miks ta on ikka veel vallaline ja ei kiirusta pere loomisega? Ta võib vastuseks nalja visata, aga selle probleemi juured peituvad hoopis sügavamal. Aina rohkem ilusaid ja tarku tüdrukuid on otsustanud jääda vallalise elu juurde.
Olulised tõdemused meeste kohta, mis võivad nii mõnegi naise jaoks tõelise üllatusena tulla
Kui naistelt uurida, mida nemad meestest arvavad, siis on vastused üsna sarnased. Usutakse, et mehed kardavad seda, kui asjad tõsiseks lähevad. Eelistavad juhusuhteid, on truudusetud ja petavad oma naist. Siin on aga 5 tõdemust meeste kohta, mida naised ei tea ja mis ilmselt tuleb naistele üllatu...
Kirsti Timmer avaldab, mis küsimusega teda tülitada ei tasu
Värskes Naistelehes avaldab tuntud tarokaartide panija Kirsti Timmer, et teda ei tasu tülitada küsimustega, mis algab sõnadega: "Kas ma peaksin..."
Naine, kes saab oma mehelt kogu aeg kingitusi: ma ei kannata seda enam välja, see on nii tüütu
25-aastane naine on tüdinenud, sest tema kallim alustab igat päeva armsa tähelepanuavaldusega naise suhtes ja toob oma armsamale vähemalt üle päeva lilli, kuid üllatus-üllatus — naise meelest on see tüütu ja läheb aina hullemaks.
Unistad armastusest? Need KOLM tähemärki leiavad järgmisel aastal kindlasti enda kõrvale kellegi
Kõik inimesed unistavad suurest armastusest. Kuid mõnikord tundub see midagi väga kättesaamatut, mida ainult vähesed õnnelikud kogeda saavad. Siiski, astroloogia järgi on neil kolmel tähemärgil 2021. aastal võimalik leida enda kõrvale keegi, kellega suurt armastust kogeda ehk kui ka sina oled üks...
On olemas üks 30 sekundi trikk, mis muudab teie abielu veelgi tugevamaks
Mida kauem olete abielus olnud, seda tavalisem on, et hakkate teineteise kallal järjest enam nokkima. Ja ajaga muutub teie suhe ka romantilisest lihtsalt rutiinseks. Tead ju küll: pidev planeerimine, kes ja kuhu läheb, kes lapsi kooli ja lasteaeda viib, kes valmistab neile toidud kaasa... Tüütu, ...
See on põhjus, miks on tähtis oma tunded läbi elada
Depressioon, ärevushäired, stress ja läbipõlemine on laialt levimas kogu maailmas. Kuidas depressiooni ära tunda, mida selle keerulise seisundi puhul ette võtta ja kuidas sellest vabaneda? Brandon Bays ja Kevin Billet kirjutavad oma raamatus “Valgus tunneli lõpus”, kuidas tervendada oma keha ja v...
Jooksmine ei pea olema piinarikas, kui õpid lihtsa meetodi järgi seda tehes õigesti hingama
Suur osa inimestest, kes on otsustanud entusiastlikult jooksmisega tegelema hakata, on üsna kiiresti avastanud, et neil läheb seda tehes süda pahaks ja nad ei soovi sellega enam tegeleda. Miks see nii on ja kas on võimalik hakata jooksmist ka nautima?
"EESTI ESO" | Kalju Paldis: elasin neli ja pool aastat ainult veest. Suviti sõin ka natuke arbuusi. Kuidas see võimalik on?
Kalju Paldis nimetab end energomaniks, kes on juba 20 aastat olnud taimetoitlane. Mingil hetkel toitus mees enda sõnul ainult veest. Kalju käis sellest „Eesti eso” kümnendas saates rääkimas.
Need on kolm olulist harjumust, mis ühendavad edukaid inimesi
Edukad inimesed teavad, et elus on muudki peale töötamise. Arvamus, nagu edukad inimesed teevad ületunde ja näpistavad seda sageli pere ja magamise arvelt, ei vasta sugugi tõele. Vaatame lähemalt, millised on peamised edukate inimeste harjumused.
Täna on kohvipäev! Siin on kõik, mis me sel aastal kohvi kohta head oleme teada saanud
29. septembril tähistatakse kohvipäeva, mistõttu otsustasime koondada ühte kohta kokku kõik head asjad, mis me kohvi kohta 2020. aastal õppinud oleme.
Mehed, rõõmustage! On olemas sekslelu, mis lubab teil kogeda naistega samaväärseid orgasme
Sekslelusid tootev bränd Arcwave on tulnud turule uue intrigeeriva seksleluga, mis on mõeldud meestele ja lubab neil kogeda naistega samaväärseid orgasme, vahendab LadBible.
Ebamugavad asjad, mida peab kindlasti enne 20ndate eluaastate lõppu ära tegema
Kes mõnikord ebamugavust ei tunne, see edasi ei arene ja sellepärast ongi oluline vahepeal mugavustsoonist väljuda. Kui sa tahad hästi elada, siis enne uude kümnendisse astumist peaks mõne asja ära tegema.
Sa lihtsalt ei suuda raha koguda? Need erinevad võimalused säästmiseks võivad sind aidata
Kui mõni on juba lapsest saadik hoolsalt raha kogunud, siis teised ei suuda seda ka täiskasvanueas, isegi kui palk on normaalne. Ei tasu aga leppida mõttega, et "ma olengi selline", vaid pigem leida viis, mis sulle sobib.
LUMMAVAD FOTOD | Saara Pius sünnitamisest: mehed peaksid ainult austama naisi selle eest
Naised on ikka retsilt tugevad, müts maha nende ees, kes on sünnitanud, ütleb näitleja Saara Pius.
Hämmeldunud naine: olen oma sõbranna pärast mures, sest ta on ülepeakaela armunud mehesse, kelle nõudmised muutuvad järjest veidramaks
Kirjutan, sest olen oma sõbranna pärast mures, sest ta on ülepeakaela armunud mehesse, kelle nõudmised muutuvad järjest veidramaks.
Tõestatud: naised tahavad, et seksuaalvahekord kestaks justnimelt nii kaua
Kindlasti on mehed pead murdnud selle üle, et kui kaua võiks naise meelest kesta vahekord. Läbiviidud uuring paljastas üllatava tulemuse.
Tunned end vähe veidralt, kui mees keelega seal allpool toimetab? Vii läbi paar muudatust ja nauding saabub ruttu
Ehkki osad naised kogevad mehe poolt tekitatud orgasmi ainult oraalsel teel, siis teiste jaoks on juba ainuüksi mõte mehest, kes keelega seal all toimetab, ebameeldiv.
Sulle maitsevad mandlid? NELI tervislikku põhjust, miks neid senisest rohkem tarbida
Keha vajab normaalseks funktsioneerimiseks iga päev toitaineid. Palju on räägitud pähklite ja seemnete kasulikkusest tervisele, neid peetakse lausa supertoiduks. Mandel on mandlipuu vili, mida müüakse nii koorega kui kooritult. Mandlid sisaldavad rikkalikult kiudaineid, vitamiine, valke, magneesi...
Murrame müüte: kas süsivesikute tarbimist peab piirama ja kas kartul teeb tõesti paksuks?
Tervise Arengu Instituudi (TAI) läbi viidud toitumisuuringu järgi ei söö enamik Eesti elanikest vastavalt toidupüramiidile. Soovituslikust oluliselt vähem süüakse köögivilju, täisteratooteid, kala, pähkleid ja seemneid, samas liialdatakse lihatoodete ning magusate ja soolaste näksidega. Süües roh...
On mitu head põhjust, miks inimesed võiksid seada oma elueesmärgiks õnnelik olemise
Katkend Frank Martela raamatust "Imeline elu. Mõtteid tähendusrikka olemasoluni jõudmisest."
Selliseid sõpru sa küll oma ellu ei vaja: 7 inimtüüpi, kellest heaga eemale hoida
Mõned inimesed on niivõrd head manipuleerijad, et keeravad sõbralikud ja heatahtlikud inimesed ümber oma sõrme. On 7 inimtüüpi, kellega peaks suhtlemise ära lõpetama, sest midagi head see küll kaasa ei too.
Sa ei suuda näksimist lõpetada, aga kaal aina tõuseb? Need tervislikud snäkid aitavad kaalul hoopis langeda
Näksimine on paljude inimeste jaoks sama loomulik nagu lõuna- ja õhtusöögi söömine. Paratamatult aga selle tegevusega kaal tõuseb, sest olgem ausad, porgandile ja paprikale eelistatakse ikka krõpse ja dipikastet.
Multimiljonär Armin Karu avaldab, miks ta iga päev kell 6 hommikul ärkab ja mida päeva esimeste tundidega teeb, et teistest ees olla
Ettevõtja Armin Karu selgitab Kroonikale antud avameelses intervjuus, miks ta iga päev kell 6 hommikul ärkab ja alustab tööpäeva, nagu ei oleks ühtki miljonit elus teeninud.
Naised, pöörake rohkem tähelepanu oma rindadele: varajased sümptomid, mis võivad tähendada rinnavähki
Kahjuks avastatakse paljudel juhtudel rinnavähk liiga hilja ja sellepärast on väga oluline teha endale iga kuu rinnakontrolli ning järgnevate märkide ilmnemisel mitte viivitada, vaid pöörduda kohe arsti juurde.
HOROSKOOP | Alanud sügis tuleb nende tähemärkide jaoks täis armastust ja kirge
Iga aastaaeg on omal moel romantiline. Sügiseti peitub romantikat näiteks karges õhus ja tuule käes tantsivates lehtedes. Tunnetad seda küpsete õunte lõhnas, kaneelis ja kõrvitsas. Mida külmemaks lähevad ilmad, seda parem on kellegi kaissu pugeda. Igal juhul on palju põhjuseid, miks sügisesse arm...
Lahutusadvokaat kinnitab: on üks praktiline nipp, mida järgides ei lähe inimesed kunagi lahku
Suhte alguses ei mõtle keegi lahkuminemise peale ja mis oleks, kui sellele ei peakski üldse kunagi mõtlema, sest leidub viis, kuidas alati rõõmsalt koos olla? Lahutusadvokaat jagab praktilise nõuande inimestele, kes sellist suhet soovivad.
"Mees tõmbab mind tugevamini enda ligi ja ta soojad huuled langevad minu omadele."
Viimane osa Naisteka järjejutu seeriast "Ebaõiglane", mille tegevus toimub suvel ühes rannakülas ja sündmuste keerises on lahutatud naine Reelika, kelle minevik ja olevik on täidetud keeruliste armuasjadega.
Balile kolinud ja küünetehniku ameti personaaltreeneri vastu vahetanud Mona: siin puudub kadedus ja teistest parem olemise vajadus
Eestis seitse aastat küünetehnikuna töötanud Mona Kattel võttis aasta aega tagasi vastu otsuse muuta oma elu vabamaks, kolida Balile ja alustada uut elu personaaltreenerina. Eestisse jäid maha ilusalong, auto, senine elukorraldus ja edukas karjäär. Kas järsku kõigest loobumine teeb õnnelikumaks?
Need on 10 asja, mida ükski hea mees mitte kunagi oma naisele ei tee
Naised, kes on olnud suhtes, kus nendega manipuleeritakse, nende tunnetest ei hoolita ja kus neid ära kasutatakse, oskavad öelda, mis on mõned asjad, mida ükski hea mees oma naisele kunagi ei teeks.
Tuuli Roosma pere sattus India reisil surmaohtu: sellel öösel ei maganud me keegi
Tänasest alustab Kanal 2-s taaskord teleperekonna Tuuli, Arbo, Andrese ja Kristjani kauaoodatud reisisaade, mis viib meid sel korral seiklema Indiasse. Sel puhul uurisime Tuulilt, mis seekordse reisi eriliseks muutis ja milline võiks olla nende pere järgmine sihtkoht.
NAISTEKA NÄDALAHOROSKOOP | Algab võimas väeaeg, mil tasub pühenduda kirglikult töö tegemisse ja saavutused ei jää tulemata
Nädal algab Kuu liikumisega Veevalaja märgis. See muudab esmaspäeva tegusaks ja üllatusterohkeks. Mõte lendab ja rutiin ei pruugi meeldida.
Lugejakiri: 41aastaselt esmakordselt emaks, miks ka mitte? Kui vaid selle peale viltu ei vaadataks
Sain hiljuti 41-aastaseks ja loodan, et aasta pärast samal ajal on minu perekond ühe liikme võrra suurem. Imestama paneb, miks selle soovi peale kohati viltu vaadatakse.
Parimad harjutused neile, kes ei taha jõusaalis raha kulutada ega kobakaid treeningvahendeid kodus hoiustada
Jõusaal tundub sinu jaoks liiga kallis? Treeningvahendid aga suured ja kobakad ning kodus pole ruumi isegi hantlite jaoks? Ei ole muret, on mõned lihtsad ja vähe ruumi võtvad harjutused, mida teha kodus iseenda keharaskusega.