Suvine otsimismäng: leia üles Valga/Valka peidetud pärlid!
Piirilinnades on läbisõiduenergiat. Alati on vaja minna kuskile kaugemale, tagasi või ära. Kui Valgas rännuaeg maha võtta ja ka üle piiri Valka astuda, saab kahes sulanduvas linnas jalutades mängida erinevuste otsimise mängu.
Imeline aas ehk Kuidas tuua taimemustrit kodusesse interjööri
Lopsakas südasuvi võib õied niidult ja aedadest tuua ka tassidele-taldrikutele. Lisada argistele detailidele suve rõõmsat kergust.
HERNE TÄNAVA KODU: lammutusvalmis majast sai Supilinna pärl
„Kõige tähtsam on enda peas välja mõelda, mida sa tahad – siis on selle leidmine lihtne,“ ütleb Tartus Herne tänavas asuva kodu perenaine Kertu. Kergus, millega Kertu tagasi vaadates sisselangenud katuse ja lagedega maja valmimisest räägib, kinnitab, et pühendudes pole kuldsete kätega miski raske.
Sisustusuudised juulis: suvesoojusest salvesta ideid ka pimedate kuude jaoks
Kõik valmib, sumiseb ja õitseb. Vabadus. Suvi. Uued mõtted, tunded ja rajad. Pane igast päevast midagi salve – üks emotsioon, üks taim, sumin, valgus, loojang. Et jätkuks pikaks ja pimedaks.
10 head põhjust, miks vana mööblit üles vuntsida
Kui midagi on kodus puudu, on kõige lihtsam osta vajaminev mööblijupp uuena poest. Ent palju huvitavam on mõni vana asi ise korda teha. Sellest sünnib ka palju muud head.
Rabarberilehest saab tõhusa taimekaitsevahendi
Juuli on parim aeg taimeleotistega katsetamiseks. Sellal kui terviseamet on hoiatanud, et rabarberilehed on mürgised ja neid ei tohi kasutada smuutides ega ülepea inimese toidulaual, on ka neil oma kasutusala – neist saab võimsa toimega loodusliku taimekaitsevahendi, mille eest taganeb terve kahj...