Parimad Tartu tudengikorterid: nüüd on õige aeg sobiv eluase välja valida
Kohe-kohe on selgumas ülikoolidesse vastuvõetute nimekirjad ja see tähendab, et paljudel noortel tuleb leida elukoht teises linnas. Loe "Parimad Tartu tudengikorterid: nüüd on õige aeg sobiv eluase välja valida" täispikka artiklit portaalist Kodugeenius.
Laenuga maja ehitamisel tuleb pidevalt tegeleda paberimajandusega
Kui plaanite oma maja ehitada pangalaenu abil, on teil vaja aktiivselt suhelda kinnisvara hindajaga ning protsessi parema sujumise eesmärgil esitada hulk vajalikke dokumente ja projekte. Loe "Laenuga maja ehitamisel tuleb pidevalt tegeleda paberimajandusega" täispikka artiklit portaalist Kodugeen...
Elu nagu mõisas: müügil on tõeliselt romantiline korter Kalamajas
Kalamaja kodudel juba romantikast puudust ei tule. Kui sindki lummab möödunud sajandite hõng, siis on see suursugune korter just sulle. Loe "Elu nagu mõisas: müügil on tõeliselt romantiline korter Kalamajas" täispikka artiklit portaalist Kodugeenius.
Muuda oma väike rõdu ahvatlevaks paigaks nende nippide abil
Ka pisike rõdu annab korterile palju juurde, kui see on hubaselt sisustatud. Õuetuba saame nautida vaid osa aastast ja just see muudabki rõdu eriliseks paigaks. Loe "Muuda oma väike rõdu ahvatlevaks paigaks nende nippide abil" täispikka artiklit portaalist Kodugeenius.
Fotod: Abruka saarel on väga hea hinnaga müügis mõnus suvekodu
Abruka saarel väga sageli kinnisvara ei pakuta, sest saar ju väike ja palju seal maju lihtsalt ei olegi. Seda erilisem on iga pakkumine, mis vahel harva turule tuleb. Nagu seegi siin. Loe "Fotod: Abruka saarel on väga hea hinnaga müügis mõnus suvekodu" täispikka artiklit portaalist Kodugeenius.
Tartu jõeäärne linnaujula saab uue näo
Linnavalitsus arutas istungil Tartu linnaujula kontseptsiooni, mille eesmärk on luua Emajõe ääres valmiva Lodjakoja kõrvale mõnus ja turvaline rannaala. Loe "Tartu jõeäärne linnaujula saab uue näo" täispikka artiklit portaalist Kodugeenius.
Vana Eesti talu mädanenud abihoonest sai mõnus ajaveetmiskoht
Kui vana palkhoone enam oma esialgset eesmärki ei täida, ei tähenda see, et ehitis oleks vaja tingimata kokku lükata. Ühe Eesti talu abihoone leidis näiteks uue elu hoopis suvemajana. Loe "Vana Eesti talu mädanenud abihoonest sai mõnus ajaveetmiskoht" täispikka artiklit portaalist Kodugeenius.
Tallinna aiapidajad on langenud võõramaise nälkja massrünnaku ohvriks
Tallinna äärelinnas tungivad aedadesse tuhanded lusitaania teeteod, hiidnälkjatega võitlev kohalik elanik võrdleb nende pealetungi õudusfilmiga, kirjutab Postimees. “See on nagu tulnukate rünnak!” ahastas Mähel Jasmiini tänaval elav Heli. “Jälgid, suured – kuni 18 sentimeetrit pikad! Tulevad lavi...
Pildid: Eesti aias kasvab lill, mis 190 cm pikale noormehele kasvus tublisti ära teeb
Ühes Eesti aias sirgub taim, mis juba niigi väga pikka kasvu noormehele pikkuses kõvasti ära teeb: taime pikkuseks on tervelt 310 sentimeetrit. Loe "Pildid: Eesti aias kasvab lill, mis 190 cm pikale noormehele kasvus tublisti ära teeb" täispikka artiklit portaalist Kodugeenius.
Eeloleval nädalavahetusel saab botaanikaaias tundma õppida haruldasemaid kodumaiseid taimi
Loe "Eeloleval nädalavahetusel saab botaanikaaias tundma õppida haruldasemaid kodumaiseid taimi" täispikka artiklit portaalist Kodugeenius.
Hakkad kolima? 5 asja, mida teha, et saaksid end uues kodus muretult sisse sättida
Kui viimane kraam on autost uude koju tõstetud, tundub kolimise keerukaim osa lõpetatud olevat. Tõsi – raskeim osa on möödas. Aga on mõned asjad, mis vajavad korda ajamist, et kolimine tõepoolest lõppenuks lugeda ning uues kodus puhkehetki nautida. Loe "Hakkad kolima? 5 asja, mida teha, et saaksi...
4 asja, mis kodus kindlasti enne pikemale puhkusele minekut ära teha
Praegusel puhkuste ajal siirduvad paljud inimesed oma suvilatesse või reisidele. Sellega seoses jäävad majad aga tihtipeale järelevalveta, mis tähendab mõistagi enne lahkumist sobivate abinõude rakendamist. Loe "4 asja, mis kodus kindlasti enne pikemale puhkusele minekut ära teha" täispikka artik...
Pildid: Eesti abielupaar ehitas lastele unistuste mängumaja
Ühel Eesti lapsel on väga vedanud: tema vanemad ehitasid neile paari aastaga väga võimsa mängumaja. Loe "Pildid: Eesti abielupaar ehitas lastele unistuste mängumaja" täispikka artiklit portaalist Kodugeenius.
Järgmise nädala lõpus võetakse Tartus mõõtu vikatiga niitmises
Tartus toimub 12. juulil teist korda Eestimaa Looduse Fondi (ELF) ja Eesti Rahva Muuseumi (ERM) koostöös niitmisvõistlus ning pärimuspäev, kus saab lisaks niitmisoskuste harjutamisele ja võistlemisele õppida vikati hooldamist, tutvuda vanade tööriistadega ja kuulata pärimusmuusikat. Loe "Järgmise...
Tšehhi pere ehitas euroalustest võimsa basseini
Tšehhi pere ehitas aeda kasvuhoone kõrvale võimsa basseini, kasutades selleks suures osas euroaluseid. Loe "Tšehhi pere ehitas euroalustest võimsa basseini" täispikka artiklit portaalist Kodugeenius.
Väga soodne hind: tänapäevane palkmaja on Harjumaal äraveoks müügis koos kogu sisustusega
Harjumaal on koos kogu sisustusega pakkuda äraveoks terve tänapäevane palkmaja. Loe "Väga soodne hind: tänapäevane palkmaja on Harjumaal äraveoks müügis koos kogu sisustusega" täispikka artiklit portaalist Kodugeenius.