HALVAD UUDISED: selle sügise ühe oodatuima mängu fännid peavad ilmumist pisut kauem ootama
„Baldur's Gate III“ ei pruugi olla kõikide mängusõprade oodatud mängude nimekirjas esikohal (konkurentsi pakuvad nii „Cyberpunk 2077“ kui ka kohe-kohe ilmuv „Mafia: Definitive Edition“), ent pole kahtlustki, et sarja tulihingelised fännid põlevad ärevusest. Kahjuks on päikselisse taevasse tekkinu...
„TEINE TASE“ | Kas PlayStation 5 võitis just konsoolisõja?
„Teine tase“ on Level1.ee iganädalane videomängusaade, kus vaadeldakse värskelt ilmunud teoseid, arutatakse viimase nädala tähtsamate uudiste üle ning sukeldutakse ka teemadesse, mis jäävad mängutööstusest väljapoole.
Soome mängustuudiole Supercell sadas kaela miljonite dollarite suurune rahatrahv patendi rikkumise eest
Soome mängustuudio Supercell on eelkõige tuntud sääraste mobiiliteoste poolest nagu „Clash of Clans“ ja „Brawl Stars“. Põhjanaabrite üliedukas kompanii on aga sattunud paraja probleemi otsa.
SEGADUS NIMEGA? Xbox Series X eeltellimine kergitas märgatavalt ka vana Xboxi populaarsust
Uue generatsiooni Xbox Series X konsooli eeltellimine algas 22. septembril ning nagu PlayStation 5 puhul, oli ka Microsofti masina ümber parajalt segadust. Kõige märkimisväärsem seik pärineb aga Amazoni lehtedelt, kus võis märgata ka praeguse Xboxi populaarsuse näiliselt röögatut tõusu.
„Crash Bandicoot 4“ verivärske treiler käsib sul end mängu ilmumiseks valmis panna!
Esimesel PlayStationil ilmavalgust näinud populaarne mänguseeria „Crash Bandicoot“ on tegemas suuremat tagasitulekut. Turnee viimaseks etapiks saab sarja ametlik neljas osa, mis jõuab meieni juba üsna pea!
„The Elder Scrolls 6“ ainult Xboxil? Kus hakkavad Bethesda mängud ilmuma tulevikus
Käesoleva nädala vaieldamatult suurimaks uudiseks on fakt, et Microsoft käis välja 7,5 miljardit dollarit, et endale saada ZeniMax Media ning selle alla kuuluvad mängustuudiod.
„Cyberpunk 2077“ lugu on tunduvalt lühem kui „The Witcher 3“ ja selles võid süüdi olla just sina
Poola mängustuudio CD Projekt RED-i järgmise suurteose „Cyberpunk 2077“ ilmumiseni on jäänud vähem kui kaks kuud. On viimane aeg enda ootuseid sättida, kuna arendaja avaldas teose kohta ühe nukravõitu seiga.
PIINLIK LUGU: arendaja väidab, et eemaldas juba ilmunud mängust üle 1000 vea
Septembri alguses ilmunud seiklusmärul „Marvel's Avengers“ oli küll tunduvalt parem, kui sellele eelnenud hingetu beetaversioon, kuid ei saa eitada, et mängul poleks olnud probleeme. Seda iseloomustab suurepäraselt üks arendaja hiljutine teadaanne.
HOIATUS: su praegune telekalaud jääb uue Xboxi ja PlayStation 5 jaoks liiga väikseks!
Novembrini ja uute konsoolide ilmumiseni on jäänud veel pisut aega. Seda tuleks ära kasutada, et välja valida uus elutoamööbel. Seda eelkõige fakti tõttu, et nii Xbox Series X kui ka PlayStation 5 võtavad üllatavalt palju ruumi.
VIDEO | Videomäng inspireeris meid ka päriselt rulatamist proovima. Millega see lõppes?
Öeldakse, et kunagi pole liiga hilja oma unistusi jahtima asuda. Rulatajaks saamisele võib kolmekümnendates ehk siiski kriipsu peale tõmmata, ent õnneks aitab „Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2“ end virtuaalselt välja elada!
„Cyberpunk 2077“ süsteeminõuded on su arvuti vastu üllatavalt lahked
Pole kahtlustki, et üks selle aasta oodatuimaid videomänge on Poola stuudio CD Projekt RED-i järjekordne eepiline rollikas „Cyberpunk 2077“. Juba novembrikuus meieni jõudev teos näeb välja niivõrd kaunis ja detailne, et võiks uskuda, justkui hakkaks see PC omanikele ulmelisi nõudeid tegema. Reaal...
100 GB SUURUNE MURE: Kas uus konsooligeneratsioon ei lahendagi mängude mahuprobleeme?
Üks probleem, millega oleme viimaste aastate jooksul aina sagedamini pidanud kokku puutuma, on asjaolu, et videomängud võtavad andmekandjatel liiga palju ruumi. See puudutab nii arvutiomanikke kui ka konsoolimängureid.