Ubisoft lubab sul kuutasupõhist Uplay+ teenust nädal aega tasuta proovida
Kui Ubisoft  möödunud suvel enda kuutasupõhise mänguteenuse Uplay+ välja kuulutas, võeti see üpriski leigelt vastu. Tegemist oli platvormiga, mis võimaldas 14,99€ suuruse kuumaksega ligipääsu rohkem kui sajale Ubisofti suurteostele.
„TEINE TASE“ | VIDEO | „Assassin’s Creed Valhalla“, me oleme sinus pettunud!
„Teine tase“ on Level1.ee iganädalane videomängusaade, kus vaadeldakse värskelt ilmunud teoseid, arutatakse viimase nädala tähtsamate uudiste üle ning sukeldutakse ka teemadesse, mis jäävad mängutööstusest väljapoole.
UUED TUULED? Tundub, et Ninja järgmised sammud on selgunud
Kui rääkida voogedastusplatvormidest, torkab esimesena pähe Twitch.tv, seejärel YouTube. Väga harva mainib keegi Microsoftile kuulunud Mixerit, mis võiks olla ka põhjuseks, miks see vaid paar nädalat tagasi ootamatult uksed kinni pani.
UNUSTA „GTA 6“! Rockstar Gamesi stuudio töötab avatud maailmaga VR-mängu kallal
Rockstar Gamesi alla kuuluv mängustuudio Video Games Deluxe avaldas enda LinkedIni lehel, et töötab parasjagu uue virtuaalreaalsusmängu kallal. Arendaja eelmiseks tööks oli „L.A.Noire: The V.R. Case Files“.
VESI AHJUS? „Mafia“ uusversiooni ilmumine lükati edasi
Esialgu augustikuu lõpus ilmuma pidanud „Mafia: Definitve Edition“ – uusversioon 2002. aastal ilmunud avatud maailmaga krimimärulist – lükkus edasi. Uueks ilmumiskuupäevaks saab 25. september.
PANE END VALMIS! Uusi Xbox Series X mänge näeme juba paari nädala pärast
Pikalt oodatud Microsofti mänguesitlus on lõpuks ometi konkreetse kuupäeva saanud. Kompanii näitab Xbox Series X-ile jõudvaid eksklusiivmänge 23. juulil toimuva ülekande käigus.
„The Last of Us Part II“ loojad on sattunud surmaähvarduste sihtmärgiks
„The Last of Us Part II“ on fantastiline videomäng, mida võiks pidada üheks käesoleva aasta parimaks. See kajastub ka müügiedus, on ju teost ostetud juba üle 4 miljoni eksemplari. Ometi leidub ohtralt ka inimesi, kelle jaoks on tegemist halvima mänguga eales.
HEA PAKKUMINE! Vaata Ubisofti otseülekannet ning lunasta endale tasuta „Watch Dogs 2“
Juba üsna pea, 12. juulil leiab aset Ubisofti otseülekanne Ubisoft Forward, mille raames tutvustatakse kompanii uusi mänge ja plaane. Lisaks sellele on kõigil striimi jälgijatel võimalus lunastada endale tasuta arvutimäng.
VIDEO | „Command & Conquer Remastered Collection: Red Alert“ tutvustab Stalini ilusat pruuti
Andri ja Allan sukelduvad teistkordselt pea ees lapsepõlve tänu „Command & Conquer Remasteredile“.
VIDEO | Lekkis „Assassin's Creed Valhalla“ mängupilti tutvustav klipp
Ubisofti superseeria „Assassin's Creed“ tänavune sissekanne kannab alapealkirja „Valhalla“ ning viib meid viikingite aega. Seni oleme pidanud leppima lühikeste treileritega ja isegi, kui Ubisofti sõnul on üks ilmunud treileritest ka mängupilti tutvustanud, teame me kõik, et see pole tõsi!
Selgus „Horizon: Zero Dawn“ PC-versiooni ametlik ilmumiskuupäev
Käesoleva aasta jaanuaris hakkasid levima jutud, et „Horizon: Zero Dawn“, üks PlayStation 4 suurimatest eksklusiivmängudest, võib jõuda ka arvutile. Uudis sai kinnituse märtsikuus ning mängurid asusid innukalt ootama.