„Final Fantasy 7 Remake“ on vähem kui nädala kaugusel, seniks heida pilk uhiuuele treilerile!
Rollimängude seeria „Final Fantasy“ on ääretult pika ajalooga. Praeguseks on selles tervelt viisteist põhisarja kuuluvat mängu ning kordades rohkem kõrvalosi. Ometigi on seeria seitsmes osa see, mis paljude jaoks kirkaima tähena esile paistab.
AITA HÄDAST VÄLJA! Videomängude muusemi Lvlup! saatus ripub juuksekarva otsas
COVID-19 on mõjutanud paljusid, ent kehtiva eriolukorra tõttu on suurimateks kahjukannatajateks kultuuriasutused. Suletud on nii kinod, teatrid kui ka muuseumid. 2018. aastal avatud interaktiivne videomängude muuseum Lvlup! loodab inimeste abile, et raske aeg üle elada.
PIDUPÄEV! Eesti mäng „Disco Elysium“ noppis tervelt kolm BAFTA auhinda
Kallil kodumaal idanema pandud rollimängu „Disco Elysium“ edukäik on ületanud kõikide ootuseid. Mullu oktoobris ilmunud teos sai koheselt populaarseks ning aasta lõppedes pälvis mäng ka arvukalt auhindu. Hiljuti aset leidnud BAFTA gala polnud erandiks.
KOROONAOHVER: oodatud PlayStation 4 mäng „The Last of Us 2“ ei ilmu siiski maikuus
Pole kahtlustki, et fännid on juba kaua oodanud päeva, mil ilmuks järjeosa Naughty Dogi üliedukale hittmängule „The Last of Us“. Ega's ilmaasjata esimest osa möödunud kümnendi parimaks mänguks peeta! Käesoleva aasta mais ilmuma pidanud järg aga jääb kevadel siiski tulemata.
Miks näeb Xbox Series X välja nagu külmik? Sel on tegelikult konkreetne põhjus!
Kui Microsoft esimest korda oma järgmise põlvkonna konsooli maailmale tutvustas, leidus päris palju inimesi, kes seadme kuju üle nalja viskasid. Näiteks võrreldi Xbox Series X-i tavalise külmikuga. Tegelikult on aga masina kujul üks vägagi konkreetne põhjus.
„TEINE TASE“ | Mida kujutab endast PlayStation 5 esimene õudusmäng?
„Teine tase“ on Level1.ee iganädalane videomängusaade, kus vaadeldakse värskelt ilmunud teoseid, arutatakse viimase nädala tähtsamate uudiste üle ning sukeldutakse ka teemadesse, mis jäävad mängutööstusest väljapoole.
Aprillis saavad PS Plus kasutajad kogeda fantastilist seiklust ning mullust parimat rallimängu
PS Plus on teenus, mis lubab meil eelkõige teistega üle võrgu koos mängida. Siiski on selle üheks tõmbenumbriks ka asjaolu, et igal kuul jagatakse kasutajatele kaks tasuta mängu. Nüüd on teada ka teosed, mis jõuavad meieni aprillikuus.
„Call of Duty: Warzone“ on ukse taha jätnud juba üle 50 000 petturi
„Petturid pole „Call of Duty: Warzone'is“ oodatud!“ Just sellise sõnumiga tervitab „Call of Duty“ meeskond kõiki Activisioni blogi lugejaid. Ühes oma hiljutises postituses räägivad ülipopulaarse battle royale mängu arendajad, milliste meetmete abil petiseid avastatakse.
ÜLLATUS! „Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered“ ilmus täiesti tühjast kohast, ent siin on üks konks
Tegelikult on „Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered“ ilmumise sisse peidetud lausa mitu konksu. Esimeseks neist on asjaolu, et tegemist on vaid üksikmängulaadi uuendatud versiooniga ning neil, kel meelejärgi klassikalise „Modern Warfare 2“ mitmikmäng, need peavad mõne muu mängu seltsis aega ...
PÕHJUST MURETSEDA? Taani veebipoe sõnul maksab PlayStation 5 hingehinda
Sony järgmise põlvkonna mängukonsool PlayStation 5 peaks ilmuma juba selle aasta lõpus. Ometigi on nii mõnigi infokilluke veel saladuseloori all peidus, sealhulgas ka mängumasina välimus ning, mis veelgi tähtsam, selle hind.
ÄRA LANGE OHVRIKS: internetis leviv „GTA 6“ treiler annab fännidele võltslootust
Ma saan aru – ajad on ärevad ning me vajame rõõmusõnumeid. Tõenäoliselt on vähe asju, mis teeks tuju paremaks kui teadmine, et Rockstari legendaarse mänguseeria „Grand Theft Auto“ kuues osa jõuab õige pea meieni. Aga.
Super Mario 35. aastapäev toob endaga kaasa uskumatul hulgal torumehemänge
Tänavu möödub 35 aastat sellest, kui ilmavalgust nägi „Super Mario Bros.“ Toona ei osanud keegi ennustada, et lustakas platvormikas, mille peaosas ümar torumees paneb aluse ühele kõige legendaarsemale mänguseeriale eales.
VIDEO | Õudusmäng „Resident Evil 3“ ajab korralikult hirmu naha vahele
Juba käesoleva nädala reedel jõuab poelettidele kauaoodatud õudusmäng „Resident Evil 3“. Omal ajal PlayStation 1 ja Sega Dreamcasti peal inimesi hirmutanud teose uusversioonist on juba pragu väljas demo, mida proovis ka Level1.
LOOTUSKIIR: Sony ei näe koroonaviiruses ohtu PlayStation 5 ilmumisele
Mõned nädalal tagasi avaldasime analüütikute ennustuse, mille kohaselt võiks koroonaviirus põhjustada uue generatsiooni konsoolide Xbox Series X ja PlayStation 5 ilmumise edasilükkumise. Nüüd aga annab Sony lootust, et kõik kulgeb plaanipäraselt.
KARJÄÄR RIKUTUD? Tõusev Soome „CS:GO“ täht kaebas Valve'i kohtusse
E-spordimaailm on täpselt sama kirju kui traditsioonilise spordi oma, võibolla isegi kirevam. Seega ei tasu imestada, kui atleedid aeg-ajalt kõrgemate instituutidega just kõige paremini läbi ei saa.