ALKEEMIA TAROSKOOP APRILLIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?
Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile jürikuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis?
KÄES ON TÄISKUUAEG: 8. aprilli täiskuu toob fookusesse inimsuhted
8. aprillil kell 5.34 on täiskuu tipphetk Kaalude märgis. Seekordset täiskuud võib kutsuda ka kevadpühade täiskuuks. Kuna Kuu on Kaalude märgis, siis on esiplaanil kõik teemad, mis on seotud suhete, emotsionaalse tasakaalu ja karmaga.
Negatiivsel mõtlemisel on drastilised tagajärjed ajule
Praegusel segasel ajal varjutavad paljude inimeste meeli muremõtted, ärevus ja hirm. Raamatu "Paanikahäired ja nendest vabanemine" autor Klaus Bernhadt selgitab, kuidas negatiivne mõtlemine meie kehale ja vaimule mõjub ning annab nõu, kuidas sellest nõiaringist välja pääseda.
NÄDALA TAROSKOOP | Praeguse perioodiga aitavad toime tulla usaldus ja koostöö
On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.
Nahaarst jagab soovitusi, kuidas vältida käenaha kuivust
Ajal, mil kõikjal ja iga päev tuleb käsi desinfitseerida, võib käenahk muutuda kuivaks. Kuivuse vältimiseks tuleks käsi pesta ja desinfitseerida eri aegadel, soovitab Novaator.err.ee vahendusel nahaarst Maigi Eisen.
Käes on urbenädal: valmistu kevadpühadeks vanarahva traditsioonide kohaselt
Täna algas urbenädal, mis lõpeb munapühaga. Meie ja hõimurahvaste põlises rahvakalendris on urbenädalal eriline koht. Sellega seotud tavad ja uskumused aitavad valmistuda saabuvaks kevadpühaks.
Aprillikuu energiad: nähtavale tulevad tõelised väärtused inimestes ja suhetes
Ka aprillikuus läbib muutuste laine meid kõiki. Valmistu üllatusteks. Üllatustes peituvad varjatul või vähem varjatul kujul edasiviivad loomingulised ja/või uuenduslikud alged, vahendab Kristallikoda.ee.