Pühapäev tuleb sajune ja tuuline, hoovihmad jätkuvad ka uue nädala esimesel poolel
Pühapäeval liigub üle Eesti vihmahoogudega madalrõhulohk ning toob endaga sajuhooge ja tuult. Ilm püsib sajune ka järgnevatel päevadel.
Kui sa ei suuda voodis orgasmini jõuda, siis lõpeta oma mehe süüdistamine ja otsi põhjust nendest teguritest
See, et naised voodis orgasmi ei saa, on probleem paljudes suhetes. Naised tunnevad, et nende mees ei ole alumise korruse vallas piisavalt hea, aga tegelikult võib põhjus peituda veel igasugustes tegurites, millel pole sinu mehega mingit pistmist.
VIDEO | Pedassaar on Eesti üks kauneim väikesaar — ideaalne paik aja mahavõtmiseks, sobib ka rannapuhkuseks
Pedassaar on 90 hektari suurune saar Põhja-Eestis Kolga lahes, mis asub rannikust kilomeetri kaugusel. Saare eriilmeline maastik ning kaunis loodus teevad sellest ideaalse koha väikese puhkuse jaoks.
Ylle Tampere ahistamisskandaali taustal: olen tänastesse moraalinormidesse ümber arvutatuna ka mehi ahistanud. Kümneid, ma arvan...
Ma olen üksjagu mõelnud Aivar Mäe juhtumi peale. Viimastel päevadel on olnud kolm — kaks meest, üks naine — inimest, kes on meie omavahelises vestluses jutuga ühel või teisel moel temani jõudnud, ning siis poolelt sõnalt vakatanud ja mulle (iseseisev naine, sõidab igasuguste suurte asjadega, ja k...
AVASTADES VILJANDIT | Pidin oma aega jagama kahe suurepärase kohviku vahel, laskmata omanikel teada saada, et käisin söömas ka nende konkurendi juures
Sel suvel on eestlaste huvi siseturismi vastu märksa suurem kui varem. Seetõttu otsisime välja Justin Petrone “Minu Eesti” raamatud ja avaldame neist mõne katkendi kodumaa avastamise inspiratsiooniks.
Wizz Airil taas sooduskampaania: lennud Tallinnast alates 9.59 eurot ots!
Odavlennufirma Wizz Air pakub täna (03.07.20) lendusid kuni 20% suuruse soodustusega. Tallinnast algavad lennud 9.59 eurost ots.
Selle 10-minutilise hommikuse rutiiniga annad oma päevale suurepärase avapaugu
Otsid hommikust rutiini, mis su päevale hea avapaugu annaks ja aitaks sul päeva produktiivselt mööda saata? Hommikud on päeva kõige olulisem osa, set just see, kuidas päeva alustad, määrab ära, milline kogu ülejäänud päev on.
Tülgastuses naine: nii kuumade ilmadega ei saa normaalselt kohtingul käia. Mees viskas särgi seljast ja see vaatepilt mulle ei meeldinud
Saime kirja keskealiselt naiselt, kes mõnda aega lahutas oma kallimast ja otsustas, et see suvi võtab ta vabalt ning naudib kohtingutel käimist, aga tundub, et kuum suvi ei olegi alati nii naudinguterohke, nagu ta alguses arvas.
Õpetajaameti valinud Kätlin Kallas: kui otsustasin sellise elukutse kasuks, soovitati mul endale otsida rikas mees
Sügisel alustavad esimesed tulevased õpetajad ülikooliõpinguid ja oma esimeste õpilaste ette jõuab järjekordne lend diplomeeritud õpetajaid. Kui palju ülikoolis õpetatu klassiruumis aitab, millised on noore õpetaja kasvuraskused, kuidas tööst täiel rinnal rõõmu tunda? Oma mõtteid jagab Loova Tule...
Testi ennast: milline võiks olla sinu ideaalne järgmine kodu?
Uue kodu soetamine ei ole kunagi kerge, olgu see sinu järjekorras kolmas või kõige esimene täiesti oma eluase. Loe "Testi ennast: milline võiks olla sinu ideaalne järgmine kodu?" täispikka artiklit portaalist Kodugeenius.
Halvad harjumused, mis ei ole 30ndates eluaastates inimeste puhul aktsepteeritavad ja millest tuleks kohe loobuda
Alla 30aastaste inimeste puhul on võimalik, et neid harjumusi tehes ei vaadata sind viltu, aga halvad on need tegevused igal juhul ja sellepärast oleks mõistlik neist kohe loobuda, vanusest olenemata.
Sääsepinin on sind täiesti ära väsitanud? Siis istuta hoovi need taimed ja sääsed lendavad minema
Sulle meeldib veeta aega värskes õhus, aga sääsepinin ja sügelevad punnid ajavad harja punaseks? Kui järgmine kord hoovi taimi valid, istuta sinna sellised, mis peletavad sääsed minema. Mõned neist on ka väga lihtsasti hooldatavad!
"Petan oma poiss-sõpra naissoost ülemusega ja seks on lihtsalt imeline, aga..."
The Sunis jagab oma lugu üks 29aastane naine, kes petab oma 31aastast kallimat oma naissoost ülemusega. "Seks meie vahel on suurepärane ja me ei suuda teineteisest käsi eemal hoida," tõdeb ta.
Idee nädalavahetuseks | Külasta Saaremaa Pojengitifestivali — seal on praegu kõrgaeg ja kõik õitseb
Minu viimane külaskäik Saaremaale viis mind keset õitsvaid lilli. Kõige pikemaealisem püsilill maailmas — pojeng — on avanud oma õied.
Eesti on rikas nende põhjamaiste supertoitude pärast, mis sisaldavad palju mineraalaineid ja vitamiine
Supertoidud on viimasel ajal väga populaarseks saanud ja pea iga uut võõramaist marja, puuvilja või pulbrit tervitatakse just selle nimega. On need siis goji-marjad, tšiiaseemned või moringa pulber — kõigile omistatakse imelisi tervendamisvõimeid, mis oma sööjad justkui uueks inimeseks muutma pea...
Ülestähendusi Montmartre’i mäelt | Kujutan ette, et olin seal suu hämmastusest ammuli — esimest korda elus kuulsin kedagi midagi sellist ütlemas...
Jutuvestja, giid ja terapeut Ena Mets veetis oma giidihooajale eelneva talve Pariisis, kirjutades oma kolmandat romaani, kui korraga märtsikuus elu Euroopas ning siis juba kogu maailmas pea peale pöörati.
KARINI LUGU | Kuidas ma reisil esimest korda naistevahelist hellust nautima õppisin
"Kui tööandja pakkus eelmise aasta oktoobris mulle ja meie ettevõtte finantsistile preemiareisi Tenerifele, olime mõlemad loomulikult väga õnnelikud tunnustuse ja puhkusevõimaluse eest. Leppisime kohe reisist teada saades kokku, et naudime seda nädalat nii, kuidas oskame. Siis me veel ei teadnud,...
VIDEO | Uskumatu hetk! Naine tõi tütre ilmale haigla parklas
Kui ameeriklanna Susan Andersoni sünnitustegevus 19. juunil algas, kiirustas ta abikaasa Josephiga Floridas asuvasse Natural Birth Works meditsiinikeskusesse, kuid keskuse uksest paar sisse ei jõudnudki, sest beebitüdruk Julial oli siia maailma sündimisega kiire, vahendab Mirror.
Järgmise nädala lõpus võetakse Tartus mõõtu vikatiga niitmises
Tartus toimub 12. juulil teist korda Eestimaa Looduse Fondi (ELF) ja Eesti Rahva Muuseumi (ERM) koostöös niitmisvõistlus ning pärimuspäev, kus saab lisaks niitmisoskuste harjutamisele ja võistlemisele õppida vikati hooldamist, tutvuda vanade tööriistadega ja kuulata pärimusmuusikat. Loe "Järgmise...
Lauamängude mängimine aitab aju vormis hoida
Väga pikka aega kestnud uuringust selgus, et laumängud võivad eakaid kaitsta kognitiivsete võimete (näiteks mõtlemine, arutlemine, mäletamine, planeerimine, otsustamine ja tähelepanu) halvenemise eest ja isegi kognitiivset võimekust parandada, kirjutab perearst Piret Rospu oma terviseteemalises b...
Tšehhi pere ehitas euroalustest võimsa basseini
Tšehhi pere ehitas aeda kasvuhoone kõrvale võimsa basseini, kasutades selleks suures osas euroaluseid. Loe "Tšehhi pere ehitas euroalustest võimsa basseini" täispikka artiklit portaalist Kodugeenius.
Väga soodne hind: tänapäevane palkmaja on Harjumaal äraveoks müügis koos kogu sisustusega
Harjumaal on koos kogu sisustusega pakkuda äraveoks terve tänapäevane palkmaja. Loe "Väga soodne hind: tänapäevane palkmaja on Harjumaal äraveoks müügis koos kogu sisustusega" täispikka artiklit portaalist Kodugeenius.
FOTO | Grete Kleinist sai Kuld! Vaata, milline oli imekauni pruudi pulmameik
Värsked abikaasad Grete ja Ergo Kuld jagasid täna ilmunud Kroonikas oma armumise ja abiellumise lugu ning muuseas avaldas Grete, et ta kandis tähtsal päeval Jana Bobergi meiki ja Marmara Sterlingi ehteid. Nüüd jagas ta fotot oma pulmameigist ka enda Instagramis.
Kui küpsetusplaadile on kogunenud mustus ja sa ei saa seda kuidagi puhtaks, siis ära muretse, sest leidub väga lihtne lahendus
Küpsetusplaat läheb päris kergesti mustaks ka siis, kui kasutada küpsetuspaberit. Ja kui sa seda kohe ei puhasta, siis hiljem on tunne, et mustust on võimatu sealt maha saada ja kergem oleks osta uus plaat.
Suurus loeb! Värske uuring avaldas, kui suure meheauga on võimalik naisele orgasm kinkida
Eks paljud mehed (ja naised) on küsimusele, milline on ideaalne peenise suurus, juba aastakümneid vastust otsinud ja värske uuringu tulemusena sai selle lõpuks selgeks, vahendab The Sun.
Kuldaväärt vastus! Kate Beckinsale pani fänni, kes uuris, miks ta alati nii noorte meestega suhteid loob, julgelt paika
Kuulsuste Instagrami kontodest üks lahedamaid on vaieldamatult näitlejatar Kate Beckinsale'i oma, kust leiab igasuguseid toredaid pärleid.
Viisid, kuidas mehed pidevalt oma naisi petavad ja neile meelehärmi valmistavad, ise sellest arugi saamata
Igas suhtes on enamasti paika pandud piirid, mis läheb petmisena kirja ja mis mitte. Isegi kui järgnevad tegevused sinu meelest petmise alla ei kuulu, siis sinu naisele võivad need ikkagi meelehärmi valmistada, nii et hea suhte nimel oleks tark mitte neid teha.
See on põhjus, miks me kipume armuma inimestesse, kes meile hästi ei mõju
See on küsimus, mis on kindlasti paljude peast läbi käinud. Me kõik teame kedagi (või ehk oleme me ise need), kes on valmis tõelise armastuse nimel võitlema. Armastuse nimel, mis on täielik ja kõikehõlmav!
UUS KEELD | Need lennufirmad ei serveeri enam oma lennukite pardal alkoholi
Reisipiirangud hakkavad läbi saama ja lennufirmad jätkavad taas rahvusvaheliste lendudega. Mõned lennuettevõtted on aga astunud samme, mis osadele reisijatele valmistavad pettumust, teistele on aga just meeltmööda.
Õnnetu naine: ma ei taha oma eksiga koos olla, aga samas on valus näha teda ka kellegi teisega
Minu suhe mu eksiga oli viimased aasta aega üsna halb. Eks see on ka põhjus, miks me lahku läksime ja olen aus, sellega kaasnes tohutu kergendus ja vabadusetunne. Aga see ei tähenda, et ma vahepeal jätkuvalt kurb ei ole.
Mehed, pange kõrva taha! Need KÜMME komplimenti teevad iga naise õnnelikuks
Kui sa oled kunagi suhtes olnud, siis sa tõenäoliselt tead, et naiste meelest ei saa kunagi komplimente liiga palju olla.
Ettevaatust! Ära neid vigu kuivšampooni kasutades kindlasti tee, sest nii rikud oma juuksed üldse ära
Sa pole juba päevi pead pesnud, aga tänu kuivšampoonile julged taas kodust kaunilt lehvivate kiharatega lahkuda. Seniks kuni keegi su pead ei katsu, on kõik super! Pea meeles, kuivšampooni kasutamisest ei tohiks saada pidev harjumus, see võib olla tervisele ohtlik.
Endine karjäärinaine: tulin töölt ära, et mehel oleks igal õhtul koju jõudes toit laual
Maailmas levib uus liikumine nimega "tradwives", mis tõlkes tähendab traditsioonilist naiste, kes ei käi tööl, vaid hoolitseb selle asemel hoopis kodu eest ja valmistab iga päev perele süüa. Ka endine karjäärinaine Jayne Hall otsustas töölt ära tulla ja hakata hoopis 50ndate stiilis koduperenaise...
Arstiteadlane maskide kandmisest: tänu sellele läks Taiwanil hästi ja viimasel kahel kuul pole neil ühtegi viirusekandjat avastatud.
Selle üle, kas maskide kandmine on kasulik või tekitab hoopis kahju, on koroonakriisi ajal vaieldud palju. Tunnustatud hematoloog professor Hele Everaus avaldas intervjuus Delfile arvamust, et seda otsust tehes tuleks õppida teiste maade, näiteks Taiwani kogemusest. Loe "Arstiteadlane maskide kan...
Jesper Parve kaalub lapse koduõppele panemist: see, et ta reisib meiega koos, õpetab teda kümme korda rohkem kui mis iganes kool
Maailmarändurite Mari ja Jesperi vanem poeg Aaron Troy saab peagi kooliealiseks, kuid Jesperi sõnul ei sunni see neid tingimata Eestisse paikseks jääma, kirjutab Kroonika kodueri. Samahästi võivad nad suunduda elama Balile või mis iganes maailmanurka, sest Jesper ei näe, et poiss peaks üldse kool...
Pildid: eestlaste kasvuhooned, mis lisaks praktilisusele ka ilusad vaadata
Kasvuhoone on juba ammu nii mõnegi tubli taimekasvataja jaoks ruum nagu iga teinegi kodus: seda sätitakse ja dekoreeritakse, et keskkond oleks võimalikult mõnus. Loe "Pildid: eestlaste kasvuhooned, mis lisaks praktilisusele ka ilusad vaadata" täispikka artiklit portaalist Kodugeenius.
Lugeja arvamus: need on kõige levinumad vead, mida naised suhtes olles teevad
Mõnda aega tagasi avaldasime artikli naiste iseloomuomadustest, mille ilmnedes mehed minema jooksevad. Üks lugeja kirjutas kommentaaridesse kuus viga, mida naised suhetes teevad ja mille tõttu mehed nendega koos olla ei taha.
Huvitav kalkulaator: arvuta välja, milline oleks sinu elektriarve, kui valiksid 100% rohelise energia
Kui puhas loodus on sinu jaoks oluline ning oled valmis panustama ka tegudes selle hoidmisesse, siis vaata üle oma kehtiv elektrileping ning vali Roheline Energia, mis tagab, et ostad 100% taastuvatest energiaallikatest toodetud elektrit. Loe "Huvitav kalkulaator: arvuta välja, milline oleks sinu...
Viis lihtsat nõuannet jalgade tervise heaks
Väsinud ning valutavad või koguni paistes jalad ei ole sugugi haruldus, seda eriti suviste soojade ilmadega. Tutvu viie näpunäitega, kuidas jalad heas toonuses hoida ja ennetada ka veenilaiendeid. Loe "Viis lihtsat nõuannet jalgade tervise heaks" täispikka artiklit portaalist Tervisegeenius.
Naised, teadlased leidsid kaks väga head põhjust, miks tasub nüüdsest oma kallimat veelgi rohkem musitada
Tunnista seda: hea suudlus on hindamatu väärtusega. Ja teadlased usuvad, et suudlemisel on veelgi rohkem kasutegureid kui kõigest romantiline nauding. Nimelt võib nende sõnul see hoida ka su naha kaunimana ja aidata kaalu langetada.
Segaduses naine: abikaasa arvab, et ma võiksin ükskõik kellega seksida, aga mitte temaga
41aastane naine kirjutab, et temast 19 aastat vanemal abikaasal ilmnesid juba aastaid tagasi terviseprobleemid ning ta pole sellest ajast saadik võimeline seksima, vahendab The Sun.
Khloé Kardashian otsustas teda korduvalt petnud lapse isale, korvpalliäss Tristan Thompsonile uue võimaluse anda
Khloé Kardashian ja Tristan Thompson on koroonaviiruse tõttu kehtestatud karantiini ajal palju aega koos veetnud, mistõttu on fännid kindlad, et paar on tagasi koos. Ja kuigi neid kuulujutte on mitu kuud eitatud, siis perekonnale lähedane allikas väitis nüüd meelelahutusajakirjale People, et paar...
Tänavatoidu kehv kvaliteet ei kata linnalinnu vajadusi
Linnalind sööb tihti seda, mida leiab: olgu toidukraam pärit prügikastist, toidumajast või tänavakohvikus istuva turisti taldrikust. Paraku ei saa ta sellest piisavalt vitamiine ja vajalikke toitaineid. Loe "Tänavatoidu kehv kvaliteet ei kata linnalinnu vajadusi" täispikka artiklit portaalist Roh...
Haruldane võimalus: kaasaegne minimaja on väga hea hinnaga oksjonil
Oksjonikeskkonnas osta.ee on väga hea hinnaga müügile pandud minimaja, mis ei vaja püstitamiseks ehitusluba. Loe "Haruldane võimalus: kaasaegne minimaja on väga hea hinnaga oksjonil" täispikka artiklit portaalist Kodugeenius.
Jälle moes: viis hea hinnaga suvilat üle Eesti
Nõukaaja järel oma atraktiivsuse kaotanud suvilad on jälle väga hinda läinud. Mõnes menukamas piirkonnas pole neid enam pea üldse saadagi. Loe "Jälle moes: viis hea hinnaga suvilat üle Eesti" täispikka artiklit portaalist Kodugeenius.
Ära jäta ravimeid päikese kätte!
Suur suvi on käes ning ravimiamet jagas oma sotsiaalmeedia kontol näpunäiteid, kuidas ravimitega toimida. Loe "Ära jäta ravimeid päikese kätte!" täispikka artiklit portaalist Tervisegeenius.
7 looduslikku meetodit hommikukohvi sõltuvusest vabanemiseks
Kohvisõltuvusest ülesaamine võib paljude jaoks olla väga ebameeldiv kogemus. Eriti kui sellega kaasnevad ebameeldivad ärajäämanähud nagu peavalu, ärevus ja muu selline. Kuid alternatiivsete kiire energia allikate leidmine kofeiini asemel võib olla parim asi, mida sa oma tervise jaoks teha saad.  ...
Tasub teada: kuidas leevendada pakitsevat putukahammustust?
Sääsed ja kihulased, hiiglaslikud parmud, mesilased ning herilased käivad Eesti suvega paratamatult kaasas. Tasub teada, kuidas tegutseda, et torkest tekkinud kipitustunnet ja paistetust vähendada ning vältida allergilisi reaktsioone. Loe "Tasub teada: kuidas leevendada pakitsevat putukahammustus...
Tunnustatud Briti teadusajakiri: Eestis on metsaraie viimastel aastatel hüppeliselt kasvanud
Ajakirjas Nature avaldatud teadustöö andmetel on raietegevus Euroopa Liidus hüppeliselt kasvanud – viimaste aastate jooksul on raiutud metsa pindala suurenenud 49 protsendi võrra. Eesti kuulub riikide hulka, kus raiemaht on kasvanud keskmisest enam. Loe "Tunnustatud Briti teadusajakiri: Eestis on...
Naine, pane tähele! Su mees armastab sind, kui ta pöörab seksi ajal tähelepanu nendele asjadele
Kellessegi armudes tekib meil ikka küsimus, kas nad tunnevad meie vastu sama. Enne, kui sa oma uue kallimaga tõsistest teemadest räägid, võid otsida vihjeid teie voodielust, sest kehakeel ju ei valeta!
Kodukontoris töötamine. Nippe ja soovitusi
Koroonaviirus sundis paljusid ettevõtteid oma äri täielikult või osaliselt sulgema ning töötajaid koju saatma. Olukorra tegi keerulisemaks muutuse kiirus – ainult päeva või paariga tuli tööd nii korraldada, et inimesed saaksid seda kodust teha.
Tunned tihti peale seksi ebameeldivat valu? Teeme selgeks, mis seda põhjustada võib
Seks peaks olema kahe inimese vaheline nauding, aga päris paljud naised tunnevad peale vahekorda suurt valu. See võib tuleneda mitmetest erinevatest põhjustest, millest osadega ei ole üldse raske tegeleda ja probleemi lahendamine võib olla lihtsam kui sa ette oled kujutanud.
Digiregistratuuri kaudu soovitakse kõige enam pääseda naha- ja suguhaiguste arsti vastuvõtule
Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskuse (TEHIK) andmetest selgus, missuguste eriarstide vastuvõtule soovivad Eesti elanikud digiregistratuuri kaudu enim pääseda. Loe "Digiregistratuuri kaudu soovitakse kõige enam pääseda naha- ja suguhaiguste arsti vastuvõtule" täispikka artiklit portaalist Terv...
Vaata salareportaaži turvakodust: kamp kasse jälgivad üht tuvi
MTÜ Kasside Turvakodus teisipäeval, 30 juunil kogunes kaheksa kassi aknale, et vaadata läbi võre üksiku tuvi tegemisi. Loe "Vaata salareportaaži turvakodust: kamp kasse jälgivad üht tuvi" täispikka artiklit portaalist Rohegeenius.
Toitumisekspert Tagli Pitsi: ka kodumaiseid maasikaid peab enne suhu pistmist kindlasti pesema
Käes on kodumaiste maasikate valmimise tipphooaeg ning magusad marjad leiavad tee pea kõigi söögilauale. Tervise Arengu Instituudi toitumisekspert Tagli Pitsi tõi Vikerraadio saates “Huvitaja” maasikatest kõneldes välja mitu põhjust, miks tuleb ka kodupõllult korjatud marju enne söömist tingimata...