Koroonaviirusest on paranenud üle 150 000 inimese
Maailmas on praeguseks koroonaviirusest tervenenud 151 831 inimest. Kokku on diagnoositud üle maailma koroonaviirusega nakatumist 723 732 juhul, vahendab statistikaleht Worldometers.
10 vaimse tervise märki, mis viitavad, et lapsel on kriisisituatsioonis raske hakkama saada
Pole mingi saladus, et Covid-19 pandeemia ja sotsiaalne distantseerumine mõjuvad meie kõigi vaimsele tervisele. Lapsevanemad aga peaksid lisaks endale mõtlema ja tähele panema, kui hästi saavad olukorras hakkama lapsed.
Mida vähem, mida rohkem — toitumissoovitused neile, kes tahavad kehakaalu normis hoida
Ülekaal on on üha süvenev probleem ja põhjustab paljusid muid tervisehädasid, millest on raske jagu saada ilma kehakaalu kontrolli all hoidmata. Raamat „Hea tervis ja särav välimus küpsemale eale“ õpetab toitu valima, annab nippe näljatunde peletamiseks ja tutvustab rahvaravivõtteid ainevahetuse ...
Roland Tokko jagab nõuandeid, kuidas raskel ajal, mis on täis hirme, sälitada sisemine rahutunne ja tervis
Eriolukorra ajal, mil ei saa minna välja, tasuks vaadata hoopis enda sisse ning hoolitseda nii enda vaimse kui ka füüsilise tervise eest. Raamatute “12 asja, mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaksid teadma” ning “Minu elu kutse” autor ja Edu Akadeemia juht Roland Tokko jagab nõuandeid, kuid...
Homme jõustuva reformi järel jätkab 456 apteeki
Kui kolmapäeval, 1. aprillil, jõustub apteegireform, siis see ravimite kättesaadavust märgatavalt ei vähenda ning ükski piirkond ilma apteegita ei jää, kinnitavad ravimiamet ja Eesti Apteekide Ühendus (EAÜ).
MINU ODESSA | Veaoht! <em>Oper</em> tähendab vene pätislängis miilitsat
Avaldame katkendi Loone Otsa raamatust "Minu Odessa. Minagi olin Arkaadia teel!", kirjastuselt Petrone Print.
Tsirgupäev Kirju-Mirju lasteaias
Märtsis on rahvakalendris üks vahva tähtpäev – TSIRGUPÄEV! Seoses sellega kutsus Tõrukese rühma õpetaja koos lastega Mõmmi rühma lapsed saali, kus toimus tsirgupäeva (tõeline lindude päev 🐦) mängupidu. Sellel peol said lapsed rohkem teada selle tähtpäeva olulisusest vanal ajal. Nimelt … Jätka lug...
Maailma vanim härra tähistab isolatsioonis oma 112. sünnipäeva
Bob Weighton on inglise päritolu vanahärra, kes on sunnitud sel aastal oma sünnipäeva eraldatuses tähistama.
Haiglas viibiva koroonapatsiendi lähedane: mõned nädalad tagasi mõtlesime, et võiks selle lihtsalt läbi põdeda, aga nüüd...
Mitu nädalat kodus istudes ja aeg-ajalt kodu läheduses jalutamas-jooksmas käies ei ole ma ehk alati mõistnud, miks peab ikka veel kordama inimestele, et nad kodus püsiksid, sest siin Tallinna külje all asuvas asumis on tänavad üsna tühjad. Kui vald sulges ka mänguväljakud jms kohad, kadusid ka in...
ITK-s hakkab toimuma EMO-sse saabujate esmane läbivaatus triaažitelgis
Täna paigaldas Päästeamet Ida-Tallinna Keskhaigla erakorralise meditsiinikeskuse kõrvale telgi, kus alates homsest hakatakse erakorralise meditsiini keskusesse saabujaid jaotama abivajamise kiiruse alusel vastavalt patsiendi seisundile.
Maskide kandmise kohustus on Tšehhis nakatunute kasvu stabiliseerinud
Tšehhi Vabariigi valitsus muutis kaitsemaskide kandmise kohustuslikuks. Sellest otsusest on nakatumine riigis stabiliseerunud, vahendab Praguemorning.
Loodetav ravim võib takistada koroonaviirusel rakku siseneda
Ameerikas on Massachussetsi tehnoloogiainstituudi keemikud välja töötanud ravimikandidaadi, mis võib takistada viirusel rakkudesse siseneda.
Noor üürnik: mis hinnasula, korteriomanik teatas hoopis nahaalselt, et küsib edaspidi sada eurot rohkem
Naistekaga jagab oma kogemust Tallinnas elav 25aastane Keiu, kes lootis omanikuga rääkida üürihinna võimalikust langetamisest. Külma dušina aga mõjus omaniku teade, et temal ka kitsas käes ja tahab hoopis üürihinda tõsta.
143
Dr Alice Lill: negatiivne pööre haiguse kulus tekib umbes 7.-8. haiguspäeval
Ida-Tallinna Keskhaigla sisehaiguste keskuse juhataja dr Alice Lill selgitab, kuidas kulgeb koroonaviiruse kulg ja hoiatab, et väga raske haiguskulg võib tabada ka nooremaid eagruppe, kellel pole kaasuvaid haigusi.
Tuglas, Gailit ja teised haritlased korraldasid soome tantsijanna Maggie Gripenbergi etenduse ajal Tartus tõelise lööma
Ei kunagi varem ega hiljem ole meie tantsuajaloos aset leidnud sellist skandaali, nagu see kaasnes Maggie Gripenbergi esinemisega Tartus Vanemuise saalis 3. ja 5. novembril 1919. aastal. Tartu kunstirahvas – enamasti pallaslased ja mõned siurulased – vilistasid ta välja, mille tagajärjel tantsija...
3
Rahvastikuminister Solman: raseduskriisi nõustamine peaks olema osa tervishoiusüsteemist
Eile toimus raseduskriisi nõustamise videokonverents, kus vaadati tagasi teenuse 14-aastasele kogemusele ning arutleti tuleviku üle. Videokonverents toimus rahvastikuministri eestvedamisel ning sellest võtsid videosilla vahendusel osa vaimse tervise spetsialistid, ämmaemandate ja naistearstide es...
Vaata, millised on PERHi ja TÜ kliinikumi COVID-19 osakonnad
Põhja-Eesti regionaalhaigla ja Tartu Ülikooli kliinikum avaldasid pildid töörindelt, kus nad on valmis vastu võtma Covid-19 patsiente.
"Mu kihlatu on võimaldanud mulle kõike ja mu elu on nagu filmis, aga ma ei suuda lõpetada tema petmist teise mehega."
31-aastane naine on kihlatud endast 20 aastat vanema mehega ja ehkki nende elu on nagu filmis ning naine on saanud kõik, mis eales soovinud, ei suuda ta lõpetada oma elukaaslase petmist, vahendab The Sun.
2
TÜ kliinikum: koostatud võiks olla enda ravimite nimekiri koos kasutuskorraga
Tartu ülikooli kliinikum postitas oma sotsiaalmeedia lehele üleskutse, et inimesed koostaksid enda ravimite nimekirja koos kasutuskorraga ning hoiaksite seda käepärast juhuks, kui vajavad erakorralist abi.
Sul langeb juukseid kammides palju juuksekarvu välja? See lihtne muudatus võib sind aidata
Kuidas sina peale juuste pesemist neid kammid, kas hakkad kohe pealaelt pihta? Kui vastus sellele küsimusele on "jah", siis polegi midagi imestada, et selle tegevuse käigus langeb palju juuksekarvu välja.
1
Üheksa Eesti haiglat hakkavad tegema koroonaviiruse kiirteste
Üheksa haiglat üle Eesti võtavad lähiajal kasutusele koroonaviiruse testid, mis annavad tulemuse vähemalt 45-minuti jooksul. Kõnealuste testide kasutuselevõtt seisis seni terviseameti taga, mis ei lubanud esialgu teste turule. The post Üheksa Eesti haiglat hakkavad tegema koroonaviiruse kiirteste...
Janika Koch-Mäe: kuhu lähed, personaaltreener?
Viimaste nädalate kriitilised arengud leviva viirushaigusega on segi löönud paljude inimeste töö-ja eraelu. Spordisõpru on kurvastanud uudised spordiklubide ja jõulinnakute sulgemisest, puuduvad spordivõistlused, millele hingest kaasa elada. Treenerid ja personaaltreenerid on leidnud end üleöö te...
Pane tulevikuks kõrva taha! 10 nippi, kuidas reisides rohkem liikuda ja end vormis hoida
Praegu reisida ei saa, küll aga saab valmistuda tuleviku reisideks ja jätta meelde nipid, mida reisidel kasutada, et tagasi koju mitu kilo raskemana ei jõuaks.
Loe, kus tehakse eriolukorras vältimatut hambaravi
Praeguses eriolukorras ja seoses leviva koroonaviirusega on terviseameti korraldusel lõpetatud plaanilise hambaravi osutamine. Ägeda hambahaiguse korral on vältimatu ravi inimestele siiski tagatud.
Tartu Ülikooli teadlased otsivad teed emakakaelavähi riskipõhise sõeluuringuni
Tartu Ülikooli meditsiiniteadlased uurivad, kas võimalus võtta emakakaelavähi uuringuks proovid kodus tagaks Eesti naiste senisest suurema osalemise sõeluuringus.
Eriolukorra tõttu lükkuvad osaliselt laste vaktsineerimised edasi
Eriolukord omab mõju ka laste vaktsineerimisele, lükates edasi 2-aastaste ja 6-7 aastaste vaktsineerimised. Plaaniliste tervisekontrollide ja immuniseerimistega jätkatakse alla 2-aastaste väikelaste puhul. The post Eriolukorra tõttu lükkuvad osaliselt laste vaktsineerimised edasi appeared first o...
Puust ja punaseks: kuidas veebikaamera ees võimalikult halb välja näha?
Ajal, mil igalt poolt saab lugeda õpetusi, kuidas sisustada täiuslik kodukontor, kodus töötades võimalikult produktiivne olla ja peale tööpäeva muremõtted unustada, otsustas Buzzfeed tuua välja vajalikud nõksud, et oskaksid veebikaamera ees ka võimalikult halb välja näha.
If: laiendame kindlustuskaitset kodukontoritele
Olukorras, kus paljude ettevõtete töötajad on kolinud kodukontoritesse ja võtnud kaasa kontoritehnika, võib eeldada, et seadmetega juhtub õnnetusi senisest sagedamini.
Spikker: mida haiglasse kaasa võtta?
Eriolukorra ja koroonahaiguse puhangu tõttu kehtib haiglates üle Eesti külastuskeeld ja lähedastel ei pruugi olla võimalik hospitaliseeritule vajalikke esemeid haiglasse järele tuua. The post Spikker: mida haiglasse kaasa võtta? appeared first on Tervisegeenius.
Fotograaf räägib, kuidas ta sobitas kährikuperega sõprust ja sai lõpuks kätte suurepärase kaadri
Facebookis tuhandeid kordi meeldivaks märgitud kähriku passipildi sai fotograaf kätte neljandal varitsuskorral. Loe "Fotograaf räägib, kuidas ta sobitas kährikuperega sõprust ja sai lõpuks kätte suurepärase kaadri" täispikka artiklit portaalist Rohegeenius.
Väga äge ülevaade: Eesti fotograaf näitab, milline on meie inimeste elu koroonakarantiinis
Eesti fotograaf võttis ette ja viis nelja päevaga ellu väga ägeda fotoprojekti, mis kujutab erinevaid Eesti peresid nende praeguses loomulikus keskkonnas: kodus koroonakarantiinis. Loe "Väga äge ülevaade: Eesti fotograaf näitab, milline on meie inimeste elu koroonakarantiinis" täispikka artiklit...
Energia- ja tööstussektori heitkogused vähenesid aastaga peaaegu 40 protsenti
Euroopa Liidu kasvuhoonegaaside lubatud heitkoguse ühikutega kauplemise süsteemi (ELi HKS) kuuluvates Eesti tootmisettevõtetes vähenes CO2-heide 2019. aastal võrreldes üle-eelmise aastaga 38,7 protsenti (5,4 miljonit tonni süsinikdioksiidi). Loe "Energia- ja tööstussektori heitkogused vähenesid a...
Huvitav teada: põhjus, miks me nutame, on lihtne ja keeruline samaaegselt
Kui sa oled kunagi mõistatanud, miks inimesed nutavad, siis sellele on nii lihtne kui ka keerulisem vastus.
Asjad, mida vältida virtuaalse nõupidamise puhul
Üle maailma töötavad inimesed koroonaviiruse pandeemia tõttu kodus. See tähendab aga ka virtuaalseid nõupidamisi ja veebikonverentse. On oluline, et osalejad valmistuvad ette ka virtuaalseks nõupidamiseks, et see saaks toimuda sujuvalt ja tõhusalt. Millised on aga need asjad, mida virtuaalse nõup...
Ameerika ja Hiina vannuvad edendada meditsiinilist koostööd
Pärast jaanuaris aset leidnud suhtlust kahe riigi esindajate vahel, oli see esimene edukas kõne Hiina terviseministri ja Ameerika Ühendriikide terviseteenuste riigisekretäri vahel lootustandvaks märgiks, et riigid on valmis erimeelsuste seljatamiseks ja võimalikuks tulevaseks koostööks.
RETSEPTID | 5 lõbusat taimset toitu, mida kokata koos lastega
Lapsed on koolist kodus, näpud on pidevalt külmkapi kallal ning vanemad nuputavad välja tegevusi igavuse leevendamiseks. Taimse toidu osakaalu suurendamine on praegu eriti oluline, kuna näksime rohkem ning liikumine õues on piiratud.
Kuressaare haigla ootab annetusi
Kuressaare haigla kontole on tänase seisuga laekunud üle 103 000 euro annetajate abiga. See kriisiaeg näitab hästi inimeste kokkuhoidvust ja ühtekuuluvust. Kuna kuus on haiglasse vaja ligi 70 000 euro väärtuses kaitsevahendeid ja olukord endiselt tõsineb, on annetuse saatmiseks loodud toetusliin.
20 armsat viisi, kuidas naine saab mehele armastust avaldada ja teda õnnelikuks teha
Naised ootavad pidevalt, et mehed neile komplimente, kingitusi ja üllatusi teeksid, kuid unustavad seejuures ära, et ka mehed tahaksid tunda end armastatuna. Need on 20 nunnut asja, mida sa saad oma mehe heaks teha.
6 kuninglikku privileegi, millest Harry ja Meghan nüüdsest loobuma peavad
Homme astuvad Sussexi hertsog ja hertsoginna ametlikult tagasi oma kuningliku perekonna rollidest ning alustavad uut elu Põhja-Ameerika ja Suurbritannia vahel end jagades. Pärast seda pole neil enam ka teatud õigusi ja privileege, mida kuningliku perekonna liikmetele tagatakse.
3
Vaata, millistest looduskaameratest saad sel kevadel jälgida Eesti loomade ja lindude tegemisi
Eesti loodus on imekaunis ning meil on siin palju põnevaid loomi ja linde, keda jälgida. Meie looduskaameraid vaadatakse üle maailma. Hooajati on aktiivsed kaamerad erinevad. Loe "Vaata, millistest looduskaameratest saad sel kevadel jälgida Eesti loomade ja lindude tegemisi" täispikka artiklit po...
Viis koroonauuringute leidu, mis annavad põhjust olla lootusrikas
Teadlased üle maailma teevad tööd, et proovida uut koronaviirust mõista, ravida ja ära hoida. Medical News Today heitis pilgu lootustandvatele uuringutulemustele.
Algaja kalastaja A ja O: Kala liigub igal pool vees. Küll ta ka ükskord sinu konksu otsa koperdab
Kalapüük on praegusel ajal hea hobi, sest viisakas kalastaja hoiab ka koroonaviiruse hirmuta kolleegist kaugemale kui kaks meetrit. Kogenud kalastaja Sten Jõgi sõnul on uue hobiga alustada lihtne, sest kala liigub kõikjal ja see, millist marki on su õng, ei mängi püügiedus mingit rolli. Peamine, ...
Tunne end kui puhkusel! Hotellid üle maailma teevad oma vaadetest otseülekandeid
Praegu on aeg, kus inimestel tuleb kodudes püsida. Kui mõne jaoks on kodus olemine unistuste puhkus, siis teine ei jõua ära oodata aega, millal jälle reisile saab. Selleks, et reisikirge natukenegi rahuldada, on mitmed hotellid üle maailma otsustanud teha otseülekandeid, et inimesed saaksid ennas...
Terapeut annab nõu: kuidas tagada, et praegustes oludes närv mustaks ei läheks ja lapsele laksu ei annaks
Praegune aeg on nii täiskasvanutele kui ka lastele väljakutsete ja samas ka koosolemise aeg. Sügav kummardus vanemate ees, kes aitavad lastel koolikohustust täita ka siis, kui koolid on suletud või kes ise nüüd oma lapsi kooliks ette valmistavad, kirjutab Lastekaitse Liidu koolitaja, superviisor ...
Kui tervislik on sinu kodukontor?
Tervise Arengu Instituut juhib tähelepanu, et ajal, mil paljud kontoritöötajad on oma töökoha sisse seadnud koju, tuleks igaühel läbi mõelda oma töötingimused. Näiteks kindel päevakava, istumisasend, valgustus jms. MTÜ Tööfüsioteraapia füsioterapeut Liina Pääbo on pannud kokku soovitusi koduse ko...
Mehed, on täpselt kaks viisi, kuidas saada aru, kas naine ikka sai orgasmi
Enamik mehi on arvamusel, et naine saab alati vahekorras orgasmi ja nad isegi ei mõtle sellele, et suur osa naisi teeskleb orgasmi, et asjaga ühele poole saada või mitte mehele meelehärmi valmistada.
Kuidas Türgi reisilt leitud armastus lõhkus ühe Eesti perekonna
Aili šokeeris pärast Türgi reisilt koju jõudmist meest teatega, et leidis Türgis armastuse ja soovib lahutust. Kui Aili oma värskest võimsast tundest rääkis, ei suutnud mees teda mitte kuidagi uskuda.
RETSEPT | Suussulavad kolme koostisosaga maapähklivõi küpsised, mille valmistamine on imelihtne
Miks mitte teha ühel õhtupoolikul maitsvaid küpsiseid, mille tegemine on nii lihtne, et on sobilik ka lastele?
HOROSKOOP | Sinu tähemärk annab nõu, kuidas just sina peaksid praegu lõõgastuma
Ajal, mil veedame kõik aega kodus ja loeme üht ärevust tekitavat uudist teise järel, tuleb leida aega ka lõõgastumiseks. Iga inimene tuleb pingetega erinevalt toime, aga su tähemärk võib vihjata, kuidas seda sul seda kõige mõistlikum teha oleks.
Kriisiinfotelefon 1247 pakub nüüdsest ka psühholoogilist esmaabi
Häirekeskuse kriisiinfotelefon 1247 pakub nüüdsest elanikkonnale ka psühholoogilist esmaabi. Abi osutamiseks tehakse koostööd sotsiaalkindlustusameti ohvriabi kriisitelefoni 116 006 spetsialistidega.
Dr Ralf Allikvee: meil seisab ees pikk maraton
«Eestis on kehtestatud meie riigi taasiseseisvumise ajal esimest korda eriolukord. See tähendab, et seisame silmitsi olukorraga, millest tõsisemat pole mitmed põlvkonnad seni näinud,» lausus äsja ametisse naasnud Ida-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimees Ralf Allikvee.
Õnnelike naiste 7 harjumust, mis aitavad säilitada positiivsust ka rasketes olukordades
Mõned naised on alati rõõmsameelsed ja õnnelikud ning tundub, nagu näeksid nad maailma läbi roosade prillide. Pessimistid ei saa aru, kuidas nad saavad sellised olla. See on tegelikult lihtsam, kui võiks arvata.
1
Mehed, kas teadsite? Need on 15 väikest saladust, mida naised teie eest varjavad
Meil kõigil on omad saladused või väikesed kiiksud, mille kohta me ei taha, et keegi teine teada saaks. Järgnevad saladused on aga need, mida naised kiivalt meeste eest varjavad.
Psühholoog: kriisi järgmiseks faasiks on pahameel ja süüdistamine
Eriolukorra väljakuulutamisest Eestis on möödas kümmekond päeva ja juba on esimesi märke, et inimesed lihtsalt ei jaksa enam oma koduseinte vahel püsida, kuigi olukord seda nõuab. Kliiniline psühholoog Anna-Kaisa Oidermaa sõnul läheb ilmselt lähinädalatel paljude jaoks olukord raskemaks, sest esi...
Inimõiguste eest võidelnud Souli kuninganna Aretha Franklin: must naine peab olema vaba
Sel nädalal tähistasime souli kuninganna tiitlit kandnud Aretha Franklini 78. sünniaastapäeva. Milline naine oli Aretha Franklin ning miks me teda mäletame?
4
Naine kurvastab: tahaksin voodis proovida käeraudu, mänguasju ja rollimänge, aga mees pole millegagi nõus
Saime kirja 40ndates naiselt, kes tunneb, et tahaks rohkem nautida seksi ja katsetada erinevaid asju, aga mees on konservatiivne ja arvab, et neil pole selliseid totrusi vaja.
Kodus karantiinis olev naine: ma ei ole nädal aega ennast pesnud, ma ei näe sellel mõtet
Vanematele suunatud interneti leheküljel Mumsent püstitas teema üks naine, kes on nädal aega kodus karantiinis olnud ja ta kirjutab, et ei ole nädal aega duši all käinud, sest sellel ei ole mõtet, vahendab Daily Mail.
1
Päevad on muutumas pikemaks, aga sina oled ikkagi pidevalt väsinud? Apteeker aitab kevadväsimuse seljatada
Pikk pime periood jääb selja taha ning päikesevalgust on juba palju rohkem, kuid paljud tunnevad end just praegu kevade saabudes tavapärasest rohkem väsinuna. Benu farmatseut Lauri Baar selgitab, mis tekitab paljudele tuttavat kevadstressi või -väsimust ja kuidas seda seljatada.
Hambaravis saab vältimatut abi ette registreerimisel
Tasuta infoliinil aitab hambaarst otsustada, kas tuleb tulla vastuvõtule või kannatab murega oodata, ütles Kaarli hambakliiniku tohter Triin Piikov «Patsiendiminutites».
Sibul – alahinnatud supertoiduaine, mis ravib ja ennetab paljusid haigusi
Sibulad võivad olla ühed kõige enam alahinnatud köögiviljad maailmas. Need on juba rohkem kui 3500 aastat olnud inimeste igapäevase toidulaua osa pea terves maailmas. Kuid vähesed mõtlevad sellele, kui väärtuslik lisand meie toidulaual on sibul ja terve tema sugulaste perekond. Sibula võib julgel...
Eriolukord Tallinna loomaaias: mõni talitaja kolis loomade heaolu nimel sinna elama
Tallinna loomaaias leidub liike, kellel on oht nakatuda koroonasse. Selle vältimiseks on kasutusele võetud maskid ja desinfitseerimisvahendid ning nakkusohu vähendamiseks elab paar talitajat loomaaia külalistemajas. Loe "Eriolukord Tallinna loomaaias: mõni talitaja kolis loomade heaolu nimel sinn...
Gordon Ramsay oivalised kookospannkoogid
Paljudes peredes on traditsiooniks saanud pannkoogihommikud. Enamasti peetakse neid pühapäeviti. Meie murrame tava ning soovitame sulle hoopis teisipäeva hommikuks mõnusaid kookospannkooke, mis on valmistatud Gordon Ramsay retsepti järgi.
Anname vastuseid: Korduma kippuvad küsimused koduse päikeseenergia kohta
Kuigi päikesest energia tootmine on isegi esialgset investeeringut arvesse võttes soodsaim kodune energialahendus, ei ole paljud eestlased päikeseenergia tõhususes täielikult veendunud. Selleks on muidugi hea põhjus: siinne kliima ei löö päikesest energia tootmisele mõeldes tõenäoliselt kellelgi ...
3 põhilist reeglit naisele, kes loodab leida kohtinguportaalist oma eluarmastuse
Tänapäeval ei ole enam mingi haruldus, et elukaaslane leitakse tänu internetile ja kohtingusaitidele. Kui otsid just mõnest portaalist eluarmastust, siis kuidas tagada, et sa leiaksid kellegi, kes oleks samuti pikaajalisest suhtest huvitatud?
2
Veebiseminar Kaija Teemägiga: kuidas distantsilt muudatusi juhtida?
Personaliuudised.ee korraldataval veebiseminaril räägib Elisa personalivaldkonna juht Kaija Teemägi sellest, kuidas muudatusi juhtida ja nendega toime tulla, kui kogu töö toimub distantsilt.
Kriis räsib Eestit: kas ja millal muutub kinnisvara väga soodsaks?
Ei ole mingi saladus, et ülemaailmsel kriisiolukorral on oma mõju ka Eesti kinnisvaraturule. Praegune koduotsija on üsna suures segaduses ega tea, mida ette võtta. Mis siis saab? Loe "Kriis räsib Eestit: kas ja millal muutub kinnisvara väga soodsaks?" täispikka artiklit portaalist Kodugeenius.
Kolm mõjusat rohereklaami, mida sa pead nägema
Ettevõtted ja organisatsioonid on hakanud asetama rohkem rõhku enda rohelise kuvandi loomisele. Vahel on see rohepesu, mille eesmärk on luua tegelikkusest keskkonnasõbralikumat kuvandit. Vahel on see roheturundamine ehk eesmärk muuta tarbijate käitumist või näidata uudseid tooteid ja teenuseid, m...
Kulutulena leviv foto paljastab, kas sul võib olla levinud nägemishäire
Kui palju mõistad sa selle kohta, kuidas su silmad töötavad? Oled sa kunagi mõelnud sellele, et see, kuidas sina maailma näed, polegi teiste jaoks normaalne?
Kuidas lihtsalt kodus eemaldada geellakki
Mõnikord lihtsalt ei saa küünesalongi minna, takistab seda mõni viirus või muu tegemine ja geellakk on pikalt välja kasvanud ning nõuab, et see eemaldataks. Nippe, kuidas seda lihtsalt kodus eemaldada jagas Iluguruga maniküürija Raine Otsla Raine Ilutoast: Alustuseks viili pealmine kiht karedaks....
Mitmed USA piirkonnad on keelustanud korduvkasutatavate poekottide kasutamise ja sel on üks väga mõistlik põhjus
Viimastel aastatel on mitmed piirkonnad otsustanud kilekottide kasutamisest loobuda ja soovitanud selle asemel pakkida toidupoest ostetav kaup hoopis võrgust või kangast poekottidesse, mis on kilekottidest märkimisväärselt loodussõbralikumad. Aga viimasel ajal on mitmed USA linnad pööranud selle ...
Suurbritannia, Kanada ja USA hotellid pakuvad viirusepuhangu ajal kodututele majutust
Mitmed riigid, kus on kodututega probleeme, on võtnud suuna majutada tänaval elavad inimesed hotellidesse. Nii saab tühjana seisvaid majutusasutusi kasutada ära viiruse tõkestamiseks ja pakkuda abi neile, kellel seda hetkel kõige rohkem vaja.
Nende kahe strateegia kombineerimine aitab seljatada stressi ja ärevust
Põhja-Carolina osariigi ülikooli teadlased leidsid oma uuringus, et parim lahendus ärevuse maandamiseks ja igapäevalahingute võitmiseks on ühendada kaks strateegiat: teadvelolek ja proaktiivne toimetulek.
Eestis võeti esmakordselt kasutusele taaskasutatud plastist pudelid
Värska Originaal võttis Eesti joogitootjatest esimesena kasutusele taaskasutatud plasti sisaldavad pudelid. Uued Värska Originaal liitrised pudelid sisaldavad nüüdsest 20 protsenti taaskasutatud plasti ehk rPET materjali. Peagi võetakse rPET materjal käiku terves Värska toodete perekonnas. Loe "E...
G4S turvatöötaja päästis Võrus põlengust naise
Nublu suitsu- ja vinguanduri häiresignaal ning G4S turvatöötaja kiire reageerimine päästis Võrus keskealise naise vingusurmast. Loe "G4S turvatöötaja päästis Võrus põlengust naise" täispikka artiklit portaalist Kodugeenius.
Puust ja punaseks: kuidas tõsta immuunsust ja mida see üldse tähendab?
Küsimus, kuidas tõsta enda ja oma lähedaste immuunsust, käib ehk igal haiguste hooajal paljude peast läbi. Kõige ausam vastus – ega hästi ei saagi. The post Puust ja punaseks: kuidas tõsta immuunsust ja mida see üldse tähendab? appeared first on Tervisegeenius.
Üsna üllatav: kriis on pannud Eesti inimesi suurt elumuudatust tegema
Käesolevas kriisis on paljud inimesed pidanud targemaks lahkuda linnast maakodudesse või suvilatesse ja ilmselt nii mõnigi on asunud mõtlema maakodu soetamisele, sest ühiskonna jaoks keerulisematel aegadel kogub alati hoogu vastulinnastumise tendents. Loe "Üsna üllatav: kriis on pannud Eesti inim...
Karl Robert Saaremäe endisest kallimast, Henessist: mul pole keeruline teda armastada. Kui peaksin teda laval vihkama — see oleks keeruline
Aprillikuu Anne & Stiilis kirjeldab sõber ja kolleeg ning Henessi Schmidti endine kalli Karl Robert Saaremäe naist kui naiselikkuse etaloni, tõelist koduhaldjast, kes muudab keskkonna lillelõhnaliseks ja hingavaks.
Seitse sammu eduka töökorralduseni kodukontoris
Praegu töötab tavapärasest rohkem inimesi kodustes oludes ja ilmselt tunnevad paljud, et see ei olegi nii mugav, kui esialgu tundus.
Oled kodukontoris? Ära lase energiakulul liiga suureks paisuda
Kodukontoris töötamine ja laste distantsõpe on nii mitmeski mõttes tore. Kuid üks, mis kindel – nii toimetades kulub majapidamises elektrienergiat tavapärasest enam. Sellest, kui palju on suurenenud elektriarved ning kas oleks võimalik ja vajalik kulutusi piirata, annab hea ülevaate Eesti Energia...
Jamie Oliveri isuäratav tofusalat
Alati ei pea olema lõunasöögiks praad või kosutav supp. Kerge tofusalat on mõnus toidukord ning sobib tarbimiseks nii hommikul, lõunal kui ka õhtul.
Õpetaja Mare Tamme klassi kokkutulek lükkub edasi
Armsad sõbrad, meie klassi kokkutulek lükkub edasi sügisesse. Võtame sügisel uuesti ühendust. Olge kõik hoitud. Ülle Tõnumaa
7 soovitust, kuidas vältida läbipõlemist
Praegu on kummaline aeg, kus osa inimestest püüab leida lisateenimise võimalusi või koristab kodus kappe, teised aga töötavad läbipõlemise äärel. Sellised nõuanded, mis tavaelus võiksid olla abiks viimasel juhul, on praegu paljuski kasutud, sest äärmuslikus olukorras pole võimalik hoida töö ja pe...
On olemas üks lihtne ja mõnus trenn, mis mõjub imehästi nii füüsisele kui ka ajutööle
Jalgrattaga sõitmine on väga mõnus füüsiline tegevus ja sellel on palju positiivseid omadusi. ja saad teada, miks võiksid oma kaherattalise sõbraga sagedamini sõitmas käia.
1
Pulmafotograafi 10 parimat nõuannet, kuidas saabuval suvel siiski unistuste pulmad maha pidada
Aastate jooksul olen näinud sadu pruutpaare, pildistanud nende erilist päeva algusest lõpuni ning olnud neile abiks mitte ainult fotograafina, vaid ka pulmakorralduslikult.
1
Kerge herne-mündisupp neljale
Mis sobiks pühapäeva lõunasöögiks paremini kui üks kerge supp? Täna toob Taimne Teisipäev sinuni lihtsasti valmistatava herne-mündi supi, mis sobib söömiseks ka kerge õhtusöögina.
Lähipäevad toovad sadu ja tuult
Eeloleva nädala teisipäevast neljapäevani on oodata paiguti tugevat tuult ning lume-, lörtsi- ja vihmasadu.
Need levinud müüdid võivad olla üks põhjustest, miks su voodielu nii halb on
Meie uskumused mõjutavad meie tegusid ja kui üks suhtekaaslastest usub järgnevaid levinud seksimüüte, siis polegi imestada, miks teie voodielu ei suju. On aeg müüdid murda!
Kuidas linnalapsed maale sattusid
Õppemäng Elavad siin Eestimaal poiss Kaarel ja tüdruk, kelle nimi on Mari. Nad on õde ja vend. Kaarel on vanem kui Mari, ta käib juba koolis, 1. klassis. Kirjuta siia vanema lapse nimi? …………………………………….. Nad elavad koos isa ja emaga … Jätka lugemist →
NAISTEKA NÄDALAHOROSKOOP | Planeediseisud soosivad tööd ja keskendumist, inimestevahelised suhted muuutuvad avatumaks
Nädal algab paljude jaoks veidi unise ja ebamäärase olemisega. Otsitakse kaastunnet ja toetust, kuid ei olda kuigi varmad seda ise pakkuma. Kas põhjuseks on eriolukorraga kaasnevad pinged, osasid kaaskodanikke häiriv kellakeeramine või hoopis Neptuuni, Merkuuri ja Kuu keerukad pingeseisud või kõi...